vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nemám koníčka, nic mě nebaví. Ani vztah!

9. září 2013

Nemám koníčka, nic mě nebaví. Ani vztah!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Koníček nuda vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Žádný koníček, zájmy, zábava. Jen nuda a zase nuda. Věci, které jste dřív měla ráda, vás netěší. Poznáváte se? Pak s nudou zatočte, dokud je čas!

Přípravek FolGravid GravidPLAN® (doplněk stravy se sladidlem) je doplňkem stravy s vysokým obsahem inositolu a aktivní formy kyseliny listové (Quatrefolic), který byl vyvinut speciálně pro ženy, které plánují těhotenství.

folgravid-gravidplan-nahled

„Jsem už pět let na mateřské a připadám si úplně odtržená od života. Jsem skoro pořád doma, nikam se nedostanu, nic mě nebaví. Nemám žádného koníčka, a tak když staršího syna manžel odvede do školky, sedím doma a koukám do zdi, nebo si jdu lehnout. Dcerku dám do ohrádky a je to. Nemám chuť něco dělat, ani si s ní hrát. Připadám si úplně vyhořelá. To se promítá i do vztahu. Nebaví mě. Jestli se to nezmění, unudím se brzy k smrti,“ svěřuje se Soňa (37).

Nic mě nezajímá – dítě, ani partner!

Podobně je na tom i Marta (29). „Poslední dobou mám pocit, že se unudím k smrti. Vůbec nic mě nebaví, na nic nemám náladu. Jsem otrávená a nikdo mě nezajímá. Ani moje dítě, ani partner. Je to divné, ale nemůžu si pomoct. Jsem doma a nudím se prakticky od rána do večera. Ráda bych si našla nějakého koníčka, ale nemám na nic sílu. Nuda mě prostě ovládla. Partner je od rána do večera v práci, takže ho to ani nezajímá. Připadám si zbytečná a mám pocit, že na nudu snad umřu,“ říká.

Zajímavosti MIMIFORA:

5 zajímavostí o nudě

 -          Nuda není nemoc, ale může být příčinnou některých zdravotních problémů.

-          Nuda je individuální záležitostí, každý k ní má jiné dané sklony.

-          Ženy se nudí až dvakrát častěji než muži.

-          Lidé, kteří se nudí, umírají až dvakrát častěji na srdeční choroby.

-          Nudící se lidí pijí a jedí více, než je nutné. Mívají více problémy s alkoholem i sklony k obezitě.

 

Zažeňte nudu z života!

sex-a-vztahy-nemam-konicka-ii-sh-nahledJakmile začne váš život ovládat nuda, je třeba na ni co nejdříve vyzrát. Čím víc vás totiž pohltí, tím hůř se z ní časem budete dostávat. Návodů, jak zahnat nudu, je víc než dost. Začněte volný čas trávit aktivně, najděte si sport, který vás bude bavit, a věnujte se mu. Neseďte doma, vyjděte si mezi lidi. Vyrazte s přáteli a bavte se. Partnerovi připravte překvapení, vyjeďte někam jen sami dva bez dětí. Pokud se nechcete unudit k smrti, anebo si díky nadměrné nudě přivodit zdravotní problémy, začněte, dokud je čas.

Anketa MIMIFORA:

Jak zaháníte nudu vy?

 

Adéla (25): „Měla jsem období, kdy mě nic nebavilo, šíleně jsem se nudila, a tak jsem alespoň vysedávala na Facebooku. Bez internetu jsem nedala ani ránu, byla jsem na něm závislá. Zasáhl až můj přítel. Když viděl, jak celé dny sedím u počítače a nemluvím ani s ním, odpojil mi internet. Koupil mi permanentku do fitness klubu a další na plavání. Domluvil mi brigádu v restauraci. Jemu vděčím za to, že nuda zmizela. Najednou jsem měla nové přátele a zájmy a rázem jsem měla co dělat.“

 

Nikol (30): „Na mateřské jsem měla období, kdy jsem se šíleně nudila. Byla jsem zavřená doma, přišla o přátele a kamarády, kvůli rodině přišla o všechny své koníčky. Jen jsem uklízela, vařila, seděla či ležela. Žádné zájmy, prostě nic. Ani partner mě nezajímal a sex už vůbec ne. Pomohla mi kamarádka z chatu, která mě vytáhla na zumbu. Najednou jsem zjistila, jak moc mi pohyb pomáhá. Začala jsem chodit pravidelně, přidala jsem i lekce stepu a záhy jsem se měla zase na co těšit. Konečně se ve mně probudila touha poznávat nové věci. Díky sportu jsem zvítězila nad nudou a zase byla aktivní i v životě – a v posteli.“


Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
09:40 22.10.2013 - Katka -

Nuda

Ale co dělat když máte žárlivého manžela a on vám nechce dovolit nikam chodtit.Jenom se starám o děti,vařím ,peru ,uklízím atd.Kamarádky nemám,nikam nemužu.Ted jsem to nevydržela a šla jsem večer na hodinu sama na zábavu,on jezdí na kamionu tak když jsem přiška domu tak jsem mu to zavolala,ani se netěším až přijede to zase budou výčitky co sem si to dovolila někam jít bez něj.Ale mě to už nebaví,stále sedět doma nemít žádné kamarádky 12 let nikam nejít.Je mi 38 a jen se pořád o někoho starám,mám 3 děti a tahle situace je prostě neunosná.On říká že mě někam veme ale když dojde na věc tak řekne že na to nemáme a co by jsme tam dali sami když nemáme žádné kamarády.ACH JO

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse