vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nuda v posteli: Oživte partnerský sex

5. října 2015

Nuda v posteli: Oživte partnerský sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: hry afrodiziaka erotika

preventan-mimiforum-banner

Po několika letech soužití se do postele často začne vkrádat nuda. Chcete oživit sex? Pak ČTĚTE naše rady!

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

1.Pár dní bez sexu, ale nabitých erotikou

Už to mezi vámi nejiskří jako dřív? Pak si zkuste na chvíli sex zcela odepřít. Domluvte se, že se týden nebo dva jeden druhého ani nedotknete, ale přesto se zkusíte udržet na erotické vlně (posílejte si lechtivé SMS nebo e-maily). Důležité je dodržet domluvenou abstinenci. Po týdnu (či dvou) sexuálního hladovění bude váš sex úplně jiný – žhavější a jiskřivější.

2.Bodypainting čokoládou

Napadlo vás někdy, jaké by to asi bylo nechat si pomalovat tělo? Doporučujeme to vyzkoušet, ale se speciální sadou na bodypainting – třeba s chutí čokolády. Koupíte ji v každém sexshopu a zvládnete s ní neskutečné věci – partnera si pomalujete, pak olížete a nakonec pomilujete.

Tip MIMIFORA

Pokud chcete ušetřit, pak vám postačí i obyčejná čokoládová poleva v plastové láhvi.

3.Kondomy s příchutí

Hry, kdy se věci poznávají jen po hmatu či po chuti se zavázanýma očima, asi znáte. Nakupte si nejrůznější ochucené kondomy a nechejte si zavázat oči šátkem. Partner si jeden nasadí a vy budete ochutnávat. Musíte poznat, o jakou příchuť se zrovna jedná. Domluvte si i nějaký systém odměn a trestů. Kdo zkusil, ví, že jde o hru velmi vzrušující!

Tip MIMIFORA

Na trhu jsou kondomy opravdu rozmanitých příchutí, a tak můžete zkusit ledacos: třeba příchuť žvýkačky, vanilkové zmrzliny, borůvkových muffinů, kokosu a mnohé další.

4.Zkuste afrodiziaka

Pokud jste spolu již více let, je pravděpodobné, že prvotní vášeň dávno vyprchala. Pomocí afrodiziak se však můžete skvěle naladit na sex! Nejrůznější druhy, například známé španělské mušky, koupíte v sexshopech, ale pomoct si můžete i v kuchyni. Uvařte partnerovi jídlo s muškátovým oříškem. Podporuje krevní oběh, chuť na sex a výkonnost. Servírujte medovinu, která zvyšuje hladinu testosteronu. A jako dezert přineste kvalitní čokoládu – už staří Mayové věděli, že je skvělým afrodiziakem…

5.Zahrajte si hru

Je jedno, zda koupíte některou ze stolních erotických her, nebo popustíte uzdu fantazii, pořídíte si sexy uniformu zdravotní sestřičky a zahrajete si na doktory. Můžete připravit neobvyklý večer u dobrého jídla a podávat ho v sexy oblečku servírky. Jste-li odvážnější, zkuste harémový oděv a zatančete partnerovi! Muži si rádi hrají, to je jisté!

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com, Dreamstime.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse