vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší tipy, jak si osvěžit sex v horku

24. července 2013

Nejlepší tipy, jak si osvěžit sex v horku

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: bazén sprcha sex léto voda

preventan-mimiforum-banner

Milování ve sprše, chladivá masáž, anebo sex s ledovými kostkami. Přinášíme pár tipů, jak si zpestřit sex v horkých letních dnech. 

Vitamin C Farmax 1000 mg s vlákninou

  • Doplněk stravy, šumivé tablety.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitní systém a normálního energetického metabolismu.
  • Vitamin C přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů, a kůže.
  • Výhoda šumivé formy.

Šumivé tablety s vitaminem C zajistí osvěžující nápoj příjemné chuti obohacený o vlákninu. 

produkty-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

V horkých letních dnech často chuť na sex klesá. Je vám totiž takové vedro, že na milování nemáte ani pomyšlení. Proto přinášíme pár tipů, jak si letní sex osvěžit.


Sex ve sprše

Asi nejjednodušší zpestření sexu v horkých letních dnech. Vlažná sprcha dopadající na rozpálená těla je víc než příjemná, navíc jde o vítanou změnu proti tradičnímu dovádění v posteli. Na rozdíl od milování v bazénu či přírodních nádržích odpadá riziko infekce, navíc sprchu můžete regulovat a pohrát si také se sprchovou hadicí. Fantazii se meze nekladou. Pozor ale na to, že ve vodě to paradoxně neklouže, ale drhne, protože odplavuje poševní sekret. Vyplatí se proto použít lubrikační gel. A ještě jedno upozornění – užívejte si, ale pamatujte na to, že voda není antikoncepce.


Orální sex v bazénu sex-a-vztahy-jak-si-osvezit-sex-ii-sh-nahled

Milovat se ve vodě, anebo pod hladinou je snem nejednoho páru. Když však dojde na praxi, zjistí, že není o co stát. Kondom použít prakticky nelze, navíc voda rozhodně neslouží jako přirozený lubrikant. Právě naopak. Můžete být vzrušená sebevíc, ale pod hladinou to »dře«. Proto je lepší se netrápit, a pokud po sexu v bazénu toužíte, zkuste orální! Samozřejmě ale ne mezi stovkami lidí na koupališti. Domácí bazén bude mnohem lepší volbou. Jeden z partnerů může sedět na břehu, druhý ho z bazénu obšťastňovat ústy, a poté se vyměnit.


MIMIFORUM zjistilo:
Pozor na milování ve vodních nádržích

Z řek, jezer, či přehrad kde jsou sinice, si můžete odnést nečekaný dárek – poševní infekce, které mohou ve vážných případech vést až k neplodnosti. Oběma partnerům pak hrozí kožní problémy, které s sebou koupání v sinicích přináší. Nebezpečná je i chlorovaná voda z bazénů a voda z vířivek. Obsahuje velké množství mikroorganismů, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy.


Ledová smršť

Kyblík ledových kostek. Levná a nepřekonatelná pomůcka pro letní sex. Doma, či venku – na terase, zahradě apod. se tak můžete oddat vášnivému milování s ledem. Když vám na rozpálené horké tělo partner přiloží kostku ledu a bude s ní pomalu kroužit kolem bradavek a po bříšku dolů, zblázníte se rozkoší! A to samé platí i obráceně. Když si k tomu otevřete šampaňské a nalijete si jej na bříško, odkud jej partner vypije, je úspěch zaručen.


Masáž chladivým gelem

Také chladivá masáž ve dvou stojí za vyzkoušení. Stačí si pořídit chladivý krém či gel, nejlépe s mentolem, kterým se vzájemně namasírujete a připravíte si tak výbornou předehru. V tomto případě ale intimní místa vynechejte, abyste se nedočkali nepříjemného pálení. Vzájemná masáž pak může plynule přejít ve vášnivý sex.

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse