vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší triky nevěrníků, kterým podléháme

28. července 2014

Nejlepší triky nevěrníků, kterým podléháme

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nevěrník láska vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Slíbí vám hory doly, lichotí, hraje na city, anebo se naopak tváří, jako největší chudáček, kterému nikdo nerozumí. Nevěrníci mají různé tipy, jak ženy svádět. Co na ně nejlépe zabírá a čemu podlehnou?

S jakými triky u žen nejlépe uspějí nevěrníci? Co na zástupkyně něžného pohlaví funguje a čemu zaručeně podlehnou? Takto to záletníci s ženami umějí!

 

Hra na city

„Jsem sám, nikdo se o mě nepostará, neuvaří, nevypere, nemám si s kým popovídat. Kdyby se mi něco stalo, nikdo mi nepomůže!“ Jasná hra na city, kterou mají nevěrníci rádi. Moc dobře vědí, že ženy je budou litovat a dříve či později jim nabídnou pomoc. V jejich ložnici tak skončí velmi brzy a až potom zjistí, že z oné hry na city nebyla pravda skoro nic.

 

Chudáček, kterého nikdo nemá rád

Velmi oblíbená strategie! Ač přizná, že je ženatý, nebo má přítelkyni, zároveň přidá dojemnou historku o tom, jak mu to doma neklape. Žena mu nerozumí, nespí s ním, nevyslechne ho, vůbec nic jim nefunguje a jsou spolu jen kvůli dětem. A když na to žena skočí, zahrne ji dalšími báchorkami. Ona je ta nejlepší, jediná, kdo ho chápe apod. Přitom o rozvodu ani rozchodu vůbec neuvažuje.

 

Lichotky a sliby sex-a-vztahy-nejlepsi-triky-neverniku-ii-sxc-nahled

„Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo.“ „Rozvedu se a budeme žít spolu.“ „Jsi krásná, nejhezčí žena v mém životě.“ A tak dále, a tak dále. Lži, sliby, lichotky. Předem naučené věty, které na ženy zabírají a se kterými to nevěrníci umějí. Jen těžko se jim odolává, zvlášť když je opakují pořád dokola. Nejen muži jsou ješitní a nevěrníci to moc dobře vědí. Jakmile žena podlehne, sliby a lichotky ustupují, stejně jako se stahuje onen nevěrník.

 

Modré z nebe

Jen málokterá netouží po někom, kdo by jí snesl modré z nebe. O princi na bílém koni, který pro ni udělá první poslední. Romantické večeře při svíčkách, květiny růží, dárky, lichotky, vřelá obětí. Muži to vědí, a pokud ženu chtějí dostat, pak jsou klidně schopni si na dokonalého prince, který jí splní vše, zahrát. Umějí být věrohodní a hrát vydrží, jak dlouho potřebují. Jakmile ale dosáhnou cíle, princ na bílém koni hodně rychle ujede a ženě zbudou oči pro pláč.

 

Anketa MIMIFORA:

Čím by vás muž dokázal svést?

 

Míla (38): „Kdyby mi zvedl sebevědomí, lichotil, tvrdil, že jsem krásná, že po mě touží. Po patnácti letech manželství by to nebyl ani takový problém. Sebevědomí mám na bodu mrazu.“

 

Silvie (42): „Kdyby mi ukázal, že je sám, smutný, neumí se o sebe postarat, potřebuje pomoct, asi bych neváhala. Ráda pomáhám druhým, a pokud by o mě ten muž navíc stál, měla bych z toho hodně dobrý pocit.“

 

Romana (31): „Dárky, květinami, romantickými procházkami, pozváním na večeře, pozorováním hvězdné oblohy. To by na mě zabralo. Doma to totiž nemám!“

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse