vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Největší zajímavosti o orgasmu: Na co myslíme při sexu?

12. března 2016

Největší zajímavosti o orgasmu: Na co myslíme při sexu?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: očkování novorozenec kalendář myšlenky muži ženy zajímavosti orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Muži myslí jen na sex, případně na dobře vyvinuté krasavice, zatímco ženy i při milování řeší, kdo uklidí a odvede děti do školky. Na co ženy ale při orgasmu myslí nejčastěji a jaké zajímavosti jste o vyvrcholení nevěděla?

Máte problém s dosažením orgasmu? Nebo ho nemíváte jen při milování s partnerem? Nejste rozhodně sama. Až 65 % žen vyvrcholení někdy předstíralo a 8 % ho nezažilo nikdy. A věděla jste, že orgasmus máte v genech a to, zda ho dosáhnete, se dá poznat i z chůze? Přinášíme vám největší zajímavosti o orgasmu…

Orgasmus je v genech

Pokud máte problém s dosažením orgasmu, je možné, že za to mohou geny. Britští vědci přišli na to, že potíže s orgasmem jsou až z poloviny dané dědičností. Zkuste nenápadně zjistit, jak na tom byla vaše maminka a babička a příčina bude rázem na světě. Vědci se nyní snaží určit, jaké geny to vše mají na svědomí a co se s nimi dá dělat, aby mohli tento problém začít řešit.

Orgasmus posiluje imunitu

Sex a s ním spojený orgasmus je pro zdravý život velmi přínosný, na tom se odborníci jednoznačně shodují. Snižuje se při něm produkce stresového hormonu kortizolu a naopak roste tvorba adrenalinu a noradrenalinu. Zároveň se až zdvojnásobuje počet buněk, které umí likvidovat ty nemocné. Díky tomu se nám posiluje imunita.

Orgasmus se pozná z chůze

Napadlo vás někdy, že podle toho, jak chodíte, může odborník poznat, zda a jaký orgasmus zažíváte? Zní to sice zvláštně, ale je to tak. Vědci ve Skotsku dokázali pouze podle pohledu na procházející ženy s 80 % přesností určit, jak na tom dotyčná je. A jaký klíč je k tomu vedl? Jednoduchý. Ženy, které mají delší krok a větší rotaci páteře, mívají četnější a častější vaginální orgasmy. Stojí za tím neblokovaný tok energie, která přechází z nohou přes pánev až k páteři.

sex-a-vztahy-nejvetsi-zajimavosti-o-orgasmu-2-nahled

0 až 200 orgasmů. Možné je vše!

Až 8 % žen orgasmus nikdy nezažije – ani s partnerem, ani při masturbaci. U mužů je to jinak – u nich anorgasmie téměř neexistuje, případně jen ve vzácných případech. Pravým opakem jsou ženy schopné dosáhnout mnohočetného orgasmu, tj. několika po sobě jdoucích. V ČR je takových žen až jedna čtvrtina.

Zvláštní kapitolou jsou pak ty, které vzruší téměř vše a dosáhnou i několika desítek orgasmů za den. Jde spíše o výjimky a není to žádná výhra – jedné Britce, která denně prožila až 200 orgasmů, se díky tomu rozpadl vztah, protože partner to prostě nevydržel. V tomto případě odborníci hovoří o syndromu stálého sexuálního vzrušení.

67 % žen nemyslí při sexu na samotný sex!

U mužů je to většinou jednoduché. Nezvládnou myslet na víc věcí najednou, a tak se jim při sexu v hlavě honí myšlenky na samotný sex, maximálně obrázek nějaké jiné krasavice. U žen je to ale trochu jiné. Vědci to potvrzují – podle jejich zjištění myslí až 67 % žen na něco úplně jiného, jen ne na partnera a akt samotný. Spousta žen myslí na nějakého sexy muže z okolí nebo z televize – herce, zpěváka, ale i sličného kolegu či svého lékaře. To je přitom ještě ta lepší varianta. Řada žen se totiž nedokáže uvolnit a oprostit od běžných starostí, a tak se jim hlavou honí myšlenky na to, co budou vařit, kdy uklízet, jak to udělají s dětmi…

Zajímavosti MIMIFORA

Co ještě nevíte o orgasmu

● Orgasmus, který dosáhnete při milování s partnerem, je prý až o 400 % lepší než ten, kterého dosáhnete při masturbaci.

● Nejdelší zaznamenaný orgasmus u ženy trval 43 vteřin. Rekord v nejvíce po sobě jdoucích orgasmech je u žen 134, u mužů pak 16. Nejlépe jsou na tom ovšem prasata, u kterých může orgasmus trvat až půl hodiny.

● Muži za život zažijí až tři hodiny orgasmu.

● Myslíte si, že když žena při sexu křičí, je na vrcholu blaha? Omyl. Až 92 % žen se hlasitě projevuje jen proto, aby se jejich partner cítil víc vzrušený – ony samotné tuto potřebu jinak nemají. A 79 % žen křičí tehdy, když ví, že orgasmu určitě nedosáhne a chce partnera oblafnout.

● Orgasmus u nás běžně předstírá až 49 % žen. Alespoň podle výzkumů. Ještě větší počet, 65 % žen, se přiznalo, že orgasmus alespoň jednou v životě předstíraly.

Text: asm

Foto: XXX

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse