vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner se doma chová jinak, než venku. Co s tím?

15. července 2015

Partner se doma chová jinak, než venku. Co s tím?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: chování domácí násilí láska vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Když se partner venku tváří jako dokonalý gentleman a doma se na vás utrhuje a nadává, je to problém, který je třeba řešit. A problém bývá častější, než by se mohlo zdát…

Valecaps Plus

  • Doplněk stravy.
  • Přírodní tobolky.
  • Bez nežádoucích účinků a návykových látek.
  • Obsahuje rostlinné výtažky z kořene šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis) a kozlíku lékařského (Valeriana officinalis).
  • Vysoký a garantovaný obsah účinné látky – 100 mg výtažku z kořene kozlíku lékařského.
valecaps

Doplněk stravy

Více ZDE!

„Nevím, co si počít s partnerem. Chová se totiž doma úplně jinak, než venku. Zatímco na veřejnosti se tváří jako milý, veselý a příjemný společník, doma je zasmušilý, protivný, utrhuje se na mě a nadává. Jakoby se z něj stal jiný člověk. Nevím, jak na něj,“ stěžuje si Majka (35).

 

Venku královna, doma služka

Podobně je na tom i Jarmila (38). „Všichni mi mého partnera závidí. Je prý úžasný, pozorný, galantní, zkrátka dokonalý. Ano, na veřejnosti tak vystupuje. Ke mně se chová jako gentleman, obletuje mě, objímá, hladí… Jenže jakmile se za námi doma zavřou dveře, je všechno jinak. Jakoby se z něj stal jiný člověk. Nadává mi, křičí na mě, ponižuje mě, uráží. Venku si s ním připadám jako královna, doma jak nejhorší služka. Nevím, co s tím mám dělat,“ říká.

 

MIMIFORUM zjistilo:
Pozor na domácí násilí!

Pokud se partner chová doma jinak, než venku, uráží vás, nadává či dokonce vás bije, a to pravidelně a za zavřenými dveřmi, může jít o znaky domácího násilí. Pozor na to, v případě podezření se obraťte na některou z linek důvěry, které se touto problematikou zabývají. Domácí násilí je častější, než by se mohlo zdát a většinu obětí tvoří ženy. Může mít jak fyzickou, tak psychickou podobu.

 

Co dělat, když je partner doma jiný?

Co tedy dělat, když se partner chová doma jinak, než venku? V první řadě si s ním zkuste promluvit. V klidu a bez emocí, nic nevyčítejte a nezvyšujte hlas. Je možné, že si změnu chování, kterou vidíte vy, partner ani neuvědomuje. Možná z něj jen doma opadne veškeré napětí a stres, proto je zamlklý a zdánlivě smutný. Řekněte mu, co vám konkrétně vadí – stručně a jasně, navrhněte mu řešení.

 

sex-a-vztahy-partner-se-doma-chova-jinak-ii-sh-nahled Když se nedá domluvit…

Pokud domluva možná není, pak zvažte, co dál. Popřemýšlejte, kde je problém – jak se k vám chová, co vám na něm vadí? Nevidíte to zbytečně moc černě? Chová-li se k vám hrubě, či dokonce má jeho chování znaky domácího násilí, vyhledejte pomoc. Vadí-li vám na něm jen něco, co lze překousnout či ignorovat, zkuste na to nemyslet – najít si pro sebe zábavu, která vás od problémů odpoutá a odreaguje. Je-li problém pro vás nepřekonatelný a nic nepomáhá, pak je otázka, zda má cenu v takovém vztahu setrvávat. Pokud ne, řešte to zavčas. Někdy je lepší vztah ukončit, než se trápit jen za cenu toho, abyste nebyla sama…

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:10 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse