vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Podvádí mě s mužem. Jak to překousnout?

29. července 2015

Podvádí mě s mužem. Jak to překousnout?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenec můž nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Mnoho vztahů se potýká s tím, že si partner najde milenku. Jenže jsou i případy, že si najde milence… Co pak, když vás nepodvádí se ženou, ale s mužem?

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

„Pokud se ve vztahu řeší nevěra, většinou má muž milenku nebo žena milence. U nás je ale všechno jinak. Můj partner mě podvádí s mužem. Dlouho jsem o ničem nevěděla, o to větší to pro mě byl šok. Tvrdí, že mě miluje, nechce o mě přijít, ale nemůže si pomoct. Že jde o něco, po čem dlouho toužil. Nevím, jak se zachovat. Překousnout to, nebo se kvůli tomu rozejít a vzít dětem otce?,“ ptá se Mirka (38).

 

Většinou jde o úlet, ale…

Nevěra se týká více než 60 % vztahů, ale ne vždy vyjde najevo. Většinou se však řeší klasický milostný trojúhelník – jedna žena, dva muži, anebo jeden muž, dvě ženy. Ve velké většině případů jde jen o úlet s tím, že se onen podvádějící zase vrátí k původní partnerce či partnerovi. A ten mnohdy ani netuší, že byl podváděn. Vše ale může vypadat i jinak – pokud do oné „trojice“ vstoupí osoba stejného pohlaví.

 

Byl mi nevěrný. S milencem!

„Vždycky jsem byla proti nevěrám, odsuzovala, ale teď nevím, jak se zachovat. Partner se mi přiznal, že mi byl nevěrný. Jenže ne s milenkou, ale s milencem! Ta zpráva mě vzala. Kdyby si našel jinou, ještě bych to pochopila, ale jiného? Netušila jsem, že by se mu líbili muži. Řekl mi, že je po tom vždy toužil a že si chce s milence občas užít. A prý kdybych chtěla, můžu se přidat, trojka by ho lákala! Vůbec nevím, co mám dělat. Je horší, kdyby mě podváděl s jinou, anebo s jiným?,“ ptá se Olga (40).

 

MIMIFORUM zjistilo:

Hlavní nevýhody, když má partner milence

 

-          Může v sobě najít utajovanou či potlačovanou opačnou sexuální orientaci a opustit kvůli milenci rodinu.

-          Máte-li děti, mnohem hůře se vysvětluje, že tatínek odešel za pánem, než za paní.

-          Hrozí pohlavní choroby. Homosexuální styky jsou rizikovější, co se přenos pohlavních chorob týká, a to i těch nejvážnějších, včetně viru HIV. Nikdy totiž nevíte, jak je milenec promiskuitní a kde se mohl nakazit.

 

Když má partner milence… sex-a-vztahy-podvadi-me-s-muzem-ii-sh-nahled

Co dělat, když má partner milence? Promluvte s ním a zjistěte, zda šlo o jednorázový úlet, nebo o trvalejší vztah, ve kterém hodlá pokračovat. Následně zvažte, zda to jste schopná akceptovat. Bude vám vadit, když si partner občas „odskočí“ za mužem, anebo mu to můžete tolerovat? Jste-li zásadně proti tomu, pak situaci řešte. Nejednejte ale v emocích a impulsivně, nechejte si vše v klidu projít hlavou. Zvlášť, máte-li děti. Unáhleného rozhodnutí byste později mohla litovat.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:08 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse