vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Největší zajímavosti o flirtování

29. července 2013

Největší zajímavosti o flirtování

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Flirtování zaměstnání cvičení sex hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Chcete získat lepší místo a vyšší plat? Flirtujte! Studie potvrzují, že flirtující ženy mají větší šanci, že se jim to vyplní. To ale není všechno – flirtováním lze i zhubnout!

Kolagen Farmax 60+40 tob. ZDARMA

  • Kolagen Farmax – Doplněk stravy
  • obsahuje v 1 tobolce 85 mg kolagenu původem z ryb
  • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání pohybového aparátu
  • dále je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

kolagen-100-cz-3d-nahled

Flirtujte, budete mít vyšší plat a lepší pozici! Právě to vyplývá ze závěru vědců, kteří se flirtováním zabývali. Přinášíme několik zajímavostí o flirtování.

Pět způsobů flirtování

Podle vědců existuje celkem pět odlišných způsobů flirtu: fyzický, tradiční, zdvořilý, upřímný a hravý. První z nich vyjadřuje sexuální zájem o partnera, zatímco druhý uznává tradiční formu – flirtovat by měl začít muž. Ženy proto vyčkávají, a doufají, že protějšek sám zahájí flirtování. Zdvořilý flirt znamená, že se druhému snažíme zalichotit, ale nemáme o něj sexuální zájem. Flirt upřímný je založený na silných emocionálních vazbách a je provázen nemalým erotickým jiskřením. Poslední z flirtů, hravý, je určený pro všechny, kdo se chtějí pobavit, ale nic vážného nehledají.

V práci flirtujte, povýšíte

Chcete v práci dosáhnout povýšení? Pak je to jednoduché – flirtujte s kolegy. Vědci z Kalifornie zjistili, že v zaměstnání jsou úspěšnější flirtující ženy. Jsou totiž vnímány jako sebevědomější a přitažlivější. Lehké flirtování je podle nich projev síly a ženského šarmu. Šéfové pak tyto ženy upřednostňují před chladnějšími kolegyněmi a nenápadnými »šedými myškami«, a díky tomu mají větší naději na lepší pracovní pozici. Zajímavé je, že u mužů to neplatí. Pokud ti v práci flirtují, jsou vnímaní sexisticky, a je to pro ně nevýhoda.

MIMIFORUM zjistilo:

Polovina žen flirtu v práci využívá!

Spousta žen podle odborníků moc dobře ví, že jim flirtování pomáhá v kariérním růstu. Podle jejich názoru tuto ženskou zbraň používá až polovina z nich. A úspěšně. Britové totiž provedli výzkum, z jehož výsledků vyplynulo, že flirtující ženy jsou pro muže přitažlivější a získají snadněji zaměstnání, vyšší post, anebo finanční odměnu. Potvrzují to i názory mužů. Tři z pěti tvrdí, že se lépe chovají k flirtujícím kolegyním a dávají jim přednost i při spolupráci.

Flirtováním zhubnete tema-tydne-nejvetsi-zajimavosti-o-flirtovani-ii-sh-nahled

Velmi zajímavé zjištění, a zvlášť pro ženy! Vědci totiž v rozsáhlé studii odhalili, že flirtující ženy hubnou rychleji. Důvodem jsou velké přípravy na rande s novým objektem zájmu. Líčení, česání, make-up, zkouška oblečení apod. To vše prý vede k tomu, že chystající se žena spálí až 100 kalorií za minutu. Je to prý lepší, než kdybyste dřela v posilovně.

Zajímavost MIMIFORA:

Výhody ve fitku: Flirtující muž má větší svaly!

Flirtující muži mají výhody zase ve fitcentru při cvičení. Pokud totiž uvidí ženu, která je zajímá a přitahuje, stoupne u nich hodina testosteronu. A to prý zvyšuje růst a sílu svalové hmoty. Flirtující muži v posilovně tak mají naději, že jim svaly porostou rychleji.

Text: asm

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse