vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nelyžuji, přesto mě partner nutí. Hrozí rozchodem!

13. ledna 2014

Nelyžuji, přesto mě partner nutí. Hrozí rozchodem!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zima Lyže rozchod Sport partner

preventan-mimiforum-banner

Lyžování je sice oblíbený zimní sport, avšak ne každého láká. Pokud je ale jeden partner vášnivý lyžař a druhý se na lyže odmítá postavit, může rázem nastat nemalý problém ve vztahu. 

UroMax Rapid

·    Doplněk stravy.
·    Unikátní trojkombinace přírodních látek (kanadská brusinka, medvědice lékařská, D-manóza).
·    Patentovaný extrakt z kanadských brusinek – PACranTM.

uromax-rapid

Doplněk stravy

Více ZDE!

„Nepatřím mezi vášnivé sportovce a zimní sporty neprožívám vůbec. Partner to ví, přesto mě do něčeho neustále nutí. I když jsem mu řekla, že lyžovat prostě nebudu, on se s tím nehodlá smířit. K Vánocům jsem od něj dostala lyže a řekl mi, že pokud s ním nevyjedu na svah, rozejde se se mnou. Na lyžování mu totiž velmi záleží,“ říká Magda (30).

 

Lyžování: Konflikt ve vztahu!

Lyžování patří k nejoblíbenějším zimním sportům. Zdaleka ne každý jej ale prožívá, či dokonce vyhledává. Jsou-li rozdílné názory i ve vztahu, může to způsobit nemalé konflikty a problémy. „Přítel je vášnivý lyžař. Já se na lyže naopak stoupnout bojím a ani mě to nebaví. Nechápu, jak on to může prožívat, stejně jako on nerozumí tomu, proč mi lyže nechybí a stoupnout na ně nechci. Bohužel je to u nás důvod častých hádek, které můžou vést i k rozchodu,“ svěřuje se Irma (28).

 

Vztah lyžař x nelyžař: Domluvte se předem sex-a-vztahy-nelyzuji-presto-me-partner-nuti-ii-sxc-nahled 

Vztah vášnivého lyžaře a zarputilého nelyžaře nikdy nebude dělat dobrotu, pokud si jasně nestanovíte pravidla. Nechcete-li na lyže stoupnout, nenechejte se nutit. Na druhé straně se ale vyplatí vyjít partnerovi vstříc, například tím, že na hory vyrazíte s ním a místo lyžování si uděláte vlastní program. Máte-li chuť lyžování zkusit a neumíte to, je to snadné – přihlaste se do kurzu pro dospělé, anebo si najměte soukromého instruktora. Partner uvidí, že se kvůli němu snažíte a možná si vás začne více vážit.

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když partner lyžuje a vy ne

 

-          Dohodnout se. Komunikace je v tomto případě základ. Partnerství je také o toleranci, a tak si s partnerem vysvětlete, na co jste ochotná přistoupit a na co ne. Pokud vás lyžování neláká a nebaví, nutit vás nemůže.

 

-          Udělat kompromis. Partner miluje hory, vy byste na ně naopak vůbec nemusela. On lyžuje, vy jste na lyžích naposledy stála na základní škole a nehodláte to měnit. Abyste se v trávení společného volna dohodli, udělejte kompromis. Jeďte s ním na hory, lyžovat přece nemusíte. Přes den si uděláte vlastní program a večer se můžete věnovat třeba společnému sáňkování na osvětlené dráze.

 

-          Nadchnout ho pro jiný sport. Je-li vášnivý lyžař, nebude to sice jednoduché, ale zkusit to můžete. Projděte si jiné zimní sporty, zjistěte, co by bavilo vás a zkuste jej pro to nadchnout. Třeba takový snowtubing nebo airboarding jsou zábavné a hodí se pro sportovce i nesportovce.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse