banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Orgasmus: Největší zajímavosti

6. března 2018

Orgasmus: Největší zajímavosti

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: G-bod orgasmus vzrušení sex zdraví

preventan-mimiforum-banner

Orgasmus sice patří k vrcholům slasti, ale mnoho žen jej nikdy nezažije. Víte toho o něm dost? Zde jsou největší zajímavosti! 

Čím orgasmus prospívá a s čím souvisí? Je možné, že by zvyšoval šance na početí? Zde jsou ty největší zajímavosti.

 

Orgasmus souvisí s G-bodem

Odborníci tvrdí, že ženy potřebují kolem 20 minut stimulace G-bodu, aby dosáhly orgasmu. G-bod ale není u všech žen stejný, navíc ne každá jej u sebe objeví. To prokázali v roce 2008 italští vědci, kteří objevili anatomické odlišnosti mezi ženami, které prostřednictvím G-bodu dosahovaly orgasmu, a těmi, kterým se to nedařilo.

 

Orgasmus na několikrát

Řada žen je schopna dosáhnout opakovaných orgasmů. Rekordem je 134 orgasmů za jednu hodinu, což poctivě zaznamenali doktoři William Hartman a Marilyn Fithian. To jsou víc jak dva orgasmy za minutu, a to už stojí za to.

 

Orgasmem pro zdraví

Jen prokázáno, že orgasmy prospívají zdraví. Studie prokázaly, že orgasmus dokáže zmírnit bolesti, pomoci od menstruálních křečí a tišit stres – jde zřejmě o důsledek prudkých změn v hladinách oxytocinu a dopaminu.

 

Menstruace přeje orgasmu

Křeče, změny nálady a podrážděná nálada – to není zrovna nejlákavější základ noci plné vášně. aAle »jít na věc« během periody by se nakonec mohlo vyplatit. V genitální oblasti totiž dochází k prudší cirkulaci krve a orgasmus je proto mnohem lepší. Zkuste to, možná se budete divit. Zvlášť, pokud máte s dosažením orgasmu problém, během svých dnů vrcholu dosáhnout můžete mnohem snadněji.

 

Chcete miminko? Dosáhněte orgasmu! sex-a-vztahy-orgasmus-nejvetsi-zajimavosti-ii-sxc-nahled

Někteří odborníci jsou přesvědčeni, že orgasmus během sexu zvyšuje šance na početí. Je tomu tak údajně proto, že hormon oxytocin, který je vypouštěn během vyvrcholení, způsobuje stahy dělohy, které posílají sperma k vajíčku. Chcete miminko? Pak se snažte dosáhnout orgasmu, možná to půjde rychleji, než jste myslela.

 

Orgasmus máme v genech

Máte-li problém s dosažením orgasmu, je možné, že za to mohou geny. Britští vědci přišly na to, že problémy s orgasmem jsou až z poloviny dané dědičností. Zkuste nenápadně zjistit, jak na tom byla vaše maminka a babička a viník bude rázem na světě. Vědci se nyní snaží určit, jaké geny to vše mají na svědomí a co se s nimi dá dělat, aby mohli tento problém začít řešit.

 

MIMIFORUM zjistilo:

3 zajímavosti o orgasmu

– Orgasmus běžně předstírá až 49 % žen. Ještě větší množství, 65 % žen se přiznalo, že orgasmus alespoň jednou v životě předstíralo.

– Muži za život zažijí až tři hodiny orgasmu.

– Myslíte si, že když žena při sexu křičí, je na vrcholu blaha? Nikoli. Až 92 % žen křičí při sexu jen proto, aby se jejich partner cítil víc vzrušený – ony samotné tuto potřebu jinak nemají. A 79 % žen křičí tehdy, když ví, že orgasmu určitě nedosáhne.

 

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

 

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa