vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Odlišný pohled na sex: Proč se ženy milují večer a muži ráno

27. listopadu 2015

Odlišný pohled na sex: Proč se ženy milují večer a muži ráno

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: mazlení polibky milování orgasmus sex líbání

preventan-mimiforum-banner

Sex mají rádi muži i ženy stejně, ale pohled na něj se liší. Muži se raději milují ráno, kdyžto ženy večer. Pánové se chtějí líbat před sexem, dámy hlavně po sexu. A takových neshod je mnohem více!

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

 

Milování: Ženy večer, muži ráno

Zdaleka ne každý pár se shodne na ideální době, která při milování vyhovuje oběma. Většina žen totiž miluje večerní sex. Je na něj čas, nemusí se nikam spěchat, může se nastolit romantická atmosféra. A v ideálním případě usnou v objetí svého drahého. Muži se na to dívají jinak. Ráno jsou odpočatí, plní energie, navíc mívají ranní erekce. A ty je k sexu přímo vybízejí. Většina partnerek ale ze sexu hned po probuzení příliš nadšená není. Jsou rozespalé, neprobuzené, neupravené, nemají vyčištěné zuby, nejsou učesané, zkrátka důvodů, proč se nemilovat, sotva otevřou oči, mají více. A tak místo úžasného milování může vést ranní pokus o sex klidně i k hádce.

Tip MIMIFORA:

Nemáte ráda ranní sex? Pak byste měla vědět, že odborníci v něm vidí jen samá pozitiva. Zvyšuje totiž hladinu imunoglobulinu, a tím pádem pomáhá tělo chránit před infekcí. Navíc se zvyšuje hladina estrogenu, díky kterému vypadají pleť i vlasy lépe. Ranní sex dokáže také skvěle nastartovat organismus do nového dne, a protože při orgasmu se do těla vyplaví endorfiny, cítí se člověk šťastnější a spokojenější.

Líbání: Ženy po sexu, muži před sexem

Potřeby žen a mužů co se sexu týká, jsou podle odborníků podobné, problém je ale v tom, že je mají jinak načasované. Zatímco muži dávají přednost líbání před sexem, a po skončení si raději dají cigaretu, skleničku, jídlo nebo usnou, ženy by si rády něžnosti včetně polibků nechali až po sexu. Řešení je v tomto případě snadné – líbejte se před milováním i po něm a budete spokojení oba.

Dostatek sexu: Muži ho většinou potřebují více sex-a-vztahy-odlisny-pohled-na-sex-2-ing 

Podle výzkumů muži na sex častěji nejen myslí, ale také ho více k životu potřebují. Průměrný muž na něj pomyslí 13× denně, to je asi 4 745krát ročně. Naproti tomu ženy si na sex vzpomenou jen 5× denně, tedy zhruba 1825krát za rok. Muži prý také sex k životu více potřebují, a to je také důvod, proč když jim partnerka nestačí, hledají uspokojení jinde.

Zajímavost MIMIFORA:

Muži sice na sex myslí často, ovšem podle nové britské studie v zimě klesá nejen jejich libido, ale i počet myšlenek na milování. V chladném a pošmourném období prý na sex myslí až 6× méně než v létě.

Milování po čtyřicítce: Ženy sex, muži mazlení

Se sexem ve středním věku to je podle průzkumů zcela naopak. Zatímco mladí muži chtějí sex a ženy se zase rády mazlí, po čtyřicítce se prý všechno obrátí. Ženy jsou na vrcholu, a tak chtějí sex, zatímco muži jsou v erotické oblasti dávno za vrcholem, a proto jim stačí mazlení. Průzkumu, z něhož výsledky vzešly, se účastnili lidé mezi 40 a 70 lety. Něžné pohlaví tak vyvrátilo domněnky, že sex v tomto věku už nepotřebuje a nevyhledává.

 

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse