vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nemám citlivá prsa. Dotyky mě nevzrušují!

29. srpna 2014

Nemám citlivá prsa. Dotyky mě nevzrušují!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: erotogenní zóny dotek Prsa bradavky sex

preventan-mimiforum-banner

Ne každá žena má prsa citlivá a doteky ji vzrušují. Mnoho žen má opačný problém – hlazení prsou jim vůbec nic neříká!

Většina mužů má ženská ňadra velmi ráda. S oblibou se jich dotýkají a doteky je samotné vzrušují. A jsou přesvědčeni, jak dobře dělají své drahé polovičce. Jenže ona to není tak docela pravda. Řada žen přiznává, že je dotyky na prsou vůbec nevzrušují! Nemají je citlivá, dokonce ani bradavky. A dotyky při sexu jsou jim spíše nepříjemné!

 

Hlazení po prsou? Ne!

„Nemám ráda, když mi muži sahají na prsa. Vůbec nic to se mnou totiž nedělá. Nemám je citlivá, vůbec mě to nevzrušuje. Je to pro mě stejný pocit, jako když mě někdo hladí po ruce. Vydržím to, ale nevyhledávám,“ svěřuje se Jarka (28).

 

Každý je citlivý jinde

I když ženská ňadra a bradavky jsou častým místem erotogenních zón, neznamená to automaticky, že jsou na nich všechny ženy citlivé. Každý má místo na těle, kde ho dotyky vzrušují a líbí se mu, totiž někde jinde. Není tedy nic divného na tom, když se ženám nelíbí dotyky přímo na prsou.

 

Jeho to vzrušuje, já to nesnáším! sex-a-vztahy-nemam-citliva-prsa-ii-sxc-nahled

„Partner moje prsa miluje a vůbec nechápe, že mě se jeho hlazení, líbání a hraní s nimi vůbec nelíbí. Chvíli to vydržím, ale není mi to vůbec příjemné. Nejhorší je, když si chce hrát s bradavkami. V takové chvíli jen zatnu zuby a modlím se, aby už toho nechal. Jeho to vzrušuje, ale já to nesnáším,“ vypráví Soňa (31).

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když nemáte citlivá prsa

 

-          Hlavně se netrápit! Nejste divná, je to normální. Některá žena má ňadra citlivá extrémně, jiná trochu, třetí vůbec. Není na tom nic špatného, citlivé partie máte zkrátka jinde.

 

-          Vyzkoušet, zda vám na nich nejsou příjemné jen dotyky, anebo veškerý kontakt. Někoho může vzrušovat například přejíždění pírkem či kostkou ledu.

 

-          Komunikovat s partnerem a o věci mu říct. Měl by vědět, že z jeho »laskání« nejste u vytržení či vám dokonce vadí.

 

-          Společně najít místa na vašem těle, kde jsou vám dotyky víc než příjemné a vzrušují vás. Možná budete překvapena, jak krásná je síla dotyků, když si dáte tu práci a najdete tu oblast na těla, kde vám budou nejpříjemnější.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse