vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nevhodné jídlo pro děti: Toto může způsobit!

5. srpna 2013

Nevhodné jídlo pro děti: Toto může způsobit!

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: ale ani na něm nebýt zcela závislá – a umět stát na vlastních nohou. Text: lju Foto: Shutterstock.com a tak se opět poohlédne jinde. 7. Nebýt si jím jistá Nejedna žena dělá jednu velkou chybu. Vstoupila s partnerem do manželství a získala pocit jistoty. Nyní je její a nemusí se snažit. Brát partnera jako samozřejmost se ale nevyplácí. Naopak – měla byste se snažit ho čas od času překvapit a udělat mu radost. Nebýt si jím jistá že teď je unavená a nemá na něj čas. On se bude chtít vypovídat a která ho neodbude s tím které se může kdykoli svěřit ale i kamarádkou. Takovou měla byste být nejen jeho milenkou vyplatí se to. 6. Být mu kamarádkou Aby vám to doma ideálně klapalo že si ho vážíte že mu pár lichotivých slůvek řeknete vy. Dávejte mu najevo je na problém zaděláno. Zkuste této situaci zamezit tím jako páv která mu bude lichotit a obdivovat ho a on se před ní bude natřásat jiní méně. Pokud muž potká ženu o tom není pochyb. Někteří více která mu je splní. 5. Občas mu zalichotit Muži jsou ješitní od přírody proč hledá jinde a jinou jako vy a padnete si do noty. Tajné erotické přání může být totiž důvodem že má podobnou touhu po čem skutečně touží váš partner? Otevřeně se ho zeptejte! Možná budete překvapena ale nikdy se s tím nikomu nesvěřila. Víte co by chtěla realizovat po čem touží Spousta z nás má v sexu nesplněná přání. Touží po něčem proč nechodit domů! 4. Vědět nadšený nebude. Nahrajete mu tím na další důvod jehož partnerka je v domácnosti a večer vždy dostane suchý chléb s máslem místo teplého jídla říká se. A to je další trefa do černého. Jídlo zkrátka zanedbávat nemůžete. Muž je spokojený muž platí u mužů na celé čáře. Najezený muž že láska prochází žaludkem že láska prochází žaludkem Tvrzení aby si našel jinou – krásnou a upravenou. 3. Vědět to může motivovat. Ovšem k tomu který dřív měl atraktivní partnerku vlasy stažené do culíku a make-up žádný. Muže teď jim stačí vytahané tepláky chodily ke kadeřníkovi líčily a tak svůj vzhled neřeší. Zatímco dřív se pěkně oblékaly do práce ke kterému často sklouzávají ženy na mateřské. Jsou s dětmi většinu dne doma pomůckou či sexy oblečením. Nebude tak mít důvod lovit v jiných vodách. 2. Chodit upravená Zlozvyk únavu či svoje dny. Naopak se snažte být v posteli aktivní a partnera čas od času překvapit. Novou polohou aby se partner poohlížel jinde. Nevymlouvejte se stále na bolesti hlavy je to první krok k tomu ale pokud vám to doma v posteli neklape jak na to. 1. Být aktivní v posteli Sex sice není ve vztahu tím nejdůležitějším že si partner najde jinou strach a chcete tomu zabránit? Přinášíme 7 tipů Až 64 % mužů je podle statistik někdy své partnerce nevěrných! Máte z toho

preventan-mimiforum-banner

Uzeniny, hranolky a hamburgery a k tomu litry Coca-Coly. Tak vypadá často jídelníček i poměrně malých dětí. Rodiče však netuší, jaké problémy jim mohou způsobit.

ActiLac Baby

Přípravek byl odborně posouzen Českou pediatrickou společností jako vhodný pro děti od 1 roku.
·    Doplněk stravy.
·    Pro děti již od 1 roku.
·    Bezproblémové užívání u malých dětí (prášková forma).
·    Vhodný jako cestovní balení.
·    Obsahuje vyváženou kombinaci šesti kmenů živých mikroorganismů – laktobacilů a bifidobakterií. Množství těchto bakterií je 2,5×108 cfu/v 1 sáčku (cfu = colony-forming unit, tj. počet životaschopných mikroorganismů).

actilac-baby

Doplněk stravy

 Více ZDE


Tučná, mastná, smažená, příliš solená a kořeněná, anebo přeslazená jídla. Taková strava je pro děti zcela nevhodná, avšak mnoho rodičů to vůbec neřeší. Dětem, které sotva sedí v kočárku, dají do ruky hranolky, aby měli klid, a ještě mu je nechají zapít Colou. Netuší ovšem, že potíže se neprojeví hned a že svým přístupem mohou dětem způsobit velmi vážné problémy.

MIMIFORUM zjistilo:

Potraviny nevhodné pro děti

-          Uzeniny. Mají vysoký obsah tuků, soli, často i dráždivých koření. Pokud do těla přijímáme příliš soli, může to vést například ke zvýšenému krevnímu tlaku a později i k rakovině. Uzeniny by se měly v jídelníčku objevovat jen zřídka a pouze ty kvalitním s vysokým podílem masa.

-          Slazené nápoje, sladkosti. Jednou za čas dětem sladká limonáda, anebo sladkost určitě neuškodí, ale různé cukrovinky a přeslazené nápoje by se rozhodně neměly konzumovat několikrát denně. Kromě toho, že vedou k dětské obezitě, způsobují vyšší kazivost zubů.

-          Jídla z rychlých občerstvení. Fast-foodová jídla dětem samozřejmě chutnají, ale vhodné pro ně rozhodně nejsou. Obsahují velké množství soli, tuků s nevhodným složením, jednoduchých sacharidů, cholesterol. Jejich častá konzumace vede k rozvoji dětské obezity, či kardiovaskulárním problémům. Podle některých odborníků může tento způsob stravování přispět k rozvoji alergií, ekzémů či astmatu.

-          Některé sýry. Mléčné výrobky pro děti sice vhodné jsou, ale je třeba vybírat jaké. Pro malé děti, ale i předškoláky, se k jídlu nehodí různé plísňové a zrající sýry, které obsahují hodně soli a navíc jsou hůře stravitelné. Citlivé dětské zažívací ústrojí dovedou řádně podráždit. Pozor také na tavené sýry. Jejich větší konzumace může způsobit víc škody, než užitku, protože obsahují tavící soli, které paradoxně mohou odebírat vápník z kostí, což je u dětí velký problém.

-          Houby. Odborníci doporučují se houbám ve stravě předškolních dětí zcela vyhnout. Nejen, že jsou těžko stravitelné a mohou způsobit trávicí problémy, ale umějí vyvolávat alergie, a to dokonce kombinované, které se pak velmi těžko léčí.

-          Celozrnné pečivo. Mnozí rodiče v dobré víře, jak je celozrnné pečivo zdravé, je kupují svým dětem už odmalička. To je ale chyba. Obsahuje totiž velké množství vlákniny, se kterou si dětský trávicí trakt ještě neumí poradit. To může způsobit bolesti břicha či zácpu, anebo průjmy, pokud dítě hodně pije a sportuje. Proto by se mu děti do tří let měly vyhnout zcela, ale pravidelně by jej neměly jíst děti až do deseti let.

MIMIFORUM zjistilo:

Špatná strava snižuje inteligenci tema-tydne-jidlo-nevhodne-pro-deti-ii-sh-nahled

Rodiče, kteří vůbec neřeší stravu svých dětí, jim podle odborníků zadělávají na pořádné problémy. A to nejen se zažíváním. Nevhodná strava totiž podle expertů snižuje inteligenci! Prokázali totiž, že pokud jedí malé děti potraviny plné tuků, cukrů, konzervantů či barviv, mají nižší IQ než ty děti, které se stravují zdravě. Záludnost spočívá hlavně v tom, že se to neprojeví hned. Jedí-li nevhodně ve třech letech, jejich nižší inteligence se projeví většinou až na začátku školní docházky.

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse