vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před osmi roky - Zdraví a krása

Podzimní prochladnutí: Pozor na močové cesty

Podzim už nad létem převzal nadvládu, a tak pokud podceníte chladná rána, může se vám to vymstít. Snadno prochladnete a zánět močových cest může přijít rychleji, než se nadějete. 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
19:40 23.03.2014 - Lucie -

Bez nadpisu

Podzim a zima jsou pro záněty močáku hotové žně, sama s tím mám bohužel bohaté zkušenosti :/ Například do práce dojíždím přes půl hodiny autobusem a v zimě ani na podzim si prostě nemůžu v tom buse sednout, protože vím, že bych okamžitě dostala zánět. Ale záněty mívám i když je teplo, většinou třeba po pohlavním styku, takže je to asi jedno, ale určitě je na to člověk v zimě náchylnější. Navíc i ta imunita je na podzim dost oslabená. Já už mám vyzkoušený, že na zánět mi pomáhá uroval akut, ale ráda bych našla něco na prevenci, něco, co by mi posílilo tu imunitu, abych ten zánět nedostala. Slyšela jsem, že na to jsou taky hodně dobrý probiotika, takže možná se kouknu po nich. Letos obzvlášť to bylo dost náročný na všechny možný nachlazení, jak nebyla pořádná zima, takže ty bacily mohly pěkně řádit, aniž by umrzly :/

14:06 05.03.2014 - štěpánka -

Bez nadpisu

Na podzim a přes zimu si na sebe vždycky dávám pozor. Dokážu rychle prochladnout,takže chodím věčně navlečená,aby mi nebyla zima. Jakmile se trochu ochladí,tak začínám automaticky nosit košilky,abych neměla holé záda.Sednout si na autobusovou zastávku nebo na nějaké studené místo je pro mě nemyslitelné, okamžitě bych měla zánět močového měchýře. Hodně v tom období piju čaj z čerstvého zázvoru, pěkně mě prohřeje :) Když už teda zánět chytnu, tak mám svoji klasiku – být v teple, pít hodně brusinkového čaje a nasazuju uroval akut.

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.