vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Originální tipy, jak oznámit těhotenství

3. listopadu 2017

Originální tipy, jak oznámit těhotenství

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: čáp ultrazvuk test těhotenství miminko

preventan-mimiforum-banner

Šťastnou novinu, že čekáte miminko, můžete oznámit i originálně. Ptali jsme se našich čtenářek, jak si s tím poradily. A zde jsou jejich reakce! 

Zjistila jste, že jste těhotná a chcete radostnou novinu oznámit originálním způsobem? Zde jsou tipy našich čtenářek, jak na to!

 

Fotka z ultrazvuku

„Není to sice až tak originální, ale rodiče z našeho oznámení byli nadšení. Vyšlo to akorát na Vánoce, a tak jsem vzala fotku z ultrazvuku, k tomu koupila capačky a se vzkazem „Ahoj babičko a dědečku, uvidíme se v červnu, Vaše vnoučátko“ jsem vše zabalila. Rodiče to dojalo a dodnes vzpomínají, že to byl ten nekrásnější dárek.“ (Lenka, 30)

 

Těhotenský test

„Naše miminko nebylo plánované, a tak když jsem otěhotněla, byla jsem celkem v šoku. Nevěděla jsem, jak to oznámit partnerovi, a tak jsem nakonec vzala těhotenský test se dvěma silnými čárkami a zabalila jej do krabičky s mašlí. Partnera jsem pozvala na večeři a krabičku mu předala. Chvíli trvalo, než přišel na to, co mu tím chci říct, ale pak měl velkou radost. Dnes je pyšným tátou a prý si ten dárek ode mě stále schovává.“ (Jitka, 28)

 

Plyšový čáp

„Když jsem přemýšlela, jak sdělit všem, že čekám miminko, napadl mě čáp. Vyrazila jsem do hračkářství a vybrala plyšové čápy jako přívěsek na klíče. Jednoho jsem zabalila příteli, který nic netušil. Poté jsme další dva použili ještě pro oznámení rodičům – zabalili jsme ho a donesli jako dárek. Bylo to vtipné, protože nikomu hned nedošlo, o co jde, a všichni přemýšleli, proč dostávají čápa. Nakonec se ale dovtípili a společně jsme se zasmáli.“ (Leona, 25)

 

Perníkové srdce sex-a-vztahy-tipy-jak-oznamit-tehotenstvi-ii-sxc-nahled

„Dlouho jsem nevěděla, jak těhotenství oznámit. Nakonec jsem se v době, kdy jsem se všem chystala říct pravdu, dostala na pouť. A když jsem uviděla perníková srdce s nápisy, bylo rozhodnuto. Koupila jsem dvakrát Babičku a dvakrát Dědečka a jeli jsme na návštěvu k mým rodičům i ke tchánům. Úspěch byl velký, ukáply i slzy štěstí. Kamarádky to pak řešily podobně – jedna dala ručníky s nápisy, druhá zase hrníčky.“ (Alena, 32)

 

Dupačky se vzkazem

„Své první těhotenství jsem chtěla sdělit originálně. A tak jsem koupila maminkovské dupačky, dala je do dárkové tašky a k nim přidala vzkaz: „Vyzvednu si je v září. Vaše vnoučátko.“ Bylo krásné se dívat, jak to rodiče rozbalují a ze začátku nechápou, co jim to dávám. Až si přečetli vzkaz, bylo jasno a neobešlo se to bez slziček štěstí.“ (Mína, 29)

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse