vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nesnáší moje břicho. Prý mám jít na plastiku!

14. června 2013

Nesnáší moje břicho. Prý mám jít na plastiku!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: abdominoplastika Plastická chirurgie břicho operace sex

preventan-mimiforum-banner

Po těhotenství či výrazném zhubnutí může zůstat nepříjemná památka – povislá kůže na břiše. Některým mužům vadí u jejich partnerek natolik, že je dokonce nutí jít na plastiku!

„Vždycky jsem měla pěknou postavu a ploché bříško. Jenže po porodu se vše změnilo. Hodně jsem přibrala, a i když jsem přebytečná kila shodila, zůstala mi na břiše povislá kůže, které se nemůžu zbavit. Nejhůř to nese můj partner. Řekl mi do očí, že se mu moje břicho nelíbí a mám jít na plastiku. Prý je mu dokonce tak odporné, že nemá vůbec chuť se mnou spát. Jsem zoufalá, ale ze zákroku mám hrůzu. Bojím se, že mě kvůli tomu opustí,“ svěřuje se Dominika (32).


Buď plastika, anebo rozchod

S podobným příběhem přišla i Magda (37). „Po dvou porodech mám opravdu nepěkné břicho. Jinak jsem štíhlá, ale právě na břiše mi visí nevzhledný špek, přebytečná vytažená kůže. Kromě toho mám pokožku plnou strií. Vlastně se ani nedivím, že partner moje břicho nesnáší. Pokud prý nepůjdu na plastiku, opustí mě. Jsem mu totiž odporná! Moje sebevědomí je díky tomu na nule. Nechodím se ani koupat, abych se nemusela ukazovat v plavkách. Mám hrůzu z doktorů, aby to moje ošklivé břicho neviděli. Na plastiku jít nechci, i když by to bylo řešení,“ vypráví.


Rychlá pomoc: Plastika břicha sex-a-vztahy-nesnasi-moje-bricho-ii-sh-nahled

Pro ženy, které (nejen) po porodu mají potíže s vzhledem svého břicha, především s povislou kůží, existuje jeden vhodný zákrok – abdominoplastika, tedy plastika břicha. Zákrok zkušeného plastického chirurga může problém, který jim dělá potíže jak v osobním, tak v partnerském životě, vyřešit. Nejen, že vytvaruje postavu a odebere přebytečnou kůži, ale také patřičně zvýší sebevědomí. Může ji též doplnit liposukce, která odsaje přebytečný tuk v břišních partiích.


MIMIFORUM zjistilo:
5 důvodů, proč jít na abdominoplastiku

-    Získáte krásné bříško snů.
-    Dojde nejen k odstranění přebytečné kůže, ale lze také odsát tuk.
-    Změna vašich břišních partií bude taková, že si jí zaručeně všimnou ostatní.
-    Zvýší se vám sebevědomí, které díky nevzhlednému bříšku mohlo klesnout.
-    Budete mít opět radost ze života i ze sexu a nebudete se již muset za své břicho stydět.


Bolestivá operace, ale efektní

Pokud toužíte po krásném bříšku a nemůžete ho dosáhnout pomocí cvičení, a především trápí-li vás převislá kůže, může být abdominoplastika dobrým řešením. Je ale třeba počítat s tím, že jde o operaci v celkové anestézii, která pochopitelně může přinést rizika s tím spojená, např. embolii. Zákrok trvá dvě hodiny a více, poté je nutná zhruba čtyřdenní hospitalizace a následně klidový režim doma (zhruba další dva týdny). Kratším, a co se velikosti řezu týká šetrnějším, zákrokem je tvz. miniabdominoplastika, která se volí tam, kde není velký kožní převis a tuk je soustředěný v dolní části břicha. Je však třeba se připravit na to, že plastika břicha je bolestivá a vznikne po ní poměrně dlouhá jizva. Víc než kdy jindy tu platí, že »Pro krásu se musí trpět«.


MIMIFORUM zjistilo:
Pro koho se plastika břicha nehodí

-    Pro ženy silně obézní. Není totiž léčbou obezity ani náhradou hubnutí.
-    Pro ženy, které ještě plánují těhotenství. Plastika břicha ale není překážkou případné další gravidity.
-    Pro ženy, které mají méně než rok od porodu.
-    Pro ženy, které chtějí výrazněji hubnout.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
10:30 19.09.2014 - jana -

zpusob pladby

DOBRY DEN CHTELA BYCH SE ZEPTAT JAK SE PLATI JESTLI PRED OPERACI NEBO PO OPERACI A NEBO PRED AJ PO DEKUJI

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse