banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Partner chce sex několikrát denně. Já ne.

9. února 2017

Partner chce sex několikrát denně. Já ne.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milenka milování nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Po porodu, anebo v dlouholetém vztahu, se to často stává. Chutě na sex výrazně klesnou. Pokud k tomu ale dojde jen u jednoho z partnerů, je to problém, který může vztah vážně narušit.

Sex sice není ve vztahu nejdůležitější, ale pokud to v posteli nefunguje, je to problém. Nemusíte být erotičtí rekordmani, ani plnit celostátní průměr. Není důležité, jestli se Češi podle statistik milují třikrát týdně, když vy máte sex jednou za měsíc. Hlavní je, aby frekvence vyhovovala vám oběma. Problém ale nastane, když partner chce sex neustále – a vy nemáte vůbec chuť.

Na sex nemám náladu

„Jsem na mateřské se dvěma malými dětmi. Celý den vařím, uklízím a věnuji se jim. Večer jsem ráda, když usnou a já vyčerpaná padnu do postele. Na nějaký sex nemám vůbec náladu. Bohužel partner se na to dívá jinak. Chtěl by se milovat denně a vůbec nechápe, že já jsem z dětí vyčerpaná a je to pro mě utrpení. Vadí mu to a začíná se ke mně chovat velmi nepříjemně. Nevím, co s tím,“ stěžuje si Markéta (32).

Chce sex 3× denně. Já vůbec.

„Dřív jsem mohla mít sex skoro pořád. Po porodu se to ale změnilo,“ svěřuje se stejným problémem Jarmila (37). „Na milování jsme přestala mít chuť. Klidně bych se bez něj obešla. Jsem unavená a žiju jenom pro děti. Partner to ale těžce nese. Mohl by mít sex klidně třikrát denně. Jednou za týden se kvůli němu překonám, ale nic z toho nemám. Nechápu, jak si někdo s malými dětmi může denně užívat v posteli, to snad ani není možné,“ pokračuje.

Když se změní chuť na sex

Po pár letech vztahu, anebo po porodu, který je velkou změnou v životě ženy, se to stává. Chutě na sex často klesnou, a někdy se zájem vytratí úplně. Do vztahu padne stereotyp, anebo se žena zcela soustředí na péči o dítě a partner zůstane na druhé koleji. A pokud jsou jeho chutě stále na stejné úrovni, pak se snadno objeví problém. V tomto případě se nevyplatí mu uhýbat, ale situaci řešit. Přímo s partnerem, a když to není možné, pak za pomoci odborníka. Jinak se může stát, že muž začne hledat štěstí jinde – a vztah bude troskotat.

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když partner chce víc sexu, než vy

  • Promluvit si s ním a domluvit se na kompromisu. On sleví z požadavků a vy nějaký den milování přidáte.

  • Pořídit mu erotické filmy, anebo ho nechat, ať si videa pouští na internetu. Řadě mužů to na chvíli postačí.

  • Povolit mu milenku. Je to sice krajní řešení, ale i to je možné. Hrozí však riziko, že se nakonec sbalí, a od rodiny odejde k oné úžasné milence, která na rozdíl od vás bude mít na sex chuť pětkrát denně.

  • Pořádně ho zaměstnat. Nejlépe nějakou těžší fyzickou prací, anebo náročným sportem. Pokud se pořádně unaví, večer usne a na sex ani nepomyslí.

  • Poradit se s odborníkem. Když není jiná možnost a nic nezabírá, nebojte se kontaktovat odborníka a poraďte se o dalším postupu. Za záchranu vztahu to jistě stojí.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa