vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner nežárlí a mě to štve: Jak vyprovokovat žárlivost?

7. května 2014

Partner nežárlí a mě to štve: Jak vyprovokovat žárlivost?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: SMS žárlivost flirt vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Vadí-li vám, že na vás partner už nežárlí, zkuste ho vyprovokovat. Ukažte mu, že za jeho pozornost stojíte, jste stále sexy a žádoucí! 

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

„Partner na mě poslední dobou vůbec nežárlí a mě to štve. Připadá mi, že mu na mně vůbec nezáleží. Co mám dělat, aby o mě zase stál? Jak vzbudit žárlivost?,“ ptá se Nina (30). Zde je několik tipů, jak na to!

 

Začít o sebe nápadně pečovat

Nový sestřih, barva, návštěva kosmetičky, gelové nehty, nové oblečení. Nejlépe zcela odlišné od toho, co jste měla doposud. Začnětě o sebe dbát nápadně více, než předtím. Udělejte změnu, které si všimne. Neříkejte mu, proč to děláte, jen se snažte na sobě co nejvíce zapracovat. Změny si brzy všimne a začne mu vrtat v hlavě, proč to děláte.

 

Flirtovat s jinými

Pokud se spolu někam vypravíte, flirtujte nápadně s jinými muži. Oční kontakt a úsměvy nesmějí chybět. Po cestě na toaletu se zastavte u jiného a chvíli se u něj zdržte. Třeba si nechejte zapálit cigaretu. Flirtovat ale musíte okatě, jinak hrozí, že by to méně všímavý partner nemusel zpozorovat.

 

Tajné srazy s kamarádkami

Netravte volné večery doma! Ukažte mu, že je o vás stále zájem. Hezky se oblečte, navoňte a načešte a běžte ven. I kdybyste měla sama sedět v baru, odcházejte pravidelně. Když se zeptá, kam jděte, tvařte se, že za kamarádkou. Aby to mělo očekávaný efekt, choďte na tajné srazy alespoň dvakrát týdně a vždy se upravte tak, abyste byla co nejvíc sexy.

 

Tajemné SMS

Domluvte se s kamarádkou a nechejte si v době, kdy budete s partnerem, posílat tajemné SMSky. Samozřejmě ji nemějte uloženou jako „kamarádku Aničku“, ale jako „Daniela“ či „Samuela“, zkrátka pod nápadným mužským jménem. Bude-li vám večerních a víkendových SMS chodit víc, partner si jistě všimne.

 

Přátelství na Facebooku

Dejte si do přátel co nejvíce kamarádů a veďte s nimi diskuze, pište jim komenty ke zprávám, »lajkujte« jejich fotky. Vše dělejte co nejnápadněji, aby si toho partner všiml. Pokud Facebook moc nepoužívá, nechejte schválně otevřený svůj profil, když půjde kolem počítače. Ukažte mu, jak jste i ve virtuálním světě žádoucí!

 

Víkend bez něho sex-a-vztahy-partner-nezarli-ii-sh-nahled

Pokud jste zkusila tajemné schůzky, ale je to stále málo, pak vyrazte rovnou na víkend! Sbalte se, řekněte mu, že odjíždíte, ale ne kam a s kým. Rozhodně mu neberte telefon a neodpovídejte na SMSky. Nechejte ho, ať přemýšlí kde jste a kdo je s vámi. Vůbec nevadí, že budete sama nebo s kamarádkou. Snažte si maximálně volný víkend užít a odpočinout si. Po návratu se tvařte, že se vůbec nic neděje.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Třetina lidí na partnera žárlí

 

-          31 % lidí žárlí na svého partnera.

-          37 % lidí tvrdí, že na ně žárlí jejich partner.

-          Téměř 23 % lidí přiznává, že jim žárlivost velmi zkomplikovala vztah.

-          Žárlivost může být dědičná. Víc než třetina chorobných žárlivců ji získala po matce, anebo otci.

-          84 % lidí považuje chorobné žárlení za nepřijatelné a ze vztahu by vycouvalo.

-          Pro 25 % lidí je přehnané žárlení důvodem k rozchodu.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse