vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
NEVĚRA! Co dělat, když partner zahýbá!

12. října 2015

NEVĚRA! Co dělat, když partner zahýbá!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: mobil nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Když se ve vztahu objeví nevěra, je to vždy vážný problém. Co byste měla dělat, pokud zjistíte, že vám partner zahýbá? A jak se s tím vypořádat?

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

Nevěra nás trápí více, než si chceme přiznat. Až 60 % mužů a 40 % žen u nás podle průzkumů bylo (nebo je) nevěrných, a tato čísla prý nejsou zdaleka konečná. Dokonce se objevil i názor, že jen 4 % z nás dokáží být celý život věrní a monogamní! Pokud do této malé skupinky patříte, možná se zamyslete, zda se v ní nachází i váš partner.

Na nevěru přišla z mobilu

„Po pěti letech manželství vášeň vyprchala, a tím i manželův zájem o mou osobu. Přestali jsme se líbat, spali jsme spolu maximálně jednou za měsíc. Pořád jsem si myslela, že je to normální po těch letech, ale pak jsem se mu jednou podívala do mobilu… Vím, neměla jsem to dělat, ale nejde to vrátit. Objevila jsem tolik zamilovaných SMS, že se mi udělalo špatně. Na partnera jsem uhodila, nezatloukal a ke všemu se přiznal. Prý mu chyběla romantika, porozumění a hledal i něco nového v sexu,“ svěřila nám svůj životní příběh paní Ingrid (39).

„Nezvládla jsem to a rozešla se s ním. Nakonec ho opustila i jeho milenka, a tak zůstal sám. Našla jsem si nového partnera a svého bývalého už nevyhledávám. I když mě občas napadne, jak bychom asi žili, kdybych se mu tehdy nepodívala do mobilu.“

Nevěra: Může za vše sex?

Ingrid je jednou z mnoha žen, které musely řešit nevěru: Životní situaci, která druhého partnera ve vztahu zraní a ne vždy tuto ránu podaří zacelit. Jen málokdo by pochyboval, že hlavní (ale ne jedinou) příčinou nevěry je sex. Zakázané ovoce nejvíc chutná a touha zkusit něco, co v jinak dobře fungujícím vztahu prostě nemáte, může být hodně silná. Navíc ve vztahu, který už nějakou dobu trvá, panuje jistý stereotyp, často i nuda, a tak to partnera o to více táhne jinam…

MIMIFORUM zjistilo:

Varovné signály, že by mohlo jít o nevěru

● Partner se najednou více stará o svůj vzhled (nové oblečení, parfémy, nový střih, návštěvy posilovny, solária apod.).

● Zvláštně se najednou chová, pokud jde o mobil a počítač (vypíná zvonění, zahesluje PC, pořád píše SMS a nějaké dostává, mobil nedá z ruky, chodí si tajně zavolat apod.).

● Mění se jeho chování, co se sexu týká – frekvence prudce klesá, ale může i stoupat.

● Objevují se další změny v chování – pozdní příchody domů, časté přesčasy v práci, více se stýká s údajnými kamarády atd.

● Časté bývají i zasněné pohledy, chvíle jakoby nepřítomnosti, kdy muž neposlouchá a nereaguje na otázku, ale může se objevit i opak – nervozita a podrážděnost.

● U partnera se objevují nové věci, i když si sám nikdy nic dřív nekoupil (tričko, košile, kravata, hodinky…).

V případě nevěry zachovejte klid tema-tydne-nevera-2

Pokud zjistíte, že je vám partner nevěrný, je ideální zachovat klid – lépe řečeno vychladnout z počátečního rozrušení a vše si nechat projít hlavou. Měla byste si ujasnit, zda o partnera stojíte a nechcete o něj přijít. Až pak mu bez scén a velkých emocí řekněte, že o všem víte, a ať se rozhodne, co vlastně chce.

Poslechněte si jeho verzi, požadujte vysvětlení, ale ne podrobnosti. Čím méně detailů budete vědět, tím lépe se s nevěrou srovnáte. Pokud jste na partnerovi byla do této chvíle závislá, je na čase se odpoutat – najít si nové zájmy, přátele, starat se sama o sebe, ukázat mu, že jste bez něj samostatná. Muži rádi dobývají – když ten váš uvidí, že ho nepotřebujete, může o vás opět projevit zájem (samozřejmě jestli o něj stojíte).

Když nevěru nezvládnete

Jste si jistá, že mu nevěru odpustit nedokážete a ve vztahu nechcete pokračovat? Řekněte mu to na rovinu a zabalte mu věci. Většinou ale rány zahojí čas, a tak je mnohdy lepší neukvapit se a dát si raději nějakou dobu na rozmyšlenou.

Jiný případ ale je, když se partner rozhodne odejít od vás za milenkou. Pak nezbývá, než se s tím vyrovnat. Opět platí, že čas léčí. Neseďte doma, udělejte něco pro sebe, cvičte, najděte si nové přátele. Dejte si cíl, který se snažte splnit, nevěrníka pusťte z hlavy. I když jste ho sebevíce milovala, ublížil vám. Časem jistě potkáte někoho lepšího…

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse