vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší tipy mužů, jak na orální sex

15. srpna 2016

Nejlepší tipy mužů, jak na orální sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: uspokojení orální sex milování penis partner

preventan-mimiforum-banner

Muži orální sex milují, jejich partnerky ale tak často nadšené nejsou. Až polovina jich přiznává, že jej dělá jen proto, aby partnerovi udělala radost. Jak správně na to a po čem muži touží? 

Diskutujte: Inspirujete se v sexu ráda radami na internetu?


Orální sex muži většinou milují. Jen stěží najdete takového, kterému by laskání jeho intimních partií od partnerky neudělalo dobře. Ženy však často až tak nadšené nejsou. Téměř polovina jich přiznává, že uspokojování partnera ústy zrovna moc nemusejí, ale dělají to, aby mu vyhověly. Muži jsou ale poměrně nároční. Každý čtvrtý v průzkumech říká, že není s tím, jak mu orální sex partnerka provádí, spokojený. A každý třetí si stěžuje, že ho má ve vztahu málo a potřeboval by více. Proto jsme zjišťovali, co mají muži rádi.

1. Nechoďte rovnou na věc

Muži se shodují – penis není všechno. Když se nejdříve zaměříte na další části těla, bude to pro partnera mnohem víc vzrušující. Věnujte se hrudníku, bříšku a vnitřní straně stehen. Penisu se vyhýbejte. Když už bude čekat, že se mu konečně budete věnovat, pokračujte v laskání jeho okolí. Napínejte ho a až bude maximálně vzrušený, jděte na věc.

2. Zapojte ruce

Kombinace úst a vašich rukou působí jako výbušná směs. Lehce si pomožte prsty a nezapomeňte také na další citlivé části v okolí, třeba na varlata. Pokud vám to není proti srsti, můžete zkusit najít »mužský bod G«. Skrývá se zhruba tři centimetry za vchodem do konečníku, a když si s ním pohrajete prstem, bude se muž cítit v sedmém nebi.

3. Nevynechávejte jazyk sex-a-vztahy-jak-na-oralni-sex-ii-sh

Do hrátek zapojte i jazyk. Nestačí jen pouhé sání a pohyb nahoru a dolů, jak by se při pohledu na erotický film mnohdy mohlo zdát.  Jazykem můžete lehoučce přejíždět špičku, anebo celou délku partnerova přirození. Co se mu bude líbit, rychle poznáte.

4. Nechejte se vést

Zkušeností můžete mít, kolik chcete, ale každému muži se líbí něco trochu jiného. Jsou i tací, co nemají rádi rychlé a intenzivní sání. A právě to ženy často dělají. Jednak proto, aby vše měly rychle za sebou, a také proto, že to považují za nejlepší. Muži však často říkají: dlouhé a pomalejší pohyby bývají mnohem víc vzrušující. Co se líbí vašemu partnerovi, poznáte podle jeho reakcí. Nechejte se jím vést a záhy se z vás stane sehraný pár.

5. Hlavně nekousat

Jen málokterého muže vzruší, když ho do intimních partií kousnete. Pro většinu je naopak velmi nepříjemné, pokud jim o přirození zavadíte zuby, nebo je jimi dokonce stisknete. Velmi snadno totiž může dojít nejen ke konci milostného dovádění, ale i ke zranění. A pokousání je pro muže velmi bolestivé. Pánové se shodují většinou na tom, že mají rádi jemnější zacházení se svým mužstvím. Mějte to na paměti a zuby raději do erotického dovádění nezapojujte.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse