banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Nemám peníze. 7 veselých tipů, co s tím

29. prosince 2016

Nemám peníze. 7 veselých tipů, co s tím

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: peníze finance Nákupy jidlo spánek

preventan-mimiforum-banner

Nemáte ani korunu? Nevadí! Inspirujte se našimi veselými tipy, a hned vám bude lépe. A když vám nepomohou, alespoň se zasmějete.

Každá třetí domácnost řeší finanční problémy. Tolik průzkumy. Co ale dělat, pokud peníze skutečně nemáte, už vám neporadí. Vzít si půjčku? Ale proč! Podívali jsme se na věc z té veselejší stránky a přišli na sedm tipů, jak reagovat, když máte hluboko do kapsy. Berte je ale s rezervou, slouží spíše pro zasmání. Ale jak je známo – smích léčí. Tak když už nemáme ani korunu, proč se aspoň nezasmát.

1. Nevycházet z domu

Nemáte peníze? Pak raději nevycházejte z domu. Pokud totiž nepůjdete do obchodu, nebude vás trápit, že si nic nemůžete koupit. Navíc když nikam nedojdete, vůbec neutratíte. Má to ale jeden háček – musíte si nechat odpojit internet. Zde se totiž utrácí nejrychleji a nejpohodlněji, a navíc není problém uzavřít on-line půjčku. Ideální rada tedy zní – zůstat doma bez počítače i chytrého telefonu.

2. Odjet na samotu

Vyčistíte si hlavu, nebudete mít po ruce žádná lákadla, a ještě si odpočinete. To už je dost důvodů na to odjet na samotu a relaxovat. Stačí si vzít s sebou zásobu jídla a nic jiného potřebovat nebudete. Neutratíte a ještě se odreagujete.

3. Vyhrát v loterii

Je to sice tak trochu sci-fi, ale na druhou stranu, proč to nezkusit. Vsaďte si, anebo si kupte los a třeba budete mít štěstí. A když ne, v nejhorším přijdete o dvacetikorunu. Za zkoušku to ale stojí. Naděje totiž umírá poslední.

4. Najít si sponzora tema-tydne-nemam-penize-ii-sh_small

Některé ženy na to mají štěstí. Najdou si partnera, se kterým jsou nejen spokojené, ale ještě je finančně zajistí. Jste-li s penězi na dně, neuškodí vám, když se rozhlédnete po nějakém sponzorovi. Možná tak zabijete dvě mouchy jednou ranou – seznámíte se s novým přítelem, a ještě se budete mít jako královna.

5. Potkat někoho, kdo je na tom hůř

Když nemáte ani korunu, najděte někoho, kdo je na tom ještě hůř. Přihlaste se jako dobrovolnice do Armády spásy, anebo na charitu. Uvidíte, že nakonec zjistíte, že na tom nejste vůbec tak špatně, a hned se budete cítit lépe.

6. Vařit co nejlevněji

Nejvíc se dá ušetřit na jídle, a tak se rozhlédněte po internetu a zkuste najít co nejvíce receptů ze základních surovin. Brambory, cibule, luštěniny apod. nevyjdou až tak draho, a dá se z nich připravit spousta výborných variací.

7. Spát co nejvíce

Spánek je důležitý pro tělo i mysl. Prospívá zdraví, pleti, dobíjí energii. Čím víc spíte, tím méně máte starostí a už vůbec nic neutratíte. Ve spánku nepotřebujete jíst, takže ušetříte i za jídlo. A tak uděláte něco nejen pro peněženku, ale též pro štíhlou linii.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi
16:48 05.02.2018 - vladka008 -

Bez nadpisu

holky dneska jsem narazila na vtipný článek, kde vlastně, nemáme si na co stěžovat, máme se prý dvakrát líp než Slováci https://homepuj­cka.cz/financni-magazin/cesku-se-dari-splacime-zavazky-nejlepe-v-unii-a-jeste-jsme-dvakrat-bohatsi-nez-slovaci/ akorát na samoživitelky na mateřský asi nikdo moc nemyslí a do statistik je nezahrnuje, berte prosím tento příspěvek s nadsázkou, tak jako já beru podleních pět měsíců nedostatek financá
16:50 23.11.2017 - Daniela -

Peníze

Díky za článek, myslím, že pomohl a dokonce i pobavil Občas ale bohužel není jiná možnost, než nedostatek financí vyřešit půjčkou. V mém případě se mi osvědčila společnost autozastavarna-werke.cz , kde poskytují půjčky se zástavou vozidla. Určitě bych se na ně v případě potřeby obrátila znovu 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa