vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nenávidím ho! Důvody, proč muže nesnášíme

19. září 2016

Nenávidím ho! Důvody, proč muže nesnášíme

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nenávist láska můž sex partner

preventan-mimiforum-banner

Po pár letech vztahu se i velká láska může změnit v nenávist. Žijete s ním pod jednou střechou, ale už ho nemilujete. Dokonce by se dalo říct, že ho nesnášíte. Proč?

Diskutujte: Proč podle vás ženy muže nejvíce nesnášejí?


Po pár letech vztahu je všechno jinak. Myslela jste si, že je to ten pravý, jenže pak láska vyprchala a vy jste se na něj začala dívat jinak. Najednou jste překvapivě zjistila, že ho vlastně nesnášíte. Proč ženy muže nenávidí nejvíce?

 

1. Nudíte se v posteli

Dřív vás to s ním v posteli bavilo. Byl pozorný, vášnivý a neustále při chuti. Střídali jste polohy, zkoušeli nové věci, zajímalo ho vaše uspokojení. Uplynulo pár let, vášeň opadla a z milování se stala nuda. Nic nového nezkoušíte, polohy nestřídáte, naopak jste ráda, když má vůbec chuť na sex. Představa, že byste tak měla prožít zbytek života, vás děsí. Začínáte ho nesnášet.

 

2. Uráží vás a ponižuje

Po pár letech vztahu se jeho přístup k vám změnil. Už vám nefandí a nestojí za vámi, nezajímá ho váš kariérní růst. Nechválí vás a nepovzbuzuje. Jemu se totiž přestalo dařit, a tak dělá vše proto, aby si dokázal, že je lepší než vy. Potřebuje si zvednout sebevědomí, a řeší to na vás. Uráží vás a ponižuje, a tak se není čemu divit, že ho začínáte nenávidět.

 

3. Nemá čas na rodinu

Partner tráví v práci spoustu hodin, a když má volno, jde raději s kamarády na pivo, bowling, anebo zajede za rodiči. Na vlastní rodinu nemá čas. Vám se to nelíbí, vyčítáte mu to stále dokola, ale on jakoby neslyšel. Je všude jinde raději než s vámi. A to je rozhodně důvod, proč ho nenávidět.

 

4. Ztloustnul a zlenivěl

Ano, i vy jste po porodu pár kilo přibrala, ale to není nic proti vašemu partnerovi. Za léta, co jste spolu, ztloustnul a zlenivěl. Svatební oblek dávno nedopne, místo velikosti M mu kupujete XXL. Prostě už to není onen přitažlivý mladík, který se vám tak líbil. Navíc během let hrozně zlenivěl a jeho nejoblíbenější činností je sedět u počítače, nebo ležet před televizí. A to vás vytáčí na maximum.

 

5. S ničím vám nepomůže

Domácnost, děti, nákupy. Všechno je na vás. Partner nehne ani prstem a s ničím vám nepomůže. Myslela jste si, že v něm budete mít oporu a na vše budete dva. To byl ale omyl. Děláte všechno sama a vaše velká láska je ta tam. Začínáte ho nesnášet. Prosby ani výhružky totiž vůbec nezabírají.

 

6. Dává přednost mamince

Nikdy jste si o něm nemyslela, že je takový mamánek. Ovšem časem jste zjistila, že se s maminkou nejen radí, ale ještě ji před vámi upřednostňuje! Maminka má vždycky pravdu a umí vše nejlépe, ale kdyby si měl mezi vámi dvěma vybrat, jste přesvědčená, že vy to nebudete. I to může být důvod, proč ho pomalu začnete nenávidět.

 

sex-a-vztahy-nenavidim-ho-ii-sh-nahled 7. Byl vám nevěrný

Nevěra je poměrně jednoduchý způsob, jak si zničit vztah. Zvlášť, když vás podvede člověk, kterému jste věřila. To, že se vyspal s jinou, anebo s ní má dokonce delší poměr, bývá častým důvodem, proč ho můžete nenávidět.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse