vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner metrosexuál: Miluje jen sebe!

25. ledna 2013

Partner metrosexuál: Miluje jen sebe!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: metrosexuál láska tělo partner kosmetika

preventan-mimiforum-banner

Muž, který o sebe maximálně pečuje, může ženám zpočátku imponovat. Když se ale ukáže, že jde o metrosexuála, který miluje jen sebe, nastává problém, který málokterý vztah ustojí. 

Tráví hodiny v koupelně a před zrcadlem. Zajímá se o módní trendy, rád nakupuje oblečení a vše mu musí dokonale sedět. Pravidelně navštěvuje kadeřníka, manikúru, pedikúru, sportuje, chodí na masáže a do solária. Vzhled je u něj na prvním místě. Říkáte si, že takový muž neexistuje? Omyl, právě takový je metrosexuál.

MIMIFORUM zjistilo:

Označení metrosexuál se poprvé objevilo v roce 1994. Použil jej anglický spisovatel Mark Simpson, který kritizoval, jak neblahý vliv má konzumní společnost na muže. Záhy se ujal jako termín pro pány, kteří se zajímají hlavně o svůj vzhled. Žije ve městě, má slušné příjmy a vše investuje do značkového oblečení, kosmetiky a svého těla.

Má víc kosmetiky, než já! sex-a-vztahy-partner-metrosexual-ii-sh-nahled

„Na mém partnerovi mi hrozně imponovalo, jak se o sebe stará. Je dokonale oblečený a maximálně o sebe pečuje. Když jsme pak spolu začali žít, došlo mi to. Je to metrosexuál! Hodiny denně tráví v koupelně a před zrcadlem. Na poličkách má víc kosmetiky, než já. Chodí do fitka a na solárium místo toho, aby se věnoval mně. Hodně vydělá, přitom je věčně bez peněz. Všechno totiž investuje do sebe. Kupuje si jen drahé značkové věci, krémy proti vráskám, které ani nevím, že existují.  Život s ním je o nervy, protože kolikrát se ani nemůžu dostat do koupelny. Nedovedu si představit mít s ním děti,“ vypráví svou zkušenost Karolína (27).

Náročný vztah, který málokdy vydrží

Málokterá žena vydrží žít s metrosexuálem. Takový vztah je totiž víc než náročný. U muže je totiž na prvním místě jeho vzhled, a aby byl co nejdokonalejší, udělá pro to maximum. Utratí za sebe všechny peníze, volný čas tráví v posilovně, soláriích, na kosmetice. Mužné ochlupení na něm nenajdete, protože je dokonaleji oholený, než vy sama. Miluje jen sebe, a to se na vztahu záhy podepíše. Jen málokterá žena to totiž vydrží.

MIMIFORUM zjistilo:

Kdy se vyplatí žít s metrosexuálem

-          Pokud potřebujte konkurenční boj. Chcete-li se s někým trumfovat kdo má hezčí oblečení, líp oholené nohy, anebo víc sexy sestřih, pak je pro vás partner metrosexuál tím pravým.

-          Pokud je vám vše jedno. Patříte-li mezi flegmatiky, kterým je jedno úplně všechno, pak si metrosexuála nastěhujte domů. Nebude vám vadit, že tráví hodiny před zrcadlem, všechno utratí za sebe a nakonec vypadá líp, než vy.

-          Pokud chcete módní idol. Máte-li zapotřebí k někomu vzhlížet a obdivovat, pak se pro vás metrosexuál přímo ideální. Lichotky a neustálou chválu totiž k životu potřebuje jako sůl. Když zalichotíte jeho egu, máte šanci, že si ho i udržíte.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
08:46 14.02.2014 - Jáchym -

Bez nadpisu

Chci se stát metrosexualem porádí mi někdo jak se jim stanu?Kde co koupím co nasebe do divadla koncert kino výstavu jaký učes na tyto akce jakou kosmetyku jak jí použít atd?607720490 Závidím těm co už jsou metrosexuálem.Ti se mají.Ví co a jak použit kde to koupit ještě kdybi se našel někdo kdo mi porádí!!!
14:33 09.08.2013 - Zdenek K. -

Metsosexualni kosmetika

Tezko tu lze diskutovat o to, zda li spolecne souziti s takovym jedincem je dobra ci spatna. Nemohu take o sobe tvrdit , ze jsem metrosexual. Ano, travim cas u zrcadla a pouzivam kosmetiku (radu metrosexual od sea of spa) ale ze by moji partnerce to vadilo? Urcite ne, musite byt rozumni.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse