banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Nemám orgasmus. Může být sex krásný i bez něj?

2. listopadu 2015

Nemám orgasmus. Může být sex krásný i bez něj?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: předstírání orgasmu anorgasmie vyvrcholení milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Každá desátá žena nikdy nezažije orgasmus. Přitom to zdaleka neznamená, že by neměla ráda sex, nebo byla špatná milenka. Sex totiž může být krásný i bez vyvrcholení.

GingiMax

GingiMax® obsahuje 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) obsahujícího min. 24% flavonoidních glykosidů a 6% terpenických laktonů.

gingimax

Doplněk stravy

Více ZDE

„Je mi třicet pryč, vystřídala jsem několik partnerů, ale orgasmus jsem neměla ani s jedním. Přitom mám sex ráda, baví mě a líbí se mi. Jen vrcholu prostě nedosáhnu. Někde jsem četla, že se to může změnit po porodu, ale ani to u mě neplatí. Myslím si ale, že sex může být krásný i tak. Pro mě je hlavní, že jsem spokojená,“ svěřuje se Jana (32).

Tři čtvrtiny žen mají problém s orgasmem

Žen, které orgasmus nezažijí nikdy, je podle průzkumů kolem 10 %. Někde se dokonce mluví i o 15 % zástupkyň něžného pohlaví. To ale není všechno. Až tři čtvrtiny všech žen, tedy 75 %, není schopno dosáhnout vaginálního orgasmu jen při pohlavním styku. K vyvrcholení potřebují pomoc rukou, jazyka či sexuálních pomůcek.

Sex miluju, ale orgasmus nemám nikdy

„Orgasmus při styku nemívám nikdy. Přitom sex miluju, mám na něj stále chuť a mohla bych být v posteli od rána do večera. K vyvrcholení ale nedospěju, ať dělám, co dělám. Bohužel ani při masturbaci. Je mi krásně, ale to je vše. I tak sex zbožňuju a nemůžu bez něj být. S minulým přítelem jsem orgasmus musela předstírat, protože nechtěl skončit, dokud mě neudělá. Ovšem to netušil, že bychom neskončili nikdy,“ říká s úsměvem Katka (28).

MIMIFORUM zjistilo:

● Téměř každá žena alespoň jednou v životě předstírala orgasmus.

● Až 40 % žen přiznává, že mívá občas problém orgasmu dosáhnout, nebo jej nemá.

● 10 % žen je anorgasmických, tj. orgasmus nemá nikdy.

● Orgasmus někdy předstírají i muži! 20 % jich přiznává, že vyvrcholení někdy hrálo.

Ženy bez orgasmu muži nechápou sex-a-vztahy-nemam-orgasmus-2-ing

Odborníci se shodují v jednom. Nezáleží na tom, zda žena má či nemá orgasmus, ale na tom, zda je ona sama spokojená a jestli se cítí dobře. Bohužel jsou to muži, kdo celou věc nechápou. Pokud jejich partnerka nemá orgasmus, je podle nich v sexu něco špatně. Mají pocit, že ženu nedokáží uspokojit, a díky tomu se necítí jako nejlepší milenci na světě. A pak je tu problém – často ženu vystresují nesmyslnou honbou za dosažením orgasmu. Ta místo toho, aby si sex užívala, začne být méně uvolněná a víc napjatá.

Orgasmus mě stál vztah!

„Kdybych někomu prozradila, proč jsme se s přítelem rozešli, asi by řekl, že jsem se zbláznila. Za vše totiž může orgasmus. Sex jsem vždy měla velmi ráda, ale orgasmu jsem při milování nedosáhla. Jenže můj partner se s tím nechtěl smířit. Byl posedlý myšlenkou, že mě k orgasmu musí dovést. Snažila jsem se mu vysvětlit, že se cítím dobře a sex s ním miluji. Nešlo to. Večer, v noci, ráno, pořád to zkoušel a ptal se: »Tak co, už budeš?«.

Chuť na sex se změnila v odpor a láska byla fuč,“ vypráví Michaela (33). „Orgasmus mě stál vztah, ale asi to je dobře. Nemůžu přece žít s někým, kdo mě nebere takovou, jaká jsem.“

 

Text: mob

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa