vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nutí mě k sexu s jiným. A chce se dívat!

22. dubna 2013

Nutí mě k sexu s jiným. A chce se dívat!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: voyer rozchod nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Přes 60 % mužů by chtělo zkusit sex ve třech. Méně je ale těch, kteří by svou partnerku rádi pozorovali při milování s jiným. Ale sami by se rozhodně nezapojili! 

„Sex je pro mě něco velmi osobního a intimního. Jsem stydlivá, nerada se odhaluju na veřejnosti. Partner to ví, a přesto mi nedávno navrhl, abych zkusila sex s jeho kamarádem. On by se prý nezapojil, ale díval! Řekl mi, že už ho delší dobu pronásleduje představa, jak mě sleduje při milování s jiným. Prý ho to nesmírně vzrušuje. Problém ale je, že mě ne. Přijde mi to jak nevěra a s tím absolutně nesouhlasím. Partner mě do toho tlačí a já nevím, co mám dělat,“ říká Soňa (29).


Když to neudělám, najde si jinou!

Podobnou zkušenost má i Zuzana (37). „S partnerem nám to klapalo ve všem a já myslela, že i v posteli. Vše se změnilo ve chvíli, než mi navrhl sex s jiným. Řekl mi, že by ho vzrušovalo, kdyby se na nás jen díval. Zapojit by se nechtěl. Myslela jsem, že si dělá legraci a nevěnovala tomu pozornost. Jenže po nějaké době své přání opakoval. Pochopila jsem, že to myslí vážně a řekla mu, že to nepřipadá v úvahu. Od té doby mi vyhrožuje a tlačí na mě. Prý to zkusit chce, a když to pro něj neudělám, najde si jinou, která bude ochotnější. Nechci o něj přijít, ale spát s jiným taky ne. Nevím, jak z toho ven,“ svěřuje se.

sex-a-vztahy-nuti-me-k-sexu-s-jinym-ii-sh-nahled


Partner voyer

Podle průzkumů láká sex ve třech více než 60 % mužů. Většina z nich ale sní o sexu se dvěma ženami. Menší procento láká i opačný extrém – sex s partnerkou a dalším mužem. Ještě méně je pak těch, které přitahuje představa, že svou partnerku při milování s jiným jenom sledují, ale nezapojí se. V tom případě by se směle mohli počítat mezi voyery. Právě ty totiž vzrušuje pouhý pohled, u kterého se často sebeuspokojují.  

Když jsem nevyhověla, opustil mě!

„Myslela jsem, že máme s partnerem ideální vztah. Až do té doby, kdy přišel s tím, že mě chce pozorovat u sexu s jiným. Myslela jsem, že špatně slyším. Vždy jsme se milovali v soukromí a dávali pozor, aby nás nikdo neviděl. A najednou toto! Tlačil na mě čím dál víc a já neustále odmítala. Myslela jsem, že ho to přejde. To byl ale omyl. Když jsem mu nevyhověla, rozešel se se mnou. Prý to bylo silnější, než on! Nechápu, co na tom koho může lákat, ale všem radím – nenechejte se tlačit do něčeho, co je vám proti srsti. Takoví muži za to nestojí,“ zakončuje Radmila (31).


MIMIFORUM zjistilo:
61 % mužů sní o sexu ve třech!

-    89 % lidí by v sexu uvítalo nějakou změnu.
-    65 % lidí někdy uvažovalo o nevěře.
-    61 % mužů sní o sexu ve třech.
-    23 % mužů by se nebránilo dívat na sex své partnerky s jiným.
-    15 % mužů zažilo sex se dvěma ženami.
-    5 % mužů zažilo sex se ženou a mužem.

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse