vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Penis: Největší zajímavosti

14. listopadu 2014

Penis: Největší zajímavosti

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: přirození pochva erekce penis sex

preventan-mimiforum-banner

Na velikosti nezáleží a co to opravdu znamená mít malý penis? A lze ho zlomit? To jsou jen některé zajímavosti, které jsme o něm zjistili.  

Má muž malý penis? Nevadí! Na velikosti nezáleží. Navíc se často stane, že pánové se zdánlivě malou chloubou ji mají při erekci mnohem větší, než na první pohled lépe vybavení kolegové. Zde jsou zajímavosti o penisu!

 

Penis lze zlomit

Ano, a to i přesto, že nemá žádnou kost. Při vášnivém milování v některých polohách se může stát, že penis z partnerky vyklouzne, a ona na něj bolestivě dosedne. Penis se pak »zlomí« nárazem o pánev a jde o velmi bolestivou záležitost. Nejrizikovější je v tomto případě poloha na koníčka.

 

Tajemství velikosti

Zahlédla jste partnera poprvé »dole bez« a zdá se vám jeho penis příliš malý? To vůbec nevadí. Podle odborníků totiž velikost v ochablém stavu vůbec nesvědčí o tom, jak velký bude při erekci. Bývá poměrně časté, že zdánlivě malý penis při zvětšení výrazně povyroste proti na první pohled většímu přirození. Chcete-li znát pravdu, nezbude, než ho vzrušit.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Pozor na saxofonový penis!

Než si něco začnete s novým sexuálním partnerem, prohlédněte si jeho penis. Uvidíte-li na něm jakýkoli podezřelý útvar, například vřídek či bradavici, sex si hodně rychle rozmyslete. Často jde o příznak některé z přenosných pohlavních chorob. Například u nemoci zvané Lymfogranuloma venereum v rozvinuté fázi je u mužů typický až zdeformovaný, tzv. saxofonový penis.

 

Syndrom malého penisu

Přesně 12,55 cm. Tolik je podle světových průzkumů průměrná délka penisu v erekci. Pokud při ní měří od 11 cm výše, nebo od 6 do 10 cm v klidovém stavu, je podle odborníků v normě. O syndromu malého penisu se mluví, je-li menší než 6 cm, a tak krátký ho má jen málokdo. Odborníci se shodují na tom, že problém je většinou v mužské hlavě.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Penis v bazénu

Mít první rande u vody není nejlepší nápad. Je totiž prokázáno, že partnerovo »vybavení« se při skoku do bazénu scvrkne, a to proto, aby se přiblížilo k tělu, které je pro ně zdrojem tepla. Proto zdánlivá velikost penisu v plavkách vůbec nemusí být směrodatná.

 

Na velikosti nezáleží sex-a-vztahy-penis-nejvetsi-zajimavosti-ii-sh-nahled

Méně vybavení muži mohou zajásat. Podle odborníků totiž na velikosti nezáleží! Průměrná délka pochvy je 9 až10 cm, a tak je jasné, že velký penis celý nepojme, naopak ten střední ji dokáže pěkně vyplnit. Ani menší rozměry ale nevadí – pochva je totiž podle odborníků nejvíce vzrušivá ve své první třetině. Velikost penisu tak podle nich vůbec nevypovídá o tom, jak je muž schopen ženu uspokojit a jak kvalitní sex je.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Bude-li mít partner pocit, jak dobře je vybaven, můžete jej vyvést z míry touto informací – penis plejtváka obrovského měří 3,5 m a je zároven tím největším.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
20:03 07.01.2015 - Znalec vagin -

Bez nadpisu

Průměrná délka pochvy je 9 až10 cm, a tak je jasné, že velký penis celý nepojme, naopak ten střední ji dokáže pěkně vyplnit. Ani menší rozměry ale nevadí – pochva je totiž podle odborníků nejvíce vzrušivá ve své první třetině. Velikost penisu tak podle nich vůbec nevypovídá o tom, jak je muž schopen ženu uspokojit a jak kvalitní sex je. Neni Pravda, vagina potrebuje vyplnit v celem svem objemu, velka, velkym penisem, male staci maly penis, ale mnoha nepohrdne I vetsim

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse