banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Nejlepší výlety ke Dni dětí

29. května 2015

Nejlepší výlety ke Dni dětí

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Den dětí zábava děti rodina výlet

preventan-mimiforum-banner

Pokud si chcete při příležitosti Dne dětí vyrazit s nejmenšími na výlet, pak přinášíme malou inspiraci. Zkuste stezku korunami stromů, anebo výlet za hranice do aqvaparku.

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Stezka v korunách stromů

Unikátní stezka korunami stromů je dlouhá 372 m, a protože je bezbariérová, je vhodná i pro rodiny s malými dětmi a kočárky. Je první a jediná u nás a je zasazena do smíšeného lesa. Vede do výšky 24 m a na jejím konci všechny čeká 40 m vysoká vyhlídková věž. To ale není zdaleka všechno. Pro všechny návštěvníky je připravený unikátní tobogán, který vede středem vyhlídkové věže a je dlouhý 52 m. Některé soboty pak stezka nabízí i unikátní noční provoz. 

www.stezkakorunamistromu.cz

 

Vojenské muzeum Králíky

Východní část Pardubického kraje v okolí města Králíky byla ve 30. letech nejsilněji opevněným územím, a kromě malých pevností a pěchotních srubů tu stály i tři dělostřelecké tvrze s rozsáhlými podzemními prostory. Velká část objektů se zachovala dodnes a některé jsou zpřístupněny veřejnosti, jako například unikátní dělostřelecká tvrz Bouda. Centrem celé této oblasti je Vojenské muzeum Králíky, které je přístupné po celý rok a najdete zde stálou expozici věnovanou československé armádě. U pevnosti U Cihelky se každý rok koncem srpna koná velkolepá military show.

www.armyfort.com

 

tip-na-vylet-nejlepsi-vylety-na-den-deti-ii-sh-nahled

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Unikátní muzeum, které je jedinečné na celém světě, mapuje rekordy a kuriozity českých a světových rekordmanů. Rozkládá se v pěti patrech pelhřimovské Dolní brány a uvidíte zde třeba kus nejdelší šály, obří péřovou bundu s obvodem hrudníku 280 cm, která je pětkrát větší, než další běžně nošené bundy. Čeká vás zde i celodřevěné kolo, které uveze dospělého, anebo nejmenší funkční motorka na světě, která měří jen 28 cm do výšky, ale je schopná jet rychlostí až 50 km/hod.

http://www.muzeumrekorduakuriozit.cz/

 

Tip MIMIFORA:

Výlet za hranice? Tropical Islands!

Jeden z nejoblíbenějších německých aquaparků, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji. Najdete jej v Německu, mezi Berlínem a Drážďanami, asi 300 km od Prahy a v obrovské uzavřené hale si můžete užívat zábavy a tropického klimatu na ploše 6,5 hektaru. Písečné pláže, laguna s atrakcemi, jižní moře, vodopády, tropická vesnice, deštný prales, a také největší tobogány v Německu. To vše vás čeká, pokud se na výlet vypravíte právě sem. Velkou výhodou zdejších tropů je, že délka vstupu není omezená. Můžete se tu tedy i ubytovat, a to jak ve stanech, tak v chatkách, ale přespat můžete i na lehátku ve spacáku. Tropického ráje si tak můžete užít na maximum.

www.tropical-islands.de

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa