vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner sportovní fanda. Já sport nesnáším!

14. května 2014

Partner sportovní fanda. Já sport nesnáším!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: fanoušek Sport vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Protiklady se sice přitahují, ale neplatí to vždy. Je-li partner sportovní fanda, který se neodlepí od televize a žena to nesnáší, může to ve vztahu způsobit nemalé problémy. 

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

Kvůli výběru televizních programů se hádá zhruba každý čtvrtý pár. Průzkumy ukazují, že právě hádky o televizní ovladač a o to, zda se bude večer dívat žena na seriál, anebo muž na fotbal, patří k velmi častým a vztah mohou řádně pošramotit.

 

Denní hádky kvůli sportu

„Partner je šílený sportovní fanda. Když je doma, neustále leží u televize a sleduje sportovní programy. Strašně to prožívá, komentuje, nadává, vypije u toho několik piv a sní, co uvidí. Nejhorší je, že já to jeho chování nesnáším – stejně jako sport. Prakticky denně se kvůli tomu hádáme a já už se domů ani netěším. Jediné, co nyní pomohlo, je, že jsem si pořídila ještě jednu televizi. Partner se tak dívá v pokoji a já v ložnici. Zavřu dveře a mám celkem klid. Ale to jeho fandění nesnáším dál. Líp by udělal, kdyby místo televize šel sportovat sám, jenže to se mu nechce,“ popisuje zážitky se sportovním fandou Alena (31).

 

Je přilepený k obrazovce! sex-a-vztahy-partner-sportovni-fanda-ii-sh-nahled

Podobné zkušenosti má nejedna žena. Muži, ač sami fyzické aktivitě příliš nedají, jsou často vášniví televizní sportovní fandové, a berou to až natolik vážně, že na jiné nemají ohledy. „Nikdy by mě nenapadlo, že mě bude tak vytáčet, když se partner bude doma dívat na sport. Kdyby se koukal jen na mistrovství, ale on ho sleduje denně! Předplatil si sportovní kanály a je neustále nalepený na obrazovce. Nesnáším to. Není s ním řeč, neposlouchá mě a to nemluvím o tom, že já se k televizi nedostanu. Ještě, že mám aspoň počítač,“ vypráví podobnou zkušenost Ina (29).

 

Tipy MIMIFORA:

3 rady, jak vyzrát na sportovního fandu

 

-          Pořídit druhou televizi. Nejjednodušší řešení, abyste se doma netahali o ovladač. Pořiďte si ještě jednu televizi do jiné místosti a budete mít klid.

 

-          Koupit mu permanentku na zápasy. Miluje hokej, basket, fotbal, anebo se dívá na všechno? Kupte mu k narozeninám permentku na zápasy, na něco, co by ho mohlo zajímat. Bude ve svém živlu, odejde fandit jinam a vy budete mít chvíli klid.

 

-          Svést ho. I to je řešení! Když se chystá zase dívat na televizi, nedejte mu šanci. Jednoduše ho sveďte. Nasaďte největší zbraně, jaké máte a ukažte mu, že sex s vámi je lepší, než další baseballový zápas odněkud z Ameriky. Když ho vyčerpáte natolik, aby pak usnul, konečně doma chvíli nepojede televize se sportovním přenosem.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse