vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nevinné hrátky s horkým voskem

21. března 2017

Nevinné hrátky s horkým voskem

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: hrátky svíčka Horký vosk bolest sex partner

preventan-mimiforum-banner

Kdo hrátky s voskem zkusil, většinou je popisuje jako neuvěřitelně vzrušující zážitek. Má to ale jeden háček – musí se líbit celému páru. A hlavně – chce to opatrnost, aby nedošlo ke zranění. 

„Vždycky mě lákaly hrátky s horkým voskem, ale bála jsem se to říct. Na svých třicátých narozeninách jsem se ale dostala do nálady a partnerovi svůj sen svěřila. Překvapivě nebyl proti, a tak jsme to záhy vyzkoušeli. Bylo to něco nepopsatelně krásného. V jednu chvíli cítíte horoucí dotyk na kůži, syknete bolestí, a v tom se vše přemění na nevídané vzrušení. Od té doby praktikujeme hrátky s voskem pravidelně. Oba nás to dostalo,“ popisuje svou zkušenost Hilda (35).

Vosk musí lákat oba

Podobně jako u všech sado-maso praktik to funguje i u horkého vosku. Buď vás jeho představa vzrušuje, anebo naopak odpuzuje. Nic mezi tím. A stejně jako u všech podobných experimentů je tu jedna podmínka – musí vás lákat oba. Jinak se pro jednoho sex stane zážitkem, ale pro druhého spíše utrpením. O tom ale hrátky s voskem nejsou. Jejich cílem je celému páru přinést maximální vzrušení.

Bolest střídá vzrušení

„Vyzkoušet horký vosk v posteli chtěl neustále můj partner a hrozně na mě tlačil. Nakonec jsem podlehla s tím, že jednou to vydržím a udělám mu radost. Nikdy bych nevěřila, že se mi to bude tak líbit a zažiju orgasmus, jako nikdy předtím. Svíčka se stala součástí našeho milování a minimálně jednou týdně ji použijeme. Kdo to nezkusil, neuvěří. Ten pocit je tak neskutečný, že se ani nedá popsat. Bolest střídající vzrušení mě prostě dostala,“ svěřuje se Katka (28).

Speciální svíčky se vyplatí sex-a-vztahy-nevinne-hratky-s-horkym-voskem-ii-sh-nahled

Pokud vás horký vosk také láká, domluvte se s partnerem. Třeba by i on hrátky se svíčkou rád zkusil. Začínáte-li, buďte ale opatrní. Můžete se totiž také nepříjemně popálit. Proto je ideálním řešením zvolit speciální svíčky, které jsou na tyto praktiky určené a na ty klasické raději zapomenout. Jakmile vosku propadnete, můžete experimentovat. Třeba tím, že si pořídíte svíčku, která na kůži netuhne, ale při dotyku s ní se promění v olej. Tím můžete partnerovo tělo příjemně namasírovat. Velmi vzrušující je i spojení horkého vosku a kostek ledu. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

MIMIFORUM zjistilo:

Co musíte vědět o horkém vosku

  • Vosk vždy lijte z dostatečné výšky, zhruba z 90 cm. Díky tomu stihne více zchladnout, než dopadne na pokožku.

  • Pokud začínáte, anebo nemáte vysoký práh bolesti, zapomeňte na obyčejnou svíčku. Pořiďte si speciální ze sexshopu, které jsou určené na tyto hrátky. Jsou nízkoteplotní, takže vosk není tak horký a bolest je menší.

  • Vyvarujte se svíček ze včelího vosku či aromatických svíček. V tomto případě přestává legrace – a hrozí popálení.

  • Vosk ze začátku nekapejte na intimní místa. Začněte na méně citlivých oblastech, jako jsou břicho či záda. Pokud toužíte po kapání vosku na intimní partie, pak určitě investujte do nízkoteplotních svíček.

  • Po ruce mějte vždy kostky ledu, které jsou skvělé jako první pomoc. Nikdy nevíte, zda se vám hrátky s voskem nevymknou z rukou.

  • Buďte opatrní. Můžete se totiž popálit, ale i způsobit požár, pokud v návalu vášně svíčku odložíte a necháte hořet. Jakmile s hrátkami skončíte, ihned ji uhaste.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse