vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Plavky dle typu postavy. Nosíte ty správné?

11. srpna 2015

Plavky dle typu postavy. Nosíte ty správné?

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: móda plavky oblečení postava léto

preventan-mimiforum-banner

Máte větší bříško, zadeček, příliš velká, anebo naopak příliš malá prsa? I to můžete u vody zamaskovat! Stačí jen zvolit správné plavky podle typu postavy.

Pokud nemáte postavu jako modelka, může pro vás být pobyt u vody spíše utrpení, než radost. Trápíte se, že veškeré nedostatky postavy vylezou na povrch, a že se na vás ostatní budou dívat skrz prsty. Tak to ale vůbec není! Pamatujte, že modelek u vody příliš nepotkáte,  a také že některé nedostatky postavy můžete i v plavkách šikovně maskovat!

 

Větší a vystouplejší bříško


Volte vyšší kalhotky s menším vykrojením. K dostání jsou i kalhotky se stahujícím efektem a zpevněným předním dílem, které bříško opticky zmenší. Bříško zamaskovat tankiny, jen je třeba vybrat ty, které vám padnou. Vhodné jsou i jednodílné plavky s vyztuženým předním dílem.

 

Čemu se vyhnout: Nízkým a hodně vykrojeným kalhotkám, či kalhotkám na šňůrky se zavazováním na boku. Bříško zdůrazní a vypadají vůbec dobře.

 

Větší zadeček


Vybírejte tmavší kalhotky bez ozdob a vzorů, naopak se zaměřte na vrchní díl, který by měl být výraznější. Pokud upoutáte pozornost na výstřih, jednoduše tak nikdo nebude studovat vaše boky.

Čemu se vyhnout: Velmi výrazným kalhotkám, neonovým barvám, bílým a velmi světlým kalhotkám. Pozor i na nohavičky, mohou boky opticky ještě rozšířit a zkrátit nohy.

 

Velká prsa

Základem je vybrat podprsenku, která vám dobře padne. Nejvhodnější jsou plavky s klasicky střiženou podprsenkou, nikoli se zavazováním za krk. Vršek by neměl být příliš zdobený a nápadný, naopak vhodné jsou tmavší barvy – černá, tmavě modrá apod., bez vycpávek, ale s kosticí. Máte-li příliš vystouplé bradavky, pak vybírejte plavky vyztužené, ale bez push-up efektu. Pozornost můžete upoutat barevnými kalhotkami na boky a bříško, pokud máte tyto partie štíhlé. V tom případě volte pestřejší kalhotky.

 

Čemu se vyhnout: Trojúhelníčkovým podprsenkám, podprsenkám bez kostic, stejně jako podprsenkám s dalšími vycpávkami a push-up efektem.

 

zdravi-a-krasa-plavky-dle-typu-postavy-ii-sh-nahled Malá prsa

V tomto případě se vyplatí investovat do podprsenky s vycpávkami a push-up efektem, která i z mála vykouzlí pěkný dekolt. Majitelkám menších ňader velmi dobře sedí i pestré horní díly s ozdobami, kanýrky, řasením apod. Vhodné jsou i plavky střihu bandeau, které se nosí bez ramínek. Ty jsou ideální pro menší pevnější prsa, naopak majitelky větších ňader na ně musí zapomenout. Vhodné jsou i plavky se zavazováním za krk.

 

Čemu se vyhnout: Nevyztuženým plavkám, trojúhelníčkům bez podložení. Prsa opticky ještě zmenší! Nejsou vhodné klasicky střižené plavkové podprsenky, lepší je zavazování za krk či vršky bez ramínek.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse