banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Originální tipy, jak oznámit těhotenství

3. listopadu 2017

Originální tipy, jak oznámit těhotenství

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: čáp ultrazvuk test těhotenství miminko

preventan-mimiforum-banner

Šťastnou novinu, že čekáte miminko, můžete oznámit i originálně. Ptali jsme se našich čtenářek, jak si s tím poradily. A zde jsou jejich reakce! 

Zjistila jste, že jste těhotná a chcete radostnou novinu oznámit originálním způsobem? Zde jsou tipy našich čtenářek, jak na to!

 

Fotka z ultrazvuku

„Není to sice až tak originální, ale rodiče z našeho oznámení byli nadšení. Vyšlo to akorát na Vánoce, a tak jsem vzala fotku z ultrazvuku, k tomu koupila capačky a se vzkazem „Ahoj babičko a dědečku, uvidíme se v červnu, Vaše vnoučátko“ jsem vše zabalila. Rodiče to dojalo a dodnes vzpomínají, že to byl ten nekrásnější dárek.“ (Lenka, 30)

 

Těhotenský test

„Naše miminko nebylo plánované, a tak když jsem otěhotněla, byla jsem celkem v šoku. Nevěděla jsem, jak to oznámit partnerovi, a tak jsem nakonec vzala těhotenský test se dvěma silnými čárkami a zabalila jej do krabičky s mašlí. Partnera jsem pozvala na večeři a krabičku mu předala. Chvíli trvalo, než přišel na to, co mu tím chci říct, ale pak měl velkou radost. Dnes je pyšným tátou a prý si ten dárek ode mě stále schovává.“ (Jitka, 28)

 

Plyšový čáp

„Když jsem přemýšlela, jak sdělit všem, že čekám miminko, napadl mě čáp. Vyrazila jsem do hračkářství a vybrala plyšové čápy jako přívěsek na klíče. Jednoho jsem zabalila příteli, který nic netušil. Poté jsme další dva použili ještě pro oznámení rodičům – zabalili jsme ho a donesli jako dárek. Bylo to vtipné, protože nikomu hned nedošlo, o co jde, a všichni přemýšleli, proč dostávají čápa. Nakonec se ale dovtípili a společně jsme se zasmáli.“ (Leona, 25)

 

Perníkové srdce sex-a-vztahy-tipy-jak-oznamit-tehotenstvi-ii-sxc-nahled

„Dlouho jsem nevěděla, jak těhotenství oznámit. Nakonec jsem se v době, kdy jsem se všem chystala říct pravdu, dostala na pouť. A když jsem uviděla perníková srdce s nápisy, bylo rozhodnuto. Koupila jsem dvakrát Babičku a dvakrát Dědečka a jeli jsme na návštěvu k mým rodičům i ke tchánům. Úspěch byl velký, ukáply i slzy štěstí. Kamarádky to pak řešily podobně – jedna dala ručníky s nápisy, druhá zase hrníčky.“ (Alena, 32)

 

Dupačky se vzkazem

„Své první těhotenství jsem chtěla sdělit originálně. A tak jsem koupila maminkovské dupačky, dala je do dárkové tašky a k nim přidala vzkaz: „Vyzvednu si je v září. Vaše vnoučátko.“ Bylo krásné se dívat, jak to rodiče rozbalují a ze začátku nechápou, co jim to dávám. Až si přečetli vzkaz, bylo jasno a neobešlo se to bez slziček štěstí.“ (Mína, 29)

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa