vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší výlety ke Dni dětí

29. května 2015

Nejlepší výlety ke Dni dětí

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Den dětí zábava děti rodina výlet

preventan-mimiforum-banner

Pokud si chcete při příležitosti Dne dětí vyrazit s nejmenšími na výlet, pak přinášíme malou inspiraci. Zkuste stezku korunami stromů, anebo výlet za hranice do aqvaparku.

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Stezka v korunách stromů

Unikátní stezka korunami stromů je dlouhá 372 m, a protože je bezbariérová, je vhodná i pro rodiny s malými dětmi a kočárky. Je první a jediná u nás a je zasazena do smíšeného lesa. Vede do výšky 24 m a na jejím konci všechny čeká 40 m vysoká vyhlídková věž. To ale není zdaleka všechno. Pro všechny návštěvníky je připravený unikátní tobogán, který vede středem vyhlídkové věže a je dlouhý 52 m. Některé soboty pak stezka nabízí i unikátní noční provoz. 

www.stezkakorunamistromu.cz

 

Vojenské muzeum Králíky

Východní část Pardubického kraje v okolí města Králíky byla ve 30. letech nejsilněji opevněným územím, a kromě malých pevností a pěchotních srubů tu stály i tři dělostřelecké tvrze s rozsáhlými podzemními prostory. Velká část objektů se zachovala dodnes a některé jsou zpřístupněny veřejnosti, jako například unikátní dělostřelecká tvrz Bouda. Centrem celé této oblasti je Vojenské muzeum Králíky, které je přístupné po celý rok a najdete zde stálou expozici věnovanou československé armádě. U pevnosti U Cihelky se každý rok koncem srpna koná velkolepá military show.

www.armyfort.com

 

tip-na-vylet-nejlepsi-vylety-na-den-deti-ii-sh-nahled

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Unikátní muzeum, které je jedinečné na celém světě, mapuje rekordy a kuriozity českých a světových rekordmanů. Rozkládá se v pěti patrech pelhřimovské Dolní brány a uvidíte zde třeba kus nejdelší šály, obří péřovou bundu s obvodem hrudníku 280 cm, která je pětkrát větší, než další běžně nošené bundy. Čeká vás zde i celodřevěné kolo, které uveze dospělého, anebo nejmenší funkční motorka na světě, která měří jen 28 cm do výšky, ale je schopná jet rychlostí až 50 km/hod.

http://www.muzeumrekorduakuriozit.cz/

 

Tip MIMIFORA:

Výlet za hranice? Tropical Islands!

Jeden z nejoblíbenějších německých aquaparků, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji. Najdete jej v Německu, mezi Berlínem a Drážďanami, asi 300 km od Prahy a v obrovské uzavřené hale si můžete užívat zábavy a tropického klimatu na ploše 6,5 hektaru. Písečné pláže, laguna s atrakcemi, jižní moře, vodopády, tropická vesnice, deštný prales, a také největší tobogány v Německu. To vše vás čeká, pokud se na výlet vypravíte právě sem. Velkou výhodou zdejších tropů je, že délka vstupu není omezená. Můžete se tu tedy i ubytovat, a to jak ve stanech, tak v chatkách, ale přespat můžete i na lehátku ve spacáku. Tropického ráje si tak můžete užít na maximum.

www.tropical-islands.de

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse