vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Podzim: Nejlepší čas na sex

20. listopadu 2016

Podzim: Nejlepší čas na sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Podzim milování deprese sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Nejlepší čas na sex je podle mnohých na podzim. Je dřív tma, je chladno, a tím pádem i další důvod pro vzájemné zahřívání. A na podzim prý ženy vypadají mnohem více sexy!

»Sexuální sezóna«. Právě tak se často mluví o podzimu. Toto roční období je totiž pro milování přímo ideální. Nejen, že vás zahřeje, ale ještě jde o nejlepší lék na podzimní deprese. Zjišťovali jsme důvody, proč byste si sexu měla užívat právě v posledních měsících roku.

1. Potřebujete zahřát

A jak jinak, než cizím tělem! V chladných dnech nemáte příliš chuť chodit ven. Je chladno, nevlídno, větrno, a tak je ta nejlepší chvíle na to vlézt si do postele a vzájemně se zahřívat.

2. Vypadáte více sexy

Zvlášť, pokud nemáte postavu snů, je pro vás podzim přímo ideální. Několik vrstev oblečení totiž její nedostatky často dokonale skryje. Využijte toho, že letí tmavé barvy, které vás opticky zeštíhlí. Muži mají rádi tajemství, které se pod oblečením skrývá, a tak je často přepadne i větší chuť na sex než v létě.

3. Delší dobu je tma

Večer se dřív stmívá a ráno je světlo později. To přímo nahrává postelovým radovánkám. A to nejen večer, ale i po probuzení. Je známo, že po probuzení mívají muži ranní erekci. Tak proč toho nevyužít!

4. Prší a je zima sex-a-vztahy-podzim-nejlepsi-cas-na-sex-ii-sh_small

A to je skvělý důvod, proč zůstat doma a věnovat se jeden druhému. Komu by se chtělo ven, když je počasí pod psa. Zatímco v létě trávíte spoustu času venku, na podzim jste ráda, když nemusíte z domu. A partner více času v teple domova jistě ocení.

5. Potřebujete zlepšit náladu

Sex je ideálním lékem na deprese. A ty na nás na podzim padají víc, než kdy jindy. Do krve se totiž díky němu vyplavují endorfiny, hormony štěstí, které nám prokazatelně zlepšují náladu.

6. Dopřáváte si víc alkoholu

A díky tomu ztrácíte zábrany. Neplatí to sice u všech, ale je jasné, že chladné podzimní dny přímo vybízejí dát si svařené víno, punč či grog, anebo pálenku. Zahřátí prostě nesmí chybět.

7. Svlékání je víc vzrušující

Pokud se s partnerem rádi vzájemně svlékáte, pak má podzim proti létu velkou výhodu. Máte na sobě víc vrstev oblečení, a tak je jejich odkládání delší a mnohem více vzrušující.

MIMIFORUM zjistilo:

  • 70 % žen si užívá sex bez ohledu na roční období.

  • 25 % žen má nejraději milování na jaře a v létě.

  • 38 % žen bere sex za příjemné zpestření pošmourných podzimních dnů.

  • 58 % žen přiznává, že na podzim mají partneři větší chuť na sex než v horkém létě.

 

Text: ino

Foto:  Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse