vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Platonická láska: Jaké má výhody?

2. listopadu 2017

Platonická láska: Jaké má výhody?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pohlavní choroba Platonická láska žárlivost vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Zamilovat se platonicky nemusí být žádná tragédie. Naopak to přináší spoustu výhod! Nevěříte? Pojďte se přesvědčit.

Jste zamilovaná až po uši. Neustále na něj myslíte, při kontaktu s ním se vám podlomí kolena. Nemůžete ho dostat z hlavy. Má to ale jeden háček – vaše láska je čistě platonická a on je pro vás možná zcela nedosažitelný. Nemusíte ale zoufat – i platonická láska má své výhody!

 

Nečeká vás odmítnutí

Pokud někoho milujete platonicky a on o vašem citu vůbec neví, nemůže se vám stát, že by vás odmítnul. A tak žijete neustále v příjemném pocitu a plané naději, že třeba jednou se situace změní – a on bude váš.

 

Žádné pohlavní choroby

Platonická láska má jednu velkou výhodu. Protože se s protějškem sexuální nesblížíte, nehrozí, že byste se od něj nakazila pohlavní chorobou. A také se vám samozřejmě nemůže stát, že byste otěhotněla. Dokonalá antikoncepce!

 

Oživuje vztah

Žijete-li v delším vztahu, který vám moc dobře neklape, může být platonická láska příjemným zpestřením. Budete lépe naladěná, vaše myšlenky se posunou jiným směrem. Přestanete na partnerovi hledat chyby, budete laskavější a příjemnější. Pro vztah bude mít taková platonická láska přímo terapeutický účinek!

 

Dovolí vám snít

Platonická láska umožní naplno rozvinout fantazii. Můžete se snění oddat kdykoli budete chtít, představovat si cokoli, přenést se s vyvoleným ruku v ruce do dalekých zemí. Můžete snít o situacích, které byste v realitě nezažila. Můžete dát průchod své fantazii a ponořit se do světa snů.

 

Můžete ji utajit

Jste-li zadaná, ale rozhlížíte se jinde, pamatujte na to, že většina nevěr se neutají – a pro váš vztah to může znamenat konec. Pokud se ale zamilujete jen platonicky, má to tu výhodu, že o tom nikdo nemusí vědět – a nikdy se to nedozví. Můžete ji utajit, nikomu tím neublížíte a váš vztah ohrozit vůbec nemusí.

 

Nežárlí a nevydírá

Máte dost žárlivých scén od partnera či vyděračských výstupů a SMSek? Pak se zamilujte platonicky a budete mít klid. Platonická láska vás nebude vydírat, nebudete zažívat žádné žárlivé výstupy. Budete žít v pohodě a bez stresu.

 

Rande máte kdykoli sex-a-vztahy-platonicka-laska-ii-sxc-nahled

»Rande« s platonickou láskou můžete mít kdykoli chcete. Stačí, když se zasníte a představíte si, jak se spolu procházíte ruku v ruce. Nemusíte čekat, až vám zavolá a doprošovat se ho, aby si na vás udělal čas. Představíte si ho, zavřete oči – a setkání je tu. A když vás přestane bavit, jednoduše se probudíte. A vyměníte ho.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse