vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nešťastná ve vztahu. Kde vzít chuť do života?

29. září 2014

Nešťastná ve vztahu. Kde vzít chuť do života?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: život láska vztah energie děti

preventan-mimiforum-banner

Když vám to doma neklape, není snadné být plná elánu a chuti do života. Kde ji vzít a co dělat, pokud to s partnerem už nefunguje?

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Zdaleka ne každý vztah funguje i po letech šťastně, i když se tak na venek tváří. Je normální, že po určité době společného žití to doma začne skřípat. Někdo to zvládne, podaří se mu nudu a stereotyp rozbít, další ale ne. A pak se trápí a přemýšlí, kde vzít chuť do dalšího života.

 

Nevím, jak z toho ven

„S partnerem žijeme pět let a poslední rok se hrozně trápím. Přestali jsme si rozumět, vůbec nám to neklape. Nespíme spolu. Jsem nešťastná, neustále smutná a bez nálady. Cítím se hrozně unavená a vše mě vyčerpává. Nemám chuť a sílu dělat něco navíc, nechce se mi kolikrát ani žít. Vůbec nevím, jak z toho ven,“ přiznává Martina (29).

 

Tipy MIMIFORA:

4× tip, jak být ve dvou šťastnější

 

1. Dělejte si radosti

Neznamená to, že byste si hned musela koupit vilu s bazénem nebo vyrazit na dovolenou do Thajska. Každá drobná radost se počítá! Kupte si čas od času něco pěkného na sebe, udělejte si volný víkend sama bez partnera a dětí, naložte se do vany, zapalte si svíčky a pusťte si relaxační hudbu. Anebo zajděte na masáž. Nefunguje-li vám to doma, zkuste sílu nabrat jinde. Tam, kde vás to bude těšit a bavit.

 

2. Neseďte doma, vyrazte ven!

Sedět sama doma mezi čtyřmi stěnami a trápit se, že vám to ve vztahu neklape, není dobré řešení. Vyrazte ven, ať už sama, nebo s přáteli. Zajděte si do kina, anebo vyrazte s kamarádkou na kávu či sklenku vína. Jděte do divadla, či na koncert své oblíbené kapely. Nezanevřete na život, naopak zkuste žít.

 

3. Zkuste poslední šanci

Pokud vám na vztahu, který skřípe, stále záleží, dejte mu poslední šanci. Zkuste naplánovat romantický večer ve dvou, jen s partnerem bez dětí a vše v klidu probrat. Nebo odjeďte společně na wellness víkend a zkuste na všem zapracovat. Když to nevyjde, budete mít alespoň dobrý pocit, že jste udělala maximum.

 

4. Nejlepší lék? Nová láska! sex-a-vztahy-nestastna-ve-vztahu-ii-sh-nahled

Říká se, že nejlepším lékem na starou nešťastnou lásku je láska nová. Pokud se s partnerem rozcházíte, anebo jste již od sebe, můžete to vyzkoušet. S novým mužem po boku nejen rychleji zapomenete, ale budete se cítit plná síly, energie a elánu, který vám dosud chyběl. Zamilovanost zkrátka dělá divy.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse