vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší sexuální hry pro dva

30. srpna 2013

Nejlepší sexuální hry pro dva

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: sestřička výprask orální sex hra sex

preventan-mimiforum-banner

Chcete si s partnerem zpestřit sex? Pak si zahrajte některou ze sexuálních her pro dva. Vymyslet si můžete i vlastní. Fantazii se meze nekladou. 

UroMax Rapid

·    Doplněk stravy.
·    Unikátní trojkombinace přírodních látek (kanadská brusinka, medvědice lékařská, D-manóza).
·    Patentovaný extrakt z kanadských brusinek – PACranTM.

uromax-rapid

Doplněk stravy

Více ZDE!

Erotické hry pro dva jsou na zpestření partnerského sexu přímo ideální. Zahrajte si některou z nich, váš vztah to nepochybně oživí.

Pacient a sestřička

Jedna z nejoblíbenějších erotických her. Sexy kostým sestřičky zakoupíte ve většině sexshopů a s mužem udělá pravé divy. V průzkumech totiž přiznávají, že je sex se ženou v uniformě vzrušuje a zkusil by ho skoro každý! Je to jednoduché. Vy budete sestřička, on pacient. A abyste zjistila, zda je v pořádku, musíte ho důkladně vyšetřit. Vynechat však nesmíte žádný kout jeho těla! Zkuste to a uvidíte, že jej to rozhodně nenechá chladným.

Tip MIMIFORA:

Skvělou variací na hru sestřička-pacient je i letuška a pilot, policistka a lupič, sultán a žena z harému anebo obráceně. Záleží, kdo je ve dvojici dominantní. Pokud nejsou tyto hrátky běžnou součástí vašich radovánek, jde o skvělé zpestření sexu.

Nevidomý/ nevidomá

Levná, a přitom velmi sexy hra. Stačí vám jen pár šátků, kterými partnerovi zavážete oči a připoutáte ho k posteli. Využít můžete i pouta, pokud je doma máte. Na to, co se s ním chystáte dělat, nebude vidět, a tak stačí pustit uzdu fantazii a vrhnout se do víru sexuálních radovánek. Můžete ho jemně hladit, lechtat, líbat, zkusit orální sex, a zase ho utnout. Hrát si s ním, jak vás napadne. Vše bude vnímat o to víc, že mu zahalíte zrak. Skvělá hra pro večery ve dvou.

Bomba

Další zábavná a velmi sexy hra. Natáhněte si budík, který bude představovat bombu. Než zazvoní, nesmí dojít ke styku. Můžete se jen hladit, líbat, prohledávat, zda onu výbušninu objevíte. Udělejte si čas a prožijte delší předehru, která se bude zdát nekončená – záleží, jaký si určíte čas »výbuchu«. Jakmile budík zazvoní, můžete se začít milovat. Bomba explodovala, a tak hurá na to.

Panna a panic

Zapomeňte na dovednosti, které už v sexu máte. Zahrajte si originální hru na zcela nezkušený pár. On bude panic, který pořádně neví, jak na to. Vy panna, která je sexem nepolíbená. Oba bez zkušeností, co s tím? Nezbývá, než pátrat a vzájemně se zaučit. Buďte cudná, nesmělá, nechejte se vést. Pro partnera to bude nesmírně vzrušující, a to zvlášť tehdy, je-li v posteli dominantní.

sex-a-vztahy-nejlepsi-sexualni-hry-ii-sh-nahled Zatčení a výslech

Pro všechny, kdo zbožňují lehké či tvrdší prvky SM je tu další hra. Na zatčení a výslech na policii. Dominantnější v páru bude policistou, druhý zlodějem, který mu uniká. Zatčení proto musí být tvrdé a nekompromisní. Protože pachatel se brání, musíte využít pouta a další prostředky. Lehčí výprask nesmí chybět. A pak následuje výslech, jehož cílem je vynutit přiznání. Jak to uděláte, je jen na vás. Záleží na to, co chcete v posteli s partnerem vyzkoušet.


Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
12:00 09.12.2016 - Klára -

Pořídila jsem dom erotickou hru

Já jsem si například pořídila s manželem asi před rokem stolní erotickou hru Wautip kterou jsme si koupili jako dárek k vánocům. A musím říci, že se nám hra moc líbila a ještě pořád líbí.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse