vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Partner cholerik: Tipy, jak nezešílet

28. května 2014

Partner cholerik: Tipy, jak nezešílet

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: cholerik tyran nadávky povaha partner

preventan-mimiforum-banner

Žít s cholerikem je těžší, než by se mohlo zdát. Jeho výstupy nechají v klidu jen málokoho. Jak to zvládnout a nezešílet?

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Je výbušný, nervózní, vzteká se, nedokáže se ovládnout. Je agresivní, nic neumí řešit v klidu. Sebemenší drobnost ho vytočí. Život s cholerikem není legrace, naopak – vydržet se dá jen stěží. Jak ho zvládnout a nezešílet?

 

Z milého člověka je tyran

„Nechápu, jak se může člověk tak změnit. Když jsme se poznali, byl přítel milý, ochotný, vstřícný, ideální muž. Jenže pak jsme spolu začali žít a vše se změnilo. Z milého člověka se stal tyran. Téměř ob den má záchvaty, kdy ho vytočí sebemenší maličkost a začne vyvádět. Řve na mě, sprostě mi nadává, uráží mě. Hází vším, co mu přijde po ruku. Jsem velmi citlivá, a tak trpím víc, než bych měla. Nemůžu kvůli tomu spát, nemůžu se s ním smířit. Nevím, co dělat,“ svěřuje se Renáta (31).

 

Cholerika nezměníte

Žít s cholerikem není snadné. Mívá totiž stavy, kterým jen stěží předem zabráníte, protože on si příčinu ke své scéně najde vždycky. Jde-li skutečně o cholerika, pak nečekejte, že se časem změní – či že ho změníte vy. Povaha mu totiž zůstane, a tak je jediná možnost se s ním naučit žít – anebo hodně rychle odejít.

 

sex-a-vztahy-partner-cholerik-ii-sh-nahled Tipy MIMIFORA:

Jak zvládnout život s cholerikem

 

-          Zvyknout si. Jedna z mála rad, které fungují. Protože cholerika nepředěláte, pokud s ním žít chcete, musíte si zvyknout, že se občas chová nepříčetně, snažit se ho nevšímat a vše pouštět jedním uchem tam a druhým ven. Jinak se zblázníte spíše vy, než onen cholerik.

 

-          Neodporovat. Má-li záchvat vzteku, snažte si to nebrat osobně, i když je to velmi těžké. Nehádejte se, neodporujte mu, v tu chvíli to stejně nemá cenu. Snažte se naopak zachovat klid.

 

-          Nedělat mu publikum. Cholerici ke svému výstupu alespoň jednoho diváka potřebují. Jenže pokud vy mu dáte najevo zájem či nesouhlas, bude to ještě horší a záchvat tak honem neskončí. Zkuste to mlčky přejít a nedělat mu publikum. Nereagujte, nedávejte v tu chvíli najevo emoce. Vydržte, dokud se nezklidní.

 

-          Vyhedejte odborníka. Pokud si nevíte rady, jak s partnerem vycházet a jak se k němu chovat, vyhledejte odborníka, který vám poradí. Vysvětlí, proč se partner chová tak, jak se chová a doporučí, co dělat a jak život s ním zvládnout.

 

Text: asm

Foto: Shuttestock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse