banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Obrázkové trenýrky: Jaký vzorek nosíš, takový jsi

10. května 2016

Obrázkové trenýrky: Jaký vzorek nosíš, takový jsi

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Trenýrky boxerky Spodní prádlo povaha můž

preventan-mimiforum-banner

Chcete vědět, jaký váš nový objev skutečně je? Svlékněte ho do trenýrek! Podle obrázku, jaký na nich uvidíte, totiž můžete snadno poznat, jaký je. 

Diskutujte: Věříte tomu, že se dá mužská povaha poznat podle vzoru na trenýrkách?


Věřte, anebo ne, na to, abyste poznala, jaký muž doopravdy je, nemusíte čekat roky, ani s ním zkoušet žít. Stačí, když se před vámi svlékne do trenýrek – a hned máte jasno. Podle toho, jaké obrázky či vzor na nich má, taková je povaha. To ale není všechno. Nejoblíbenější pánské spodní prádlo prozradí i to, jaký je v posteli. Tak schválně – myslíte si, že svého partnera dokonale znáte? Pak si vybavte, jaké trenýrky nosí nejraději – a přesvědčte se sama. Pokud však nosí trenýrky výhradně jednobarevné, povahu si musíte zjistit sama – tím se totiž výzkum nezabýval.

Medvídci a jiná zvířátka

Co o něm víme: Medvídci, králíčci, myšáci a jiná roztomilá zvířátka na pánských trenýrkách? Jsou mnohem oblíbenější, než by se mohlo zdát. Pokud je však nosí dospělý muž, nemusí to být zcela v pořádku – alespoň podle průzkumu. Takový muž je totiž zaručený »mamánek«, který se vlivu své maminky dosud nezbavil – a asi ani nezbaví. Vždy pro něj budete až ta druhá a počítejte s tím, že vše bude konzultovat se svou matkou. A pokud si tu nezískáte na svou stranu, budete mít zkrátka smůlu.

Jaký je v posteli: Má rád dlouhé předehry, je něžný, mazlivý a přítulný. Fascinují jej ženská ňadra a rád je hladí a líbá. Milenec je průměrný, žádné experimenty od něj nečekejte. Naopak brzy hrozí stereotyp.

Srdíčka, pusinky, hvězdičky sex-a-vztahy-obrazkove-trenyrky-ii-sh

Co o něm víme: Miluje sex ve všech podobách a většinou u něj vítězí touha a chtíč nad rozumem. Jako partner je nestálý a má sklony k nevěře. Musíte být velmi ostražitá – ženy na něj letí, a on nemá dostatečně silnou vůli jim odolat. Všechny volné chvíle by nejradši trávil v posteli, a kdyby to šlo, ani by z ní nevylézal. Kromě sexu má rád dobré jídlo, uvařit si jej však většinou neumí. Pro život příliš praktický není, ale svými výkony v posteli to ženě vynahradí.

Jaký je milenec: Vášnivý a bouřlivý. Sex miluje ve všech podobách, rád experimentuje a střídá polohy. Nuda v posteli s ním rozhodně nehrozí. Rád by si užil skupinový sex, anebo alespoň milování se dvěma ženami. Jen málokdy mu to ale partnerka umožní.

Filmové postavy

Co o něm víme: Je jedno, jestli má na trenýrkách Homera Simpsona, anebo Spidermana, jisté ale je, že pokud nosí prádlo s motivy filmových postav, příliš legrace si s ním neužijete. Je spíše uzavřený a nudný. Vášeň s ním rozhodně necloumá, naopak má rád pohodlí – nejlépe doma u televize. Rád se nechá obskakovat, ale odměny se vám za to nedostane. A ještě je tu jedna věc, kterou byste měla vědět: je velmi šetrný. Velké dárky a kytice růží od něj nečekejte, zasáhlo by mu to do rozpočtu, který si pečlivě eviduje.

Jaký je milenec: Obyčejný, průměrný, nemasný neslaný. Sex má rád, ale nechce se při něm moc nadřít, a tak miluje polohu na koníčka. Jeho uspokojí, a přitom se nemusí moc hýbat. Žádnou velkou vášeň, ani vysokou frekvenci, od něj nečekejte.  Jedna poloha mu ke štěstí stačí.

Proužky a kostičky

Co o něm víme: Majitelé proužkovaných, anebo kostkatých trenýrek, mívají dominantní sklony. Rádi mají navrch – nejen v posteli, ale v celém vztahu. Nechtějí ženu, která jim bude odporovat – touží ji totiž ovládat. Jsou mezi nimi dokonce takové extrémy, které ženám nařizují, co si mají obléknout.

Jaký je milenec: Skvělý, pokud se mu podřídíte a v posteli nemáte žádné ambice. Jste-li submisivní, pak je pro vás ideální. Musíte však počítat s tím, že myslí v první řadě (a někdy jenom) na sebe. Jde mu o jeho uspokojení a na ženu příliš nehledí.

Vzor šelmy

Co o něm víme: Je nejvášnivější ze všech. A to nejen v posteli, ale i v emocích. Je výbušný, žárlivý a podezíravý. Rád a často dělá scény, protože chce být středem pozornosti. Hledá si záminky, aby mohl vybuchnout. Pokud partnerku uvidí bavit se s jiným mužem, je zle. Patří přece jen jemu!

Jaký je milenec: Bouřlivý a divoký. Nemá rád dlouhé něžné milování, naopak zbožňuje rychlovky. Předehru od něj nečekejte, zato si s ním můžete užít sex na neobvyklých místech – i na veřejnosti. Ale jen tehdy, pokud bude chtít. On je totiž šelmou, která o všem rozhoduje!

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com  

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa