banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Největší zajímavosti o orgasmu: Na co myslíme při sexu?

12. března 2016

Největší zajímavosti o orgasmu: Na co myslíme při sexu?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: očkování novorozenec kalendář myšlenky muži ženy zajímavosti orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Muži myslí jen na sex, případně na dobře vyvinuté krasavice, zatímco ženy i při milování řeší, kdo uklidí a odvede děti do školky. Na co ženy ale při orgasmu myslí nejčastěji a jaké zajímavosti jste o vyvrcholení nevěděla?

Máte problém s dosažením orgasmu? Nebo ho nemíváte jen při milování s partnerem? Nejste rozhodně sama. Až 65 % žen vyvrcholení někdy předstíralo a 8 % ho nezažilo nikdy. A věděla jste, že orgasmus máte v genech a to, zda ho dosáhnete, se dá poznat i z chůze? Přinášíme vám největší zajímavosti o orgasmu…

Orgasmus je v genech

Pokud máte problém s dosažením orgasmu, je možné, že za to mohou geny. Britští vědci přišli na to, že potíže s orgasmem jsou až z poloviny dané dědičností. Zkuste nenápadně zjistit, jak na tom byla vaše maminka a babička a příčina bude rázem na světě. Vědci se nyní snaží určit, jaké geny to vše mají na svědomí a co se s nimi dá dělat, aby mohli tento problém začít řešit.

Orgasmus posiluje imunitu

Sex a s ním spojený orgasmus je pro zdravý život velmi přínosný, na tom se odborníci jednoznačně shodují. Snižuje se při něm produkce stresového hormonu kortizolu a naopak roste tvorba adrenalinu a noradrenalinu. Zároveň se až zdvojnásobuje počet buněk, které umí likvidovat ty nemocné. Díky tomu se nám posiluje imunita.

Orgasmus se pozná z chůze

Napadlo vás někdy, že podle toho, jak chodíte, může odborník poznat, zda a jaký orgasmus zažíváte? Zní to sice zvláštně, ale je to tak. Vědci ve Skotsku dokázali pouze podle pohledu na procházející ženy s 80 % přesností určit, jak na tom dotyčná je. A jaký klíč je k tomu vedl? Jednoduchý. Ženy, které mají delší krok a větší rotaci páteře, mívají četnější a častější vaginální orgasmy. Stojí za tím neblokovaný tok energie, která přechází z nohou přes pánev až k páteři.

sex-a-vztahy-nejvetsi-zajimavosti-o-orgasmu-2-nahled

0 až 200 orgasmů. Možné je vše!

Až 8 % žen orgasmus nikdy nezažije – ani s partnerem, ani při masturbaci. U mužů je to jinak – u nich anorgasmie téměř neexistuje, případně jen ve vzácných případech. Pravým opakem jsou ženy schopné dosáhnout mnohočetného orgasmu, tj. několika po sobě jdoucích. V ČR je takových žen až jedna čtvrtina.

Zvláštní kapitolou jsou pak ty, které vzruší téměř vše a dosáhnou i několika desítek orgasmů za den. Jde spíše o výjimky a není to žádná výhra – jedné Britce, která denně prožila až 200 orgasmů, se díky tomu rozpadl vztah, protože partner to prostě nevydržel. V tomto případě odborníci hovoří o syndromu stálého sexuálního vzrušení.

67 % žen nemyslí při sexu na samotný sex!

U mužů je to většinou jednoduché. Nezvládnou myslet na víc věcí najednou, a tak se jim při sexu v hlavě honí myšlenky na samotný sex, maximálně obrázek nějaké jiné krasavice. U žen je to ale trochu jiné. Vědci to potvrzují – podle jejich zjištění myslí až 67 % žen na něco úplně jiného, jen ne na partnera a akt samotný. Spousta žen myslí na nějakého sexy muže z okolí nebo z televize – herce, zpěváka, ale i sličného kolegu či svého lékaře. To je přitom ještě ta lepší varianta. Řada žen se totiž nedokáže uvolnit a oprostit od běžných starostí, a tak se jim hlavou honí myšlenky na to, co budou vařit, kdy uklízet, jak to udělají s dětmi…

Zajímavosti MIMIFORA

Co ještě nevíte o orgasmu

● Orgasmus, který dosáhnete při milování s partnerem, je prý až o 400 % lepší než ten, kterého dosáhnete při masturbaci.

● Nejdelší zaznamenaný orgasmus u ženy trval 43 vteřin. Rekord v nejvíce po sobě jdoucích orgasmech je u žen 134, u mužů pak 16. Nejlépe jsou na tom ovšem prasata, u kterých může orgasmus trvat až půl hodiny.

● Muži za život zažijí až tři hodiny orgasmu.

● Myslíte si, že když žena při sexu křičí, je na vrcholu blaha? Omyl. Až 92 % žen se hlasitě projevuje jen proto, aby se jejich partner cítil víc vzrušený – ony samotné tuto potřebu jinak nemají. A 79 % žen křičí tehdy, když ví, že orgasmu určitě nedosáhne a chce partnera oblafnout.

● Orgasmus u nás běžně předstírá až 49 % žen. Alespoň podle výzkumů. Ještě větší počet, 65 % žen, se přiznalo, že orgasmus alespoň jednou v životě předstíraly.

Text: asm

Foto: XXX

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa