vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší tipy, kam na čarodějnice

26. dubna 2013

Nejlepší tipy, kam na čarodějnice

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Pálení čarodějnic Čarodějnice Zámek prohlídky děti jeskyně

preventan-mimiforum-banner

Pálení čarodějnic se blíží a plno akcí se chystá již na tento víkend. Přinášíme pár tipů kam s dětmi za čarodějnicemi vyrazit. 

tip-na-vylet-kam-na-carodejnice-ii-cz-nahled Slet čarodějnic

Kde: Kateřinská jeskyně, Moravský kras
Kdy: 27. 4. 2013, od 9 do 19.30 hod.
Netradiční prohlídky Kateřinské jeskyně se chystají na sobotu 27. dubna. Na Slet čarodějnic se můžete těšit, pokud se vydáte do jeskyně v severní části Moravského krasu. Hlavní dóm je největší veřejnosti zpřístupněnou přírodní podzemní prostorou v u nás. Unikátem jeskyně je „Bambusový lesík"– skupina úzkých, až čtyři metry vysokých hůlkových stalagmitů. Jejím symbolem je barevně osvětlený kamenný útvar „Čarodějnice“. Nutná je telefonická rezervace.
Více informací: http://www.jeskynecr.cz/…ska-jeskyne/


Čarodějnice na hradě

Kde: Hrad Bouzov
Kdy: 27. – 28. 4. 2013 od 11 hod.
Nejrůznější čarodějnice nejen z filmových pohádek se o víkendu slétnou na hrad Bouzov. Jejich netradiční výstupy zpestří prohlídky hradu mezi 11 a 14 hod. a rozhodně budou stát za to. Pohádkové čarodějnice se totiž nechají poznat těmi nejbystřejšími návštěvníky.
Více informací: www.hrad-bouzov.cz


Podvečerní čarodějnické prohlídky

Kde: Mníšek pod Brdy
Kdy: 27. 4. 2013 od 16 do 17.20 hod.
Jednou do roka zavítají do Mníšku zámecké čarodějnice, aby provedly děti a jejich rodiče po krásných komnatách. Tentokrát přiletí v odpoledních hodinách a chystají se na podvečerní prohlídky. Na děti čeká také anděl, který se zabydlel ve věži a bude je pasovat do šlechtického stavu. Anebo Bílá paní, která se prochází po chodbě. Vhodné pro rodiny s dětmi od 3 do 9 let, nutná je předchozí rezervace.
Více informací: www.zamek-mnisek.cz


Pálení čarodějnic

Kde: Hrad Lukov
Kdy: 27. 4. 2013 od 20 hod.
Pro všechny, kdo milují dobrodružství a rádi se bojí, je tu večerní Pálení čarodějnic. Na jedné z nejznámějších zřícenin u nás – hradu Lukov na Zlínsku. Pro všechny je tu připraven bohatý kulturní program i občerstvení. Ve dvacet hodin se můžete těšit na historický šerm, ve 21.45 hod. pak na speciální ohňovou show. Akce se uskuteční jen za dobrého počasí a děti v kostýmech čarodějnic mají vstup zdarma.
Více informací: www.hradlukov.cz


Čarodějnice na Chvalské tvrzi

Kde: Chvalská tvrz, Praha 9 – Horní Počernice
Kdy: 30. 4. 2013 od 14 do 22 hod.
Tradiční a oblíbené Čarodějnice na Chvalské tvrzi se vracejí i letos – a mají co nabídnout pro všechny věkové kategorie. Program začíná už odpoledne pásmem pro děti, které bude plné soutěží i tvůrčích dílen. Chybět nebude ani malování na obličej. Zlatým hřebem večera bude skupina Žlutý pes s Ondřejem Hejmou, která zahraje ve 20.45 hod. O hodinu později na vás čeká i ohňostroj. Chybět nebudou ani houpačky a kolotoče či dostatek občerstvení.
Více informací: www.chvalskyzamek.cz

Text: asm
Foto:  Hrad-bouzov.cz,  Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse