vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nemiluje mě. Je se mnou jen kvůli pohodlí!

19. srpna 2015

Nemiluje mě. Je se mnou jen kvůli pohodlí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: žárlivost touha láska vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Fungovat mohou i vztahy bez lásky a sexu, avšak málokdy vyhovují oběma partnerům. Problém nastane, když jeden druhého chce – a druhý je s ním jenom kvůli pohodlí. 

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 

 

„Pro partnera bych udělala první poslední, a to je asi chyba. Až nedávno se mi otevřely oči a já zjistila, že mu na mně vůbec nezáleží. O cokoli jsem ho poprosila, neměl čas ani zájem mi pomoct. Když jsme se kvůli tomu pohádali, vypadlo z něj, že je mu jedno jestli se mnou je nebo ne. Že se mnou zůstává jen kvůli pohodlí! Nevím, co mám dělat. Stále ho miluji, ale on mě asi ne,“ vypráví Inka (28).

 

Nemiluje mě, ale sama být nechci!

„Vím, že mě nemiluje, je se mnou jen proto, že se má dobře. Sám by se měl mnohem hůř. U mě má vše, co potřebuje – jídlo, teplo, veškerý servis… O mě jako o ženu se ale přestal zajímat. Poslední dobou chodí akorát přespat a najíst se. Je to smutné, ale všechno přehlídnu – jen, abych nebyla sama,“ svěřuje se Marcela (34).

 

Zaujměte ho – nebo to skončete

Když o vás partner najednou ztratí zájem a vy víte, že je s vámi jen kvůli pohodlí, ale přijít o něj nechcete, pak nezbude, než s tím něco udělat. Zkuste na sobě zapracovat a dokázat mu, že jste nepostradatelná! Snažte se v něm znovu vzbudit zájem, dokažte mu, že za to stojíte. Pokud to nezabere, zvažte, zda má cenu pokračovat. Vážně chcete žít s někým, kdo je s vámi jen kvůli pohodlnosti?

 

sex-a-vztahy-nemiluje-me-ii-sh-nahled Tipy MIMIFORA:

Co dělat, aby vás znovu chtěl?

 

-          Ukázat, že jste nepostradatelná. Je s vámi proto, že mu denně vaříte, perete, žehlíte, zkrátka poskytujete plný servis? Přestaňte to dělat! Velmi rychle si uvědomí, o co všechno přichází. Líbit se mu to nebude, a tak je pravděpodobné, že se začne zase snažit, aby si získal vaši náklonnost.

 

-          Dokázat, že jste žádoucí. Vyvolat menší žárlivost není od věci. Ukažte mu, že po vás muži stále šílí, a když nebude on, bude jiný. I kdybyste se měla domluvit s kamarádem, anebo v tom měla být zcela sama, tvařte se, že večer jdete ven a nevíte, kdy přijdete. Svůdně se oblečte a vraťte se domů až za nějakou dobu. Nechejte si poslat květiny. Zařiďte, aby viděl vzkaz s romantickým vyznáním lásky. Pokud mu na vás stále záleží, vzbudí to v něm dobyvatelské sklony.

 

-          Zapracovat na sobě. Zkuste být ještě krásnější, než jste a zapracujte na tom. Kupte si něco pěkného na sebe, zajděte ke kadeřnici a na manikúru, běžte na masáž, relaxujte. Udělejte se sebou menší změnu, které by si mohl všimnout. Dejte mu najevo, že na sobě pracujete. Pokud si všimne, jak vám to sluší, nebude vás chtít pustit do jiné náruče.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse