vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší vychytávky na májovou romantiku

2. května 2014

Nejlepší vychytávky na májovou romantiku

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: máj romantika láska vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Chcete-li s partnerem zažít romantický den či večer, ale nevíte, jak na to, přinášíme malou inspiraci. Romantické chvíle, které prožijete ve dvou, vám totiž už nikdo nevezme.

K měsíci lásky, máji, romantika neodmyslitelně patří. Pokud na ni díky pracovnímu shonu nemáte čas, udělejte si jej alespoň v květnu. Romantika je totiž nejen zpestřením vztahu, ale na společné chvíle, které ve dvou zažijete, hned tak nezapomenete.

 

Procházka rozkvetlým sadem

K prvnímu máji patří polibek pod třešní, avšak to neznamená, že byste po zbytek měsíce měla na rozkvetlé stromy zapomenout. Právě naopak! Vydejte se ruku v ruce na procházku kvetoucím sadem. Sledujte, jak je příroda v rozpuku, poslouchejte zpěv ptáků, sledujte hru barev a světel. Zapomeňte na každodenní shon a stres a oddejte se kráse přírody a sami sobě.

 

Večeře při svíčkách

Klasika, která však nikdy nezklame. V dnešní uspěchané době má málokdo čas připravovat romantické večeře se vším všudy. Svíčkami, květinami, dobrým jídlem i kvalitním pitím. Zkuste takový večer partnerovi naplánovat! Zvolíte-li jeho oblíbené jídlo, jen tím potvrdíte, že láska prochází žaludkem. Tichá hudba, světla svíček a rudé růže jen romantickou atmosféru umocní. Bude to zkrátka večer, na který hned tak nezapomenete.

 

Postel plná růží

Může a nemusí navazovat na romantickou večeři. Potřebovat budete okvětní lístky růží, které se dají koupit i ve větším balení. Rozhoďte je po posteli, máte-li jich dost, pak z nich k loži vytvořte cestičku, která bude partnera vést. Ztlumte světla, přes lampičku přehoďte červený přehoz, aby se vytvořilo tlumené intimní osvětlení. Je totiž prokázáno, že to nejen lépe navodí erotickou náladu, ale také v něm ženská silueta vypadá mnohem více sexy. Romantická noc může začít.

 

Nebe plné hvězd

V běžných pracovních dnech se jen málokdy najde čas na to pozorovat západ slunce a jít s partnerem ruku v ruce na večerní procházku. Najděte si na to čas právě v máji! Vyrazte večer do přírody, pozorujte, jak slunce zapadá a jak se mění barvy na obloze. Dejte si sklenku šampaňského a počkejte, než se objeví hvězdy. Povídejte si ve vzájemném objetí o všem, co chcete. O lásce, vztahu, o vás dvou. Zvolte klidné místo, kde budete sami, a nikdo vás nebude rušit. Na takové večery se hned tak nezapomíná!

 

Vířivka pro dva sex-a-vztahy-nejlepsi-vychytavky-pro-majovou-romantiku-ii-sxc-nahled

Pokud do vířivky s partnerem běžně nechodíte, pak pro vás může jít o další zajímavý tip na romantické chvilky ve dvou. Najděte si v okolí wellness centrum, kde nabízejí soukromou koupel ve vířivce, a můžete vyrazit. Nezapomeňte také na sklenku šampaňského, které v tomto prostředí obzvlášť chutná! Neláká-li vás vířivka, můžete zkusit i něco jiného – třeba koupel pro dva v pivní lázni, kterou nabízí řada míst po republice a je spojená s ochutnávkou dobrého piva.

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse