vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Osudová přitažlivost: Táhne mě, jak magnet. Nedokážu myslet!

31. října 2014

Osudová přitažlivost: Táhne mě, jak magnet. Nedokážu myslet!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ješitnost Magnet přitažlivost vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Přitažlivost, která vás táhne jak magnet a nemůžete jí odolat, nezažije každý. Když ale přijde a je jen jednostranná, neházejte hned flintu do žita. Zkuste ho svést!

„Nikdy bych nečekala, že můžu něco takového zažít. Potkala jsem muže, kvůli kterému se mi podlomila kolena. Nesmírně mě přitahuje, funguje na mě jako magnet. Nemůžu ho dostat z hlavy, nedokážu bez něj být. Přitom vím, že je zadaný a netváří se, že by o mě měl zájem. Jsem bezradná. Nemůžu ani myslet, v hlavě mám jen jeho,“ vypráví Anna (27).

 

Zažije to jen málokdo

Nestává se to často a mnohé ženy ten pocit nikdy nezažijí. Když to však přijde, jde o něco, co se nedá ignorovat. Je-li přitažlivost tak silná, že nedokážete přemýšlet, v přítomnosti onoho muže se rozklepete, stáhne se vám hrdlo a obdivně na něj zíráte, jde o jedinečný pocit, který vám však řádně dokáže zkomplikovat život. Tedy v případě, že je jednostranný.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Prvotní zamilovanost a fyzická přitažlivost podle odborníků vyprchá v rozmezí 18 až 30 měsíců. A to platí i tehdy, je-li přitažlivost silná. Po této době se pak páry buď rozejdou, anebo spolu zůstávají jen ze zvyku.

 

Nebezpečná přitažlivost sex-a-vztahy-osudova-pritazlivost-ii-sh-nahled

„Kdo to nezažil, nepochopí. Ten pocit, kdy se vám podlamují kolena, nemůžete dýchat, jak jste rozrušená, když ho vidíte, se nedá popsat. Je vám třicet pryč a chováte se jako patnáctiletá puberťačka. Chcete být pořád s ním, v jeho blízkosti, i když víte, že je pro vás nedosažitelný. Přesto doufáte, že se třeba stane zázrak. Já to poznala a trvalo mi přes rok, než jsem se toho pocitu nesmírné přitažlivosti zbavila. Nenašla jsem odvahu mu to říct, možná to byla chyba. On za celou tu dobu nic nepochopil,“ vypráví podobný příběh Johana (33).

 

Tipy MIMIFORA:

3 tipy, jak objekt touhy svést

 

  1. 1.      Získat si pozornost. Není těžké muže zaujmout, jen musíte vědět, jak na to. Každá žena má jiné možnosti, ale hlavní zbraň mají všechny stejnou – ženskost. A právě ta na muže nejvíc platí. Rafinovaný výstřih, rozparek na sukni, lehce průhledný top, který dává jen tušit, co se pod ním skrývá. Když ještě k tomu ukážete, že umíte být vtipná a myslí vám to, neodolá vám.

 

  1. 2.      Buďte nedostupná. Ale jen zdánlivě! Nevěste se na něj, nepronásledujte ho. Nedávejte mu najevo, že je pro vás jediný a jakmile se na vás podívá, hned mu padnete k nohám. Tvařte se nedostupně, to muže přitahuje. Bavte se s jinými, buďte tajemná, ukažte mu, že není na světě sám a že o vás je zájem. Nechejte se dobývat.

 

  1. 3.      Využijte ješitnosti. Lichotit, chválit, obdivovat. To je jistá cesta k úspěchu. Snad každý muž je ješitný a lichotky si nechá líbit. A na některé fungují rovnou jako afrodiziakum. Vůbec nevadí, když to na začátku přeženete a budete mu lichotit víc, než je zdrávo. Příjemně ho tím navnadíte do dalšího vztahu s vámi.

 

 

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse