vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner sobec: Jak na něj?

24. března 2014

Partner sobec: Jak na něj?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ješitnost egoista sobec můž partner

preventan-mimiforum-banner

Pokud zjistíte, že se z vašeho partnera stal totální sobec, vytáhněte do boje, dokud je čas. Bude to chtít trpělivost, ale vyhrát můžete. Jen půjde o běh na dlouhou trať. 

Pár měsíců po svatbě, anebo po tom, co jste spolu začali žít, máte dojem, že je z partnera jiný člověk. Zatímco ze začátku se snažil, byl milý a pozorný, najednou ho nezajímá nic a nikdo, než on sám. Změnil se v naprostého sobce. Vy už pro něj nejste nic, protože jediné, o co se stará, je jeho ego. Jak změnit sobce zpět na fajn chlapa, kterého jste dřív znala?

 

MIMIFORUM zjistilo:

5 příznaků, že je z partnera sobec

 

-          Zajímá ho jen on sám a jen to, co se týká jeho osoby.

-          Nemá zájem o ničem diskutovat, je přesvědčen, že má vždycky pravdu.

-          On rozhoduje a vybírá si, nedá na ničí názor.

-          Mluví jen o sobě, nezavádí rozhovor na cokoli jiného, neptá se ani na vás.

-          Je přesvědčený, že jeho partnerka je s ním jen proto, aby ho obskokovala, on však pro ni nemusí udělat vůbec nic.

 

Z miláčka se stal sobec

Odhalit sobce na samém začátku vztahu, anebo před tím, než s ním uděláte významný životní krok, není snadné. I když náznaky se objevují, umějí se ti největší sobci dobře přetvařovat. Navíc růžové brýle na očích zamilované partnerky také udělají své. Když ty jí pak z očí spadnou a vy procitnete, najednou zjistíte, že ten, koho jste si vybrala, je člověk, s nímž se žít nedá. Zajímá ho jen on a jeho blaho a nic víc. Vy jste na druhé koleji.

 

Vyzrát na sobce není snadné sex-a-vztahy-partner-sobec-ii-sh-nahled

Vyzrát na skutečného sobce není vůbec snadné. Chce to pevné nervy a je třeba počítat s tím, že půjde o běh na dlouhou trať. Sobci bývají nejen odolní, ale hlavně si nejsou ochotni připustit, že problém je na jejich straně. U sebe totiž žádné potíže nevidí ani nehledají. Co tedy dělat, pokud takového máte doma?

 

  1. Nepodporovat ho. Sobci jsou zvyklí, že všichni běhají jen kolem nich a dostanou vše, co si zamanou. Od vás to bude chtít důslednost. Dejte mu jasně najevo, že toto tolerovat nebudete. Musíte mu ukázat, že nejste jeho otrok. Pokud on vám péči a pozotnost neoplácí, nebude mít nic ani on!

 

  1. Chválit ho. Samozřejmě ne za jeho sobectví. Pokud ale bude mít světlý okamžik a náhodou udělá něco, za co ho pochválit lze, zahrňte ho onou chválou. Muži jsou ješitní a dobře to na ně funguje. Je naděje, že se začne více snažit.

 

  1. Braňte se. Stejně jako malé děti zkoušejí, kde jsou hranice a kam až můžou zajít, dělají to i sobci. Pokud mu splníte vše, co chce, bude toho pochopitelně využívat čím dál tím víc. Proto vy musíte vytáhnout do boje. Jasně mu dát najevo, že vy máte také svá přání a potřeby a dále už ustupovat nehodláte. Bojujte, braňte se, dejte ukažte mu svou nespokojenost. Nepůjde to hned, proto se připravte na delší boj. Za zkoušku to stojí, odejít ze vztahu totiž můžete vždy.

 

Text: ino

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:35 10.10.2016 - Martina -

Bez nadpisu

Pošli ho do prdele,nepotřebuješ ho když vše poplatíš o vše se staráš je ti k ničemu…on je omyl přírody!
22:17 02.06.2014 - beruska -

co si mam o tom myslet?

Pred mesicem si partner objednal tel.za 5500 kc(za myma zadama) jenze ten mu nedosel a nema ani penize ani tel.Choval se jinak-vecne nastvany,jak na me,tak na deti.Kdyz jsem se ptala,co ho zere-odpovedel nic!Tim,ze ma sve konto a ja nemam pristup,jsem na to nemela jak prijit,az jednou byl v nalade a vylezlo to s neho!Byla jsem tak zaskocena,ze jsem mu odpovedela,ze zajdeme na policii a ze me mrzi,ze si kupuje tak drahou vec a neporadi se.Jde i o to,ze jeho plat je 10500!Je zvykly,ze ja se o vse postaram,vse zaplatim a me uz to stve!Co si mam o tom vsem myslet?Pred pul rokem si objednal boty za 2000tis a ja vsem trem koupim zn.boty za z1600 a posloucham;oni zase potrebovali boty?Leze mi to krkem! Dekuji za radu

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse