vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner exhibicionista, já stydlivka. Co s tím?

11. dubna 2017

Partner exhibicionista, já stydlivka. Co s tím?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Exhibicionista společnost stud vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Protiklady se sice přitahují, ale vztah mezi zcela opačnými povahami nemusí dlouho fungovat. Zvlášť, když se partner rád předvádí a vy jste stydlivka. 

Protiklady se přitahují, o tom není pochyb. A tak se často stává, že se dá dohromady pár, v němž je každý z partnerů úplně jiný. Jeden exhibicionista, který musí být neustále středem pozornosti a druhý pravý opak. »Stydlín«, kterému je nejlépe v soukromí a nejradši by seděl v klidu doma. Jenže ne vždy bude takový vztah klapat, a pak mohou nastat problémy.

Opustil mě. Našel si jinou!

„Vždycky jsem byla tichá a neprůbojná. Raději jsem seděla doma, než bych chodila někde po diskotékách. Jenže pak jsem poznala bratra své kamarádky a bláznivě se zamilovala. Byl úplně jiný než já. Miloval život, společnost, večírky. Kamkoli vstoupil, byl středem pozornosti. A právě proto mě přitahoval. Chvíli nám to klapalo. Já k němu vzhlížela a on si to zjevně užíval. Jenže pak začaly potíže. Já chtěla zůstat doma a on neustále někde lítal. Dopadlo to tak, že mě opustil. Našel si jinou, která s ním vymetala večírky. Zůstala jsem sama,“ vypráví svůj příběh Soňa (26).

MIMIFORUM zjistilo:
5 důvodů, proč si najít partnera exhibicionistu sex-a-vztahy-partner-exhibicionista-ii-sh-nahled

-    Protože se s ním nikdy nebudete nudit.
-    Protože nebudete muset sedět doma.
-    Protože vás dovede pobavit.
-    Protože vymyslí spoustu zábavy.
-    Protože vám ho budou jiné závidět.

Vztah plný potíží

Vztah s partnerem, který se rád předvádí a je vždy v centru dění, je skvělý pro všechny ženy, které se nechtějí nudit. Pokud je ale sebestředný až příliš, počítejte s tím, že mohou nastat problémy. Potřebuje obdiv a mít pocit, že má navrch. Nechce stíhačku, která mu bude každé tři minuty volat, ani domácí puťku, která bude sedět v koutě. Pokud jste stydlivá a on má exhibicionistické rysy, připravte se na to, že to bude těžké. Buď mu dáte volnost a budete pro něj mít pochopení, anebo se může stát, že uteče za jinou, která mu dá to, po čem touží.

Tipy MIMIFORA:
4 tipy, co dělat, když on je exhibicionista a vy »stydlín«

-    Stanovit si hranice. Domluvit se na tom, jaké chování je pro vás přijatelné a co už je přes čáru.
-    Odvázat se. Nebuďte upjatá a neseďte v koutě. Zkuste se odvázat a ukázat mu, že i »tichá voda břehy mele«.
-    Najít společnou řeč. Zapřemýšlejte, proč vlastně spolu jste, a co na něm milujete. Co máte společné a v čem vám to spolu nejvíc klape. Na to se zaměřte a zkuste najít společnou řeč.
-    Udělat kompromis. On se rád předvádí, vy sedíte v koutě. Je jasné, že pořád to takto fungovat nebude. Zamyslete se nad tím a zkuste udělat kompromis. Nebuďte pořád doma, vyrazte s ním. Vyjděte mu vstříc, jinak to nemusí dobře dopadnout.

 


Text: asm
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse