vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nemám chuť na sex. Jak zvýšit apetit?

7. srpna 2013

Nemám chuť na sex. Jak zvýšit apetit?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: apetit afrodiziakum nechuť sex partner

preventan-mimiforum-banner

Nemáte chuť na sex? Zkuste některé z přírodních afrodiziak. Vašemu tělu neublíží, zato vás mohou na milování příjemně navnadit.

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Španělské mušky. Když se řekne nechuť na sex, vybaví se většině právě toto, snad nejznámější, afrodiziakum. Tohoto názvu se dočkal brouk puchýřník lékařský, jehož sušené a drcené tělo se na povzbuzení používalo. K dostání jsou v sexshopech dodnes. Koupit si můžete i nejrůznější krémy a gely, oleje a svíčky a další produkty, které mají chuť povzbudit. Chcete na to jít bez drahých preparátů a chemie? Zde jsou potraviny, které působí jako afrodiziaka!

- Čokoláda. Patří mezi nejznámější afrodiziaka. Obsahuje fenyletylamin, který je přírodním amfetaminem. Ten podporuje prožívání pocitu lásky a intimity. Vybírejte ale zásadně kvalitní čokoládu s vysokým podílem kakaa, a abyste měla naději, že se účinek u partnera skutečně dostaví, uvařte mu i silnou horkou čokoládu a do ní přidejte čokoládový likér.

- Celer. Další oblíbené afrodiziakum, které ale ne každému chutná. Působí na ženy i muže – kořen zvyšuje potenci, zatímco nať sexuální touhu. Jako přírodní afrodiziakum používali celer už staří Egypťané. Nejlepší účinky má údajně v syrovém stavu, a tak jsou na povzbuzení chuti ideální zeleninové saláty s celerem.

- Zázvor. Zvyšuje chuť na sex, u mužů i tvorbu spermatu a schopnost erekce. Pijte šálek zázvorového čaje každý večer a za pár dní uvidíte výsledky. Funguje opět na ženy i muže, a tak nezapomeňte čaj nalít i svému partnerovi. Přisladit si jej můžete medem, ten totiž patří mezi další známá afrodiziaka.

- Ústřice a krevety. O povzbudivých účincích plodů moře věděl a hojně jich využíval už Casanova, ale jako prostředek na zvýšení libida ústřice používali už staří Římané. Účinek je prokázán hlavně na muže. Zvyšují hladinu testosteronu a obsahují velké množství zinku, který je nezbytný pro tvorbu spermatu.

- Koření. Chuť na sex povzbuzují i některé druhy koření – například bazalka, koriandr, libeček, nebo anýz. Jejich tajemství tkví v tom, že obsahují éterické oleje, které povzbuzují smyslové vnímání.

 

Zajímavosti MIMIFORA:

sex-a-vztahy-nemam-chut-na-sex-ii-sh-nahled Nejstarší afrodiziakum: Krokodýlí penis

-          Za nejstarší dochované afrodiziakum se považuje krokodýlí penis.

-          Ve starém Egyptě používali ještěrčí ocásky či ostny mořských ježků.

-          Ve středověku byl oblíbený nápoj z mandragory, a objevily se mnohdy jedovaté ingredience na přípravu povzbuzujících drinků. Například z bolševníku či puchýřníku lékařského, který je dokonce prudce jedovatý.

-          Po ústřicích, jako po afrodiziaku, údajně sahal i Casanova.

-          Madame Pompadour vařila Ludvíkovi XV. čokoládu. Tu už jako afrodiziakum používali i staří Mayové.

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse