vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Obrázkové trenýrky: Jaký vzorek nosíš, takový jsi

10. května 2016

Obrázkové trenýrky: Jaký vzorek nosíš, takový jsi

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Trenýrky boxerky Spodní prádlo povaha můž

preventan-mimiforum-banner

Chcete vědět, jaký váš nový objev skutečně je? Svlékněte ho do trenýrek! Podle obrázku, jaký na nich uvidíte, totiž můžete snadno poznat, jaký je. 

Diskutujte: Věříte tomu, že se dá mužská povaha poznat podle vzoru na trenýrkách?


Věřte, anebo ne, na to, abyste poznala, jaký muž doopravdy je, nemusíte čekat roky, ani s ním zkoušet žít. Stačí, když se před vámi svlékne do trenýrek – a hned máte jasno. Podle toho, jaké obrázky či vzor na nich má, taková je povaha. To ale není všechno. Nejoblíbenější pánské spodní prádlo prozradí i to, jaký je v posteli. Tak schválně – myslíte si, že svého partnera dokonale znáte? Pak si vybavte, jaké trenýrky nosí nejraději – a přesvědčte se sama. Pokud však nosí trenýrky výhradně jednobarevné, povahu si musíte zjistit sama – tím se totiž výzkum nezabýval.

Medvídci a jiná zvířátka

Co o něm víme: Medvídci, králíčci, myšáci a jiná roztomilá zvířátka na pánských trenýrkách? Jsou mnohem oblíbenější, než by se mohlo zdát. Pokud je však nosí dospělý muž, nemusí to být zcela v pořádku – alespoň podle průzkumu. Takový muž je totiž zaručený »mamánek«, který se vlivu své maminky dosud nezbavil – a asi ani nezbaví. Vždy pro něj budete až ta druhá a počítejte s tím, že vše bude konzultovat se svou matkou. A pokud si tu nezískáte na svou stranu, budete mít zkrátka smůlu.

Jaký je v posteli: Má rád dlouhé předehry, je něžný, mazlivý a přítulný. Fascinují jej ženská ňadra a rád je hladí a líbá. Milenec je průměrný, žádné experimenty od něj nečekejte. Naopak brzy hrozí stereotyp.

Srdíčka, pusinky, hvězdičky sex-a-vztahy-obrazkove-trenyrky-ii-sh

Co o něm víme: Miluje sex ve všech podobách a většinou u něj vítězí touha a chtíč nad rozumem. Jako partner je nestálý a má sklony k nevěře. Musíte být velmi ostražitá – ženy na něj letí, a on nemá dostatečně silnou vůli jim odolat. Všechny volné chvíle by nejradši trávil v posteli, a kdyby to šlo, ani by z ní nevylézal. Kromě sexu má rád dobré jídlo, uvařit si jej však většinou neumí. Pro život příliš praktický není, ale svými výkony v posteli to ženě vynahradí.

Jaký je milenec: Vášnivý a bouřlivý. Sex miluje ve všech podobách, rád experimentuje a střídá polohy. Nuda v posteli s ním rozhodně nehrozí. Rád by si užil skupinový sex, anebo alespoň milování se dvěma ženami. Jen málokdy mu to ale partnerka umožní.

Filmové postavy

Co o něm víme: Je jedno, jestli má na trenýrkách Homera Simpsona, anebo Spidermana, jisté ale je, že pokud nosí prádlo s motivy filmových postav, příliš legrace si s ním neužijete. Je spíše uzavřený a nudný. Vášeň s ním rozhodně necloumá, naopak má rád pohodlí – nejlépe doma u televize. Rád se nechá obskakovat, ale odměny se vám za to nedostane. A ještě je tu jedna věc, kterou byste měla vědět: je velmi šetrný. Velké dárky a kytice růží od něj nečekejte, zasáhlo by mu to do rozpočtu, který si pečlivě eviduje.

Jaký je milenec: Obyčejný, průměrný, nemasný neslaný. Sex má rád, ale nechce se při něm moc nadřít, a tak miluje polohu na koníčka. Jeho uspokojí, a přitom se nemusí moc hýbat. Žádnou velkou vášeň, ani vysokou frekvenci, od něj nečekejte.  Jedna poloha mu ke štěstí stačí.

Proužky a kostičky

Co o něm víme: Majitelé proužkovaných, anebo kostkatých trenýrek, mívají dominantní sklony. Rádi mají navrch – nejen v posteli, ale v celém vztahu. Nechtějí ženu, která jim bude odporovat – touží ji totiž ovládat. Jsou mezi nimi dokonce takové extrémy, které ženám nařizují, co si mají obléknout.

Jaký je milenec: Skvělý, pokud se mu podřídíte a v posteli nemáte žádné ambice. Jste-li submisivní, pak je pro vás ideální. Musíte však počítat s tím, že myslí v první řadě (a někdy jenom) na sebe. Jde mu o jeho uspokojení a na ženu příliš nehledí.

Vzor šelmy

Co o něm víme: Je nejvášnivější ze všech. A to nejen v posteli, ale i v emocích. Je výbušný, žárlivý a podezíravý. Rád a často dělá scény, protože chce být středem pozornosti. Hledá si záminky, aby mohl vybuchnout. Pokud partnerku uvidí bavit se s jiným mužem, je zle. Patří přece jen jemu!

Jaký je milenec: Bouřlivý a divoký. Nemá rád dlouhé něžné milování, naopak zbožňuje rychlovky. Předehru od něj nečekejte, zato si s ním můžete užít sex na neobvyklých místech – i na veřejnosti. Ale jen tehdy, pokud bude chtít. On je totiž šelmou, která o všem rozhoduje!

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com  

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse