vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před devíti roky - Sex a vztahy

Pomoc: Partner je workoholik!

Pracuje od rána do večera a domů se chodí jen vyspat. Děti ho skoro neznají a vy se s ním vidíte jen v noci, kdy je ale tak unavený, že hned usne. Tak vypadá typický workoholik. 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
21:40 16.12.2018 - Le -

Bez nadpisu

I já jsem workoholik a celku mi to nevadí. Je pravda, že nechci rodinu dědí, ale kariéru. Žiju jen prací, která mě baví.

10:31 21.02.2013 - Vlasta -

Jak mu pomoci?

Mám syna workoholika. je to vývoj přímo učebnicový. Začal stavět vilu, možnost ohromných výdělků se ztenčila a je v kleštích. Banka tlačí na kolaudaci a on už jen pracuje a pracuje. Nejprve se rozhádal s bratrem, potom se mnou, přestal se stýkat s přáteli, doma má manželku a krásnou dcerku. Už i tam to začíná skřípad. Jeho zájem o cokolv jiného, než je práce, je na bodu mrazu.
Je mu pomoci? Přestává komunikovat s širokým okolím, dědeček mě vyděsil, já říkám, že skončí na kapačkách, děda má strach ze sebevraždy. Co s ním? máme ho stále rádi.

10:01 27.06.2012 - Ivka -

Souhlas

Taky jsem měla partnera workoholika a bylo to přesně, jak popisujete – strašné. Vydržela jsem to rok. On se práce nevzdal, a tak jsme se rozešli. Už nikdy více.

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.