vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před osmi roky - Děti a rodina

Pátá a šestá nemoc: Takto je poznáte!

Vyrážka a horečka. To jsou nejčastější projevy páté a šesté nemoci. Mnoho lidí je zaměňuje, avšak jejich příznaky se liší. Jak je poznáte?

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
19:42 14.05.2014 - Gábina -

pátá i šestá nemoc

taky jsme měli 6nemoc,ale nezabírali nám léky,40°C horečky,už jsme chytali paniku,protože jsme nevěděli,o co jde.Až 4den horečky jako když utne klesly a malej se osypal.Pak už bylo vše jasné.Nyní má malej(5)tváře,jak ředkvičky,tak řeším,jestli se jen venku uhnal a dát ho zítra normálně do školky,nebo jsme chytli pro změnu nemoc 5…

15:38 16.04.2014 - Edita -

teploty a vyrážka

Já se o šesté nemoci dověděla až když ji dcera dostala – byla jsem trochu vyděšená, ale nakonec to nebylo tak strašidelné. Teplotu jsme také sráželi nurofenem – měli jsme čípky i sirup – střídali jsme – a teploty šly dolů. Pak se malá osypala – nic dramatického. Nemoc trvala asi 8 dní, pak už zas byla fit ;-) uf, snad bude zas chvilku klid ;)

07:02 11.04.2014 - lenka -

naše zkušenost

ahoj, no my si prošli zatím nemoc šestou. malá měla asi 3 dny vysoké teploty, tak tu jsme sráželi nurofenem – čípky jsem používala, protože malá měla kvůli teplotě trochu i nechutenství.po třech dnech teplota klesla a najednou se malá osypala…a za den byla vyrážka pryč

17:42 08.04.2014 - Klára -

šestá nemoc

šestou nemoc nedávno prodělala dcerka… jediné, co nám doktorka poradila byl Nurofen sirup na horečky a klid. Nurofen nám zabíral dobře, teploty se dařilo srážet. Po 3 dnech teploty ustoupily a po týdnu jsme zas byly jako rybičky ;-)

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.