vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nesnáším Vánoce. Jak je přežít bez újmy?

18. prosince 2013

Nesnáším Vánoce. Jak je přežít bez újmy?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: atmosféra dárek svátky Ježíšek Vánoce

preventan-mimiforum-banner

Většina lidí Vánoce miluje, ale jsou i takoví, kteří je nesnášejí. Vadí jim shon, nucené dávání dárků i hra na Ježíška. Jak to zvládnout, pokud patříte mezi ně?

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

Většina lidí Vánoce miluje a jsou pro ně nejkrásnějšími svátky v roce. Existují ale i takoví, kteří to vidí jinak – Vánoce nesnášejí a hledají všemožné cesty, jak je přežít pokud možno bez újmy. Není to ale snadné – sváteční atmosféra na nás totiž čeká doslova na každém rohu.

Nesnáším tu šílenou hru na Ježíška!

„Vánoce nesnáším už od dětství. Vadí mi, jak se všichni dřou a honí, aby vše stihli a měli klid o jednom jediném dni v roce. Uklízí a pečou cukroví do vyčerpání. Nemám ráda nucené nakupování dárků. Ty se podle mě mají pořizovat z lásky, ale ne povinně proto, že musíme. Nesnáším tu šílenou hru na Ježíška, které spousta lidí věří. Nejradši bych zalezla do nory a vylezla z ní až na jaře. Ta šílená vánoční atmosféra se totiž táhne už od podzimu,“ svěřuje se Magda (35) se svým postojem k Vánocům. Souhlasíte s ní? Zde jsou tipy, jak přežít Vánoce.

 

MIMIFORUM doporučuje:

7 tipů, jak přežít Vánoce, když je nesnášíte


1. Nenavozovat atmosféru.

Pokud z duše nesnášíte Vánoce a vše s nimi spojené, pak by sváteční atmosféra měla být ve vašem bytě tabu. Naopak si jej vyzdobte tím, co máte ráda. Třeba fotkami a suvenýry z dovolené.

 

2. Nepouštět televizi, jen DVD

Zapomeňte na pohádky a vánoční filmy a pusťte si pořádnou komedii, která vás rozesměje. Ale takovou, která s těmito svátky nemá společného vůbec nic. Na to, že Vánoce opravdu nemusíte, si hned tak nevzpomenete.

 

3. Zajít na návštěvu

Máte-li tu možnost, nebuďte přes svátky doma, ale zajděte na večeři k rodičům, příbuzným či ke kamarádce. Jděte ale jen tam, kde se cítíte dobře, a kde se nebudou tvářit, že jste divná, když Vánoce nesnášíte.

 

4. Dát si skleničku

Jedna až dvě sklenky denně vám o svátcích neuškodí, ale zaručeně vám zvedne náladu. Na Vánoce si skleničku neodpírejte, jen nezapomeňte pít také nealko, abyste se neprobudila s pořádnou kocovinou.

 

5.  Pomoct potřebným

Je jedno, zda to budou lidé bez domova, děti v dětských domovech, anebo pejsci v útulku. Zkuste popřemýšlet, komu a jak byste udělala radost, když ji svátky nedělají vám. A svou myšlenku realizujte právě na Štědrý den! Jakmile uvidíte zářit oči jiných, bude rázem lépe i vám. Budete mít pocit, že jsou Vánoce alespoň něčí užitečné.

 

6. Dát si hodně čokolády sex-a-vztahy-nesnasim-vanoce-ii-sh-nahled

Zlepšuje náladu a pomáhá i proti depresím. Navíc je prokázáno, že mnoho lidem přivádí její konzumace slastnější pocit, než při orgasmu. Musíte si však dopřát kvalitní čokoládu s vysokým podílem kakaa. Nejlépe vcelku a jednu horkou k tomu.

 

7. Odjet na samotu

Nechcete-li mít Vánoce na očích vůbec, pak máte jedinou možnost – odjet do chaty v lese, která nemá žádné sousedy, a tak ani z dálky nehrozí, že byste zahlédla výzdobu. Spojte příjemné s užitečným a jeďte si provětrat hlavu někam mimo domov, kde budou Vánoce zcela tabu. Sama, anebo ještě lépe ve dvou s partnerem.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse