vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Netradiční antikoncepce? Dítě v posteli či houba s citronem!

1. června 2015

Netradiční antikoncepce? Dítě v posteli či houba s citronem!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: spermie postel spánek sex dítě

preventan-mimiforum-banner

Když s vámi spí dítě v posteli, může to zapůsobit jako dobrá antikoncepce. Na sex vás totiž přejde chuť. Jsou ale i další hodně netradiční metody, které se k zabránění otěhotnění používaly. Třeba výplach Colou, anebo houba s citronem!

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


Dětem se spát v posteli s rodiči často velmi líbí. Jakmile takovému spánku přijdou na chuť, jen velmi těžko je z ložnice dostanete. Na druhou stranu to má velké plus, pokud už nechcete dalšího potomka, protože dítě ve vaší posteli funguje jako skvělá antikoncepce! A nemusíte se ani vymlouvat na bolest hlavy…

 

Opravdu netradiční antikoncepce

Hormonální antikoncepce, náplasti, tělíska, kroužky. To jsou asi nejznámější metody antikoncepce. Víte ale, jak se lidé chránili dřív? Přinášíme malý pohled do historie a s ním i opravdu originální antikoncepční metody! Vy je však raději nezkoušejte a dejte na doporučení svého gynekologa.

 

Houba s citronem

Opravdu velmi netradiční způsob, jak neotěhotnět. Ženy si, aby zabránily početí, do pochvy vkládaly do pochvy mořskou houbu napuštěnou citronovou šťávou. Ta totiž sama o sobě byla bariérou a působila jako pesar, kyselina citronová pak měla mít spermicidní vlastnosti a znehybňovala spermie. A rada vyhlášeného sukničkám Casanovy? Vložit si do pochvy rovnou čtvrtku citronové kúry!


Výplach Colou

Když si po styku vypláchnete pochvu Coca-Colou, určitě neotěhotníte, říká jedna z babských rad. Prý stačí s lahví řádně zaštěrchat a nechat její obsah »vyčistit« pochvu. Tato rada údajně funguje i proti kvasinkovým infekcím. Raději se do ní však nepouštějte. Nikdo nikdy neprokázal, že by takovýto výplach mohl zabránit otěhotnění. Navíc tekutina dráždí sliznici a může způsobit alergickou reakci, nebo vést právě ke vzniku kvasinkové infekce.

 

Mléko při sexu sex-a-vztahy-nejlepsi-antikoncepce-dite-v-posteli-ii-sxc-nahled

Milujete se bez ochrany? Nevadí, prý postačí, když vypijete sklenici mléka během styku, říká další babská rada. Nikdy ale nikdo nepotvrdil, že by fungovala a navíc není ani jasné, jak byste to při vášnivém milování s drahou polovičkou praktikovala. Možná, pokud začnete pít mléko, partnera přejde chuť a neotěhotníte zaručeně.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Dřepnout a kýchat!

Velmi zajímavou antikoncepci po styku doporučoval ženám ve starověkém Řecku lékař Soranus. Aby neotěhotněly, měly si dřepnout a u toho kýchat. A to proto, aby se spermie dostaly z těla ven a nedoputovaly k vajíčku. Pomoct prý mohly i výskoky nahoru a dolů. Zacvičit po sexu si jistě můžete, ale dřepy s kýchání rozhodně nepoužívejte jako náhradu antikoncepce.

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse