vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Neodbytný nápadník: Tipy, jak ho odradit

8. října 2014

Neodbytný nápadník: Tipy, jak ho odradit

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Nápadník milenec vztah děti sex

preventan-mimiforum-banner

Máte nápadníka, kterého se nemůžete zbavit, ale vůbec o něj přitom nestojíte? Pak ho zkuste definitivně odradit. Třeba právě takto!

UroMax Rapid

·    Doplněk stravy.
·    Unikátní trojkombinace přírodních látek (kanadská brusinka, medvědice lékařská, D-manóza).
·    Patentovaný extrakt z kanadských brusinek – PACranTM.

uromax-rapid

Doplněk stravy

Více ZDE!

Mít nápadníka, o kterého nestojíte, avšak on si to nenechá vymluvit a stále o vás usiluje, rozhodně není nic příjemného. Co dělat, když se vás nehodlá vzdát a vy ho nechcete? Vysvětlování nepomůže, nejlepší možností je ho odradit natrvalo.

 

Plačte a stěžujte si

Příliš lítostivé a uplakané ženy muži dvakrát nemusejí. Pokud při každém setkání s ním budete truchlit, litovat se, stěžovat si a trochu si zapláčete, je tu naděje, že si to brzo rozmyslí. Výzkumy totiž ukazují, že ubrečená žena je pro muže mnohem méně přitažlivá a některé dokonce rovnou odpuzuje.

 

Mluvte o svých bývalých

Zatímco u muže, o které byste stála, byste si tyto řeči asi odpustila, u neodbytného nápadníka je to jiné. Mluvte před ním otevřeně o svých bývalých, přidejte si nějaké pikantní historky, ukažte mu, že on jim nesahá ani po paty. Klidně ho s nimi i srovnejte, to muži nesnášejí. Zvlášť, když z porovnání nevyjdou jako vítězové.

 

Ukažte mu své špatné stránky

Zapřemýšlejte nad tím, co je na vás negativního, a to mu pak v plné šíři předveďte. Máte hysterické sklony? Udělejte před ním pořádnou scénu! Chodíte občas nenalíčená, neupravená a ve vytahaných teplákách? Postarejte se, aby vás tak viděl. Zkrátka ukažte mu, že nejste ta Paní dokonalá, kterou si vysnil.

 

Pot a mastné vlasy

Chodíte denně nalíčená, navoněná, v nažehleném moderním oblečení? Pak je jasné, že svého nápadníka přitahujete a hrozí, že se ho jen tak nezbavíte. Předveďte se mu v jiném světle. Ukažte mu, pak vypadáte neumytá s mastnými vlasy, a třeba i nevábně vyhlížející pleťovou maskou na tváři a natáčkami na hlavě. Když to jinak nejde, zkuste ho odradit fyzicky.

 

Sexuální bohyně sex-a-vztahy-neodbytny-napadnik-ii-sh-nahled

Je jasné, že dostat vás do postele by bylo snem neodbytného nápadníka. Jenže i tady pomůže, když ho zkusíte trochu odradit. Když se s ním dostanete do řeči, zkuste mluvit o tom, jak bez sexu nemůžete být a kolik už jste vyřídila partnerů, protože vám v posteli nestačili. Zmiňte se o tom, jak jste náruživá a že jeden muž vás prostě neuspokojí. Zahrajte si na sexuální bohyni. Je tu velká naděje, že se váš nápadník lekne a raději se stáhne do pozadí.

 

Děti a velká rodina

Toho se většina mužů lekne. Když budete svému nápadníkovi barvitě líčit, že vaším snem je mít osm dětí, nechodit do práce a nechat se od partnera živit, je velmi pravděpodobné, že se velmi rychle stáhne. Je jen málo takových, kteří budoucí idylku vidí v obrovské rodině, kvůli které budou muset pracovat od rána do noci, aby ji vůbec uživili.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse