banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Plavky dle typu postavy. Nosíte ty správné?

11. srpna 2015

Plavky dle typu postavy. Nosíte ty správné?

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: móda plavky oblečení postava léto

preventan-mimiforum-banner

Máte větší bříško, zadeček, příliš velká, anebo naopak příliš malá prsa? I to můžete u vody zamaskovat! Stačí jen zvolit správné plavky podle typu postavy.

Pokud nemáte postavu jako modelka, může pro vás být pobyt u vody spíše utrpení, než radost. Trápíte se, že veškeré nedostatky postavy vylezou na povrch, a že se na vás ostatní budou dívat skrz prsty. Tak to ale vůbec není! Pamatujte, že modelek u vody příliš nepotkáte,  a také že některé nedostatky postavy můžete i v plavkách šikovně maskovat!

 

Větší a vystouplejší bříško


Volte vyšší kalhotky s menším vykrojením. K dostání jsou i kalhotky se stahujícím efektem a zpevněným předním dílem, které bříško opticky zmenší. Bříško zamaskovat tankiny, jen je třeba vybrat ty, které vám padnou. Vhodné jsou i jednodílné plavky s vyztuženým předním dílem.

 

Čemu se vyhnout: Nízkým a hodně vykrojeným kalhotkám, či kalhotkám na šňůrky se zavazováním na boku. Bříško zdůrazní a vypadají vůbec dobře.

 

Větší zadeček


Vybírejte tmavší kalhotky bez ozdob a vzorů, naopak se zaměřte na vrchní díl, který by měl být výraznější. Pokud upoutáte pozornost na výstřih, jednoduše tak nikdo nebude studovat vaše boky.

Čemu se vyhnout: Velmi výrazným kalhotkám, neonovým barvám, bílým a velmi světlým kalhotkám. Pozor i na nohavičky, mohou boky opticky ještě rozšířit a zkrátit nohy.

 

Velká prsa

Základem je vybrat podprsenku, která vám dobře padne. Nejvhodnější jsou plavky s klasicky střiženou podprsenkou, nikoli se zavazováním za krk. Vršek by neměl být příliš zdobený a nápadný, naopak vhodné jsou tmavší barvy – černá, tmavě modrá apod., bez vycpávek, ale s kosticí. Máte-li příliš vystouplé bradavky, pak vybírejte plavky vyztužené, ale bez push-up efektu. Pozornost můžete upoutat barevnými kalhotkami na boky a bříško, pokud máte tyto partie štíhlé. V tom případě volte pestřejší kalhotky.

 

Čemu se vyhnout: Trojúhelníčkovým podprsenkám, podprsenkám bez kostic, stejně jako podprsenkám s dalšími vycpávkami a push-up efektem.

 

zdravi-a-krasa-plavky-dle-typu-postavy-ii-sh-nahled Malá prsa

V tomto případě se vyplatí investovat do podprsenky s vycpávkami a push-up efektem, která i z mála vykouzlí pěkný dekolt. Majitelkám menších ňader velmi dobře sedí i pestré horní díly s ozdobami, kanýrky, řasením apod. Vhodné jsou i plavky střihu bandeau, které se nosí bez ramínek. Ty jsou ideální pro menší pevnější prsa, naopak majitelky větších ňader na ně musí zapomenout. Vhodné jsou i plavky se zavazováním za krk.

 

Čemu se vyhnout: Nevyztuženým plavkám, trojúhelníčkům bez podložení. Prsa opticky ještě zmenší! Nejsou vhodné klasicky střižené plavkové podprsenky, lepší je zavazování za krk či vršky bez ramínek.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa