vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší tipy, jak dostat muže do nálady. Na sex!

18. dubna 2016

Nejlepší tipy, jak dostat muže do nálady. Na sex!

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: Spodní prádlo milování můž sex partner

preventan-mimiforum-banner

Po pár letech padne na každý vztah trocha stereotypu a chuť na sex většinou klesá. A když se k tomu přidá stres a běžné denní starosti, může frekvence v ložnici prudce spadnout. Proto přinášíme sedm tipů, jak muže na sex pořádně navnadit. 

Diskutujte: Jakým osvědčeným trikem umíte dostat muže do nálady?


 

1. Dejte mu na výběr

Osvědčené rady, jako je pořídit si nové sexy prádlo a muži se v něm předvést, jsou sice pěkné, ale i když svého partnera znáte, stejně nemusíte vědět, po čem přesně touží. A tak si koupíte červené krajkové prádlo, jenomže jeho víc vzrušuje černo-bílý satén. Anebo si pořídíte uniformu letušky, ale jeho mnohem víc rozparádí zdravotní sestřička. Dejte mu proto možnost, aby si vybral. Sedněte si k internetu, anebo jděte do obchodu a nechejte ho, ať vybere to, co se mu na vás bude líbit. Bude se pak těšit na příjemné překvapení, které ho jistě nenechá chladným.

2. Pište mu lechtivé vzkazy sex-a-vztahy-jak-muze-navnadit-na-sex-ii-sh-nahled

Jste slušná, sprostě ani drsně nemluvíte, ani při sexu se nijak hlasitě neprojevujete. Milování sice máte ráda, ale otevřeně se o něm s partnerem nebavíte. Ve vašem případě stačí malá změna, která s partnerem udělá divy. Napište mu během dne pár lechtivých vzkazů – mailem, SMSKou, anebo doma rtěnkou na zrcadlo. Připravte romantickou večeři a uvidíte, že den nabitý erotickými střípky muže rozparádí.

3. Flirtujte. Ale s jiným.

Flirtujte, ovšem ne s ním! Opatrně a nenásilně zkuste v jeho společnosti flirtovat s jiným mužem. Postačí vám k tomu oční kontakt.  A když se dotyčný chytí, tím lépe pro vás. Partner uvidí, že je o vás zájem. Nesmíte to ale přehnat. Vaším cílem není to, aby se partner urazil, nebo naštval, ale vyvolání malé žárlivosti. Pokud na vás bude žárlit, je jasné, že mu nejste lhostejná. Flirtování utněte včas a zbytek večera věnujte sladkému usmiřování se svým partnerem.

4. Zahrajte si na sexy cizinku

Ukažte se mu v jiném světle, než vás zná. Nechejte si udělat nový sestřih, nebo se netradičně učesejte. Oblečte si něco, co normálně nenosíte, ale co velmi lichotí vaší postavě a zdůrazní vaše přednosti. Máte-li krásné dlouhé nohy, odhalte je. Je-li na vás nejzajímavější váš dekolt, zdůrazněte ho. Každá žena, ať je hubená, nebo plnoštíhlá, má vždycky něco, s čím se může pochlubit – a co na muže platí. Zahrajte si hru na sexy cizinku, změňte image a počkejte na něj před prací. Sama uvidíte, jak se bude tvářit.

5. Zahrajte na strunu jeho ješitnosti

Téměř všichni muži jsou ješitní – o tom není pochyb. A ženy to vědí, tak proč toho nevyužít. Pokud partnerovi v jednom kuse něco vyčítáte, anebo mu nadáváte, na erotickou vlnu ho to nenavnadí. Ovšem když ho pochválíte a zaútočíte na jeho ego, to bude jiná káva! Lichoťte mu a chvalte ho za to, co je na něm hezké, nebo v čem je dobrý. Párkrát mu něco milého zašeptejte do ucha. To vše bude stačit k tomu, abyste jej příjemně navnadila.

6. Věnujte se sama sobě. Před schůzkou.

Pokud na rande, anebo domů, přijdete nespokojená a podrážděná, partnera to k milostným hrátkám příliš nenavnadí. A tak než se s ním setkáte, udělejte si čas jen sama pro sebe. Dopřejte si lázeň, jděte na masáž, odpočívejte, anebo se klidně věnujte svému tělu sama v posteli. Je totiž prokázáno, že feromony zvyšují sexuální přitažlivost, a tak když zažijete orgasmus ještě před setkáním s partnerem, budete uvolněná, v klidu a zatraceně sexy.

7. Svěřte mu ovladač. Od vibrátoru.

Muži jsou od přírody hraví, milují konzole i dálkové ovladače. Stačí je s jedním posadit k televizi a jsou ve svém živlu. Zkuste to však trochu změnit. Pořiďte si vibrátor na dálkové ovládání, který můžete mít v zasunutý na patřičných místech v kalhotkách. Jemu svěřte ovladač a nechejte ho, aby vibrace pustil, kdy se mu to bude líbit a sledoval vaši reakci. Běžte spolu na večeři a nechejte mu ovladač v ruce. Takový večer může být pěkně vzrušující pro oba – vy budete mít co dělat, abyste na sobě nedala nic znát, a jeho rozpálí představa, co se děje ve vašem těle a že vás má zcela ve svých rukou.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com 

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse