vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Ponožkový skřítek, anebo Proč se vám ztrácejí ponožky

13. listopadu 2013

Ponožkový skřítek, anebo Proč se vám ztrácejí ponožky

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Zášupšák Ponožkožrout pračka ponožky skřítek

preventan-mimiforum-banner

Ponožkový skřítek existuje! To vám potvrdí každá druhá žena. Když dá ponožky do pračky, nevytáhne totiž nikdy celé páry. Záhadně totiž mizí. Ponožkožrout je dobrou odpovědí na to, proč nemáte doma všechny ponožky. Bohužel ale partneři pro něj mají málokdy pochopení.

GingiMax

GingiMax® obsahuje 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) obsahujícího min. 24% flavonoidních glykosidů a 6% terpenických laktonů.

gingimax

Doplněk stravy

Více ZDE

Asi to znáte taky. Do pračky dáte celé páry ponožek, ale když pak věšíte mokré prádlo, jedna ponožka chybí. Hledat můžete, jak chcete. Prostě zmizela.  Anebo si do komody uložíte suché ponožky. Když si je pak chcete obout, zjistíte, že je jen jedna. A někdy se vám naopak stane, že jednu ponožku, kterou jste už dlouho pohřešovala, najdete doma na úplně jiném místě. Nebláznila jste se? Vůbec ne! Za vším totiž stojí skřítek Ponožkožrout.

 

Skřítci, kteří milují ponožky

Patří mezi domácí skřítky, a také mezi ty nejčastější. Vyskytuje se totiž v každé druhé domácnosti. Existují Ponožkožrouti, kteří zbožňují speciálně ponožky v pračce. Pochutnají si na nich už během praní, a tak je jasné, že najít je už nemá nikdo šanci. Další druh Ponožkožroutů jde zásadně po ponožkách suchých. Vytahuje je, roztahuje je po bytě a po jedné je likviduje.

 

Další názvy: Zášupšák i Lichožrout

Ponožkový skřítek mívá růžné názvy. Někdo mu neřekne jinak než Zášupšák, o kterém se ví, že rád přemisťuje zapomenuté a neuklizené věci na různá místa – a chutnají mu prý i ponožky. Pro jiné je to zase Lichožrout, jak si mohli přečíst v oblíbené dětské knížce. Ať už je nazveme jakkoli, jisté je, že všichni dělají jedno a to samé – likvidují ponožky, a to nejvíce v pračce.

                                      

Ponožky mizí. Bez vysvětlení! sex-a-vztahy-ponozkovy-skritek-ii-sxc-nahled

Problém ale je, že Ponožkového skřítka nikdy nikdo neviděl, a tak povídání o něm jen málokterý muž, kterému se ztrácejí neustále ponožky, věří. „Doma máme zaručeně Ponožkového skřítka. Nestále se nám totiž ztrácejí ponožky. Většinou při praní a vždycky jen jedna. Nejhorší je, že skřítek si oblíbil partnerovy ponožky, a tak mizí hlavně ty. Jenže ten to nechápe, neustále se rozčiluje a nadává, že za to můžu já. Jenže já opravdu nenacházím rozumné vysvětlení. Co se s těmi ponožkami vlastně děje?,“ přemýšlí Anna (29).

 

Tipy MIMIFORA:

2 tipy co dělat, když mizí ponožky

 

-          Pořídit si stejné páry. Zapomeňte na pestrobarevné ponožky, anebo dokonce na takové, co jsou značeny dny v týdnu. Řádí-li u vás ponožkový skřítek, kupte si raději velký balík stejných ponožek. Když se pak některá z nich ztratí, nikdo to nepozná, protože spárujete ty zbylé.

 

-          Koupit si párovač ponožek. Skvělá pomůcka proti skřítkům kradoucím ponožky. Do párovače ponožky navlečete a vše dáte společně do pračky. A po vyprání? Vyndáte celý pár. Další možností, která ponožky udrží u sebe, jsou ponožkové kolíčky.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse